Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,007 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
INSTITUTIINDERTIMIT(IN) 1,445,070.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 183,326 2019-05-14 2019-05-16 28821290012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik oponence teknike per objektin Rikonstr. i godines palester dhe ambiente sportive shk.Jani Nushi, fat.nr.74164527 dt.20.03.2019,shkr.nr.668 dt.23.02.2019,akt marreveshje nr.1668/2 dt.11.03.2019
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 11,123 2019-05-14 2019-05-16 28921290012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik oponence teknike per objektin Rikonstr. i godines palester dhe ambiente sportive shk.Jani Nushi, fat.nr.74164556 dt.23.04.2019,shkr.nr.96/1 dt.22.04.2019,akt marreveshje nr.1668/2 dt.11.03.2019
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 192,599 2018-09-26 2018-09-28 61421290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik oponence teknike Projekt Zbatim objk.Rruga Plastmas Karbunare,fat.nr.48570527 dt.24.08.2018,akt marreveshje nr.4921 dt.11.07.2018,shkr.nr.4751 dt.04.07.2018
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 323,367 2018-04-12 2018-04-13 21621290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik oponence teknike Projekt Zbatimi: Unaza Bujqesore, fat.nr.48570755 dt.03.04.2018,akt marreveshje nr.2075/1 dt.26.03.2018,shkr.nr.2075/2 dt.26.03.2018
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 6,000 2018-04-12 2018-04-13 22721290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik oponence teknike Projekt Zbatimi: Unaza Bujqesore, fat.nr.48570755 dt.03.04.2018,akt marreveshje nr.2075/1 dt.26.03.2018,shkr.nr.2075/2 dt.26.03.2018
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 202,781 2017-04-19 2017-04-21 28021290012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik oponence teknike ne projekt zbatimin Nderhyrje polifunksionale ne lagjen Xhevdet Nepravishta,fat.nr.23209192 dt.14.04.2017,akt marreveshje nr.3240 dt.06.04.2017
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 189,472 2016-03-29 2016-03-30 9921290012016 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik oponence teknike:"Projekt Zbatimi"ndertimi i ujesjellesit ne fsh.Stan-Karbunare dhe Kashtebardhe,fat.nr.67 dt.24.03.2016 seria 23209417,Po nr.14 dt.23.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 78,389 2015-11-10 2015-11-10 59521290012015 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.oponence teknike projekt-zbatim: sistemim-asfaltim i rruges Karbunare e Vogel-Zgjane-Ura Bicakaj-Cerrage,fat.nr.393 dt.03.11.2015 seria 17264193,marreveshje nr.414/2 dt.03.11.2015
Bashkia Lushnje (0922) INSTITUTI I NDERTIMIT ( I N ) Lushnje 258,013 2015-03-13 2015-03-16 8021290012015 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LU. per sa liK.OPONENCE TEKNIKE ;rIJETESIMI I SHETITORES KONGRESI fat.17264339 dt.12.03.2015 9nr.89 dt.12.03.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave