Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 3,305 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
INSTITUTIINDERTIMIT(IN) 1,250,621.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 192,599 2018-09-26 2018-09-28 61421290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik oponence teknike Projekt Zbatim objk.Rruga Plastmas Karbunare,fat.nr.48570527 dt.24.08.2018,akt marreveshje nr.4921 dt.11.07.2018,shkr.nr.4751 dt.04.07.2018
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 323,367 2018-04-12 2018-04-13 21621290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik oponence teknike Projekt Zbatimi: Unaza Bujqesore, fat.nr.48570755 dt.03.04.2018,akt marreveshje nr.2075/1 dt.26.03.2018,shkr.nr.2075/2 dt.26.03.2018
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 6,000 2018-04-12 2018-04-13 22721290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik oponence teknike Projekt Zbatimi: Unaza Bujqesore, fat.nr.48570755 dt.03.04.2018,akt marreveshje nr.2075/1 dt.26.03.2018,shkr.nr.2075/2 dt.26.03.2018
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 202,781 2017-04-19 2017-04-21 28021290012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik oponence teknike ne projekt zbatimin Nderhyrje polifunksionale ne lagjen Xhevdet Nepravishta,fat.nr.23209192 dt.14.04.2017,akt marreveshje nr.3240 dt.06.04.2017
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 189,472 2016-03-29 2016-03-30 9921290012016 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik oponence teknike:"Projekt Zbatimi"ndertimi i ujesjellesit ne fsh.Stan-Karbunare dhe Kashtebardhe,fat.nr.67 dt.24.03.2016 seria 23209417,Po nr.14 dt.23.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 78,389 2015-11-10 2015-11-10 59521290012015 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.oponence teknike projekt-zbatim: sistemim-asfaltim i rruges Karbunare e Vogel-Zgjane-Ura Bicakaj-Cerrage,fat.nr.393 dt.03.11.2015 seria 17264193,marreveshje nr.414/2 dt.03.11.2015
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 258,013 2015-03-13 2015-03-16 8021290012015 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LU. per sa liK.OPONENCE TEKNIKE ;rIJETESIMI I SHETITORES KONGRESI fat.17264339 dt.12.03.2015 9nr.89 dt.12.03.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave