Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,007 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
GREENFARMSHPK 53,746,731.00 36 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,206,284 2019-11-12 2019-11-13 75421290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.77708815 dt.31.10.2019, kontr.nr.4913 dt.06.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,155,415 2019-10-08 2019-10-09 63821290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.77708813 dt.30.09.2019, kontr.nr.4913 dt.06.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,399,028 2019-09-11 2019-09-13 56121290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.77708811 dt.31.08.2019, kontr.nr.4913 dt.06.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,503,607 2019-08-23 2019-08-27 52821290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.77708806 dt.31.07.2019, kontr.nr.4913 dt.06.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 2,040,000 2019-07-12 2019-07-16 45721290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.77708801 dt.30.06.2019, kontr.nr.4913 dt.06.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,285,000 2019-05-14 2019-05-16 29121290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit fat.nr.43106632 dt.20.04.2019,ur.prok.nr.63 dt.07.03.2018,kontr.nr.10051/1 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,310,000 2019-04-18 2019-04-19 23521290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit fat.nr.72512306 dt.31.03.2019,ur.prok.nr.63 dt.07.03.2018,kontr.nr.10051/1 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 503,520 2019-04-09 2019-04-12 20821290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit fat.nr.10888441 dt.28.02.2019,ur.prok.nr.63 dt.07.03.2018,kontr.nr.10051/1 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,000,000 2019-03-12 2019-03-13 13621290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit fat.nr.10888441 dt.28.02.2019,ur.prok.nr.63 dt.07.03.2018,kontr.nr.10051/1 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,302,665 2019-02-07 2019-02-12 5921290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit fat.nr.60104693 dt.31.12.2018,ur.prok.nr.63 dt.07.03.2018,kontr.nr.2695 dt.20.04.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,344,304 2019-02-07 2019-02-12 6021290012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit fat.nr.10888438 dt.31.01.2019,ur.prok.nr.63 dt.07.03.2018,kontr.nr.10051/1 dt.31.12.2018 (marreveshje kuader)
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,176,508 2018-12-26 2019-01-07 79121290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.60104682 dt.31.10.2018, ur.prok.nr.63 dt.07.03.2018, kontr.nr.2695 dt.20.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,056,379 2018-12-26 2018-12-28 79221290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.60104687 dt.30.11.2018, ur.prok.nr.63 dt.07.03.2018, kontr.nr.2695 dt.20.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,883,350 2018-10-08 2018-10-09 65021290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit,fat.nr.60104575 dt.30.09.2018,ur.prok.nr.63 dt.07.03.2018,kontr.nr.2695 dt.20.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,794,658 2018-09-12 2018-09-13 59121290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit,fat.nr.60104678 dt.31.08.2018,ur.prok.nr.63 dt.07.03.2018,kontr.nr.2695 dt.20.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,578,700 2018-08-07 2018-08-08 54921290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit,fat.nr.60104675 dt.31.07.2018,ur.prok.nr.63 dt.07.03.2018,kontr.nr.2695 dt.20.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,753,005 2018-07-12 2018-07-16 47521290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit,fat.nr.60104671 dt.30.06.2018,ur.prok.nr.63 dt.07.03.2018,kontr.nr.2695 dt.20.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,884,469 2018-06-27 2018-06-29 42221290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit,fat.nr.60104561 dt.31.05.2018,ur.prok.nr.63 dt.07.03.2018,kontr.nr.2695 dt.20.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,650,000 2018-06-14 2018-06-19 38321290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.60104558 dt.28.02.2018, shtese kontr.nr.79 dt.05.01.2018
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,408,000 2018-06-07 2018-06-11 36221290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit, fat.nr.30745042 dt.31.01.2018, shtese kontr.nr.79 dt.05.01.2018
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,640,000 2018-02-15 2018-02-19 8321290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit sipas fat.nr.47500348 dt.30.12.2017,ur.prok.nr.22 dt.02.01.2017,kontr.nr.2388 dt.09.03.2017
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,608,000 2018-02-15 2018-02-19 8221290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit sipas fat.nr.47500338 dt.30.11.2017,ur.prok.nr.22 dt.02.01.2017,kontr.nr.2388 dt.09.03.2017
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,656,000 2018-02-15 2018-02-19 8121290012018 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit sipas fat.nr.30745028 dt.31.10.2017,ur.prok.nr.22 dt.02.01.2017,kontr.nr.2388 dt.09.03.2017
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,455,000 2017-12-19 2017-12-20 83921290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik.sherbimi gjelberimit,fat.nr.47500323 dt.30.09.2017,ur.prok.nr.22 dt.20.01.2017,kontrate nr.2388 date 09.03.2017
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,350,000 2017-10-27 2017-10-30 73821290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik.sherbimi gjelberimit,fat.nr.47500311 dt.31.08.2017,ur.prok.nr.22 dt.20.01.2017,kontrate nr.2388 date 09.03.2017
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,536,000 2017-09-11 2017-09-13 62821290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik.sherbimi gjelberimit,fat.nr.34443899 dt.30.06.2017,ur.prok.nr.22 dt.20.01.2017,kontrate nr.2388 date 09.03.2017
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,551,000 2017-09-12 2017-09-13 65621290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik.sherbimi gjelberimit,fat.nr.47500305 dt.31.07.2017,ur.prok.nr.22 dt.20.01.2017,kontrate nr.2388 date 09.03.2017
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,608,000 2017-07-13 2017-07-14 52821290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik.sherbimi gjelberimit,fat.nr.34443894 dt.31.05.2017,ur.prok.nr.22 dt.20.01.2017,kontrate nr.2388 date 09.03.2017
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,590,000 2017-06-23 2017-06-27 47221290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik.sherbim gjelberimit,fat.nr.34443884 dt.29.04.2017,ur.prok.nr.22 dt.20.01.2017,kontrate nr.2388 date 09.03.2017
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,560,000 2017-05-11 2017-05-16 33921290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik.sherbimi gjelberimit,fat.nr.34443879 dt.31.03.2017,ur.prok.nr.22 dt.20.01.2017, kontrate nr.2388 date 09.03.2017
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,564,708 2017-04-12 2017-04-13 25521290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit,fat.nr.30745017 dt.31.12.2016,ur.prok.nr.53 dt.12.04.2016,kontr.nr.10200 dt.08.08.2016
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,674,331 2017-04-12 2017-04-13 25821290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit,fat.nr.34443872 dt.31.01.2017,ur.prok.nr.01 dt.04.01.2017,shtese kontr.nr.38/1 dt.04.01.2017
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,680,000 2017-02-06 2017-02-07 4221290012017 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit fat.nr.34443858 dt.30.11.2016,ur.prok.nr.53 dt.12.04.2016,kontr.nr.10200 dt.08.08.2016
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,930,800 2016-12-29 2016-12-30 92321290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit tetor 2016,fat.nr.34443858 dt.31.10.2016,ur.prok.nr.53 dt.12.04.2016,kontr.nr.10200 dt.08.08.2016
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,605,000 2016-12-14 2016-12-14 85321290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga sherbimi gjelberimit fat.nr.24711892 dt.30.09.2016,kontr.nr.10200 dt.08.08.2016
Bashkia Lushnje (0922) GREEN FARM SHPK Lushnje 1,503,000 2016-10-10 2016-10-11 68321290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga sherbimi gjelberimit fat.nr.24711886 dt.31.08.2016,kontr.nr.10200 dt.08.08.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave