Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,007 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
GBCivilEngineering 2,207,775.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) G B Civil Engineering Lushnje 175,673 2019-10-14 2019-10-18 66921290012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Mbikeqyrje punimesh obj. Nderhyrje ne infrstr.e rruges ne fsh.Rrapez, fat.nr.74709571 dt.05.08.2019, ur.prok.nr.18 dt.02.05.2019
Bashkia Lushnje (0922) G B Civil Engineering Lushnje 256,638 2019-10-14 2019-10-18 66821290012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Mbikeqyrje punimesh obj. Nderhyrje ne infrstr.e rruges ne fsh.Shegas, fat.nr.74709576 dt.02.09.2019, ur.prok.nr.16 dt.23.04.2019
Bashkia Lushnje (0922) G B Civil Engineering Lushnje 242,807 2019-07-09 2019-07-15 44321290012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik mbikeqyrje punimesh obj. Nderhyrje ne infrastrukturen e rruges Andrea Papaj, fat.nr.74709562 dt.16.04.2019, ur.prok.nr.43 dt.20.11.2018
Bashkia Lushnje (0922) G B Civil Engineering Lushnje 264,702 2019-05-14 2019-05-16 30321290012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik mbikeqyrje punimesh obj.Rehabilitim i banesave te kom.te pafavorizuara, fat.nr.74709556 dt.15.02.2019, ur.prok.nr.42 dt.16.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) G B Civil Engineering Lushnje 500,143 2019-05-14 2019-05-16 30421290012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik mbikeqyrje punimesh obj.Rikonstr. i gjimnazit Dituria, Krutje, fat.nr.74709555 dt.15.02.2019, ur.prok.nr.37dt.06.09.2018
Bashkia Lushnje (0922) G B Civil Engineering Lushnje 767,812 2018-12-27 2018-12-28 81421290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Mbikeqyrje punimesh ne objektin Rikonstr.i shkolles 9 vj.Krutje, fat.nr.28797183 dt.10.09.2018, ur.prok.nr.47 dt.31.08.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave