Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,007 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
G.P.G.COMPANY 718,814,846.00 55 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 9,477,455 2019-10-07 2019-10-18 63321290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik rikonstr.shk.9 vj. 4 Deshmoret, fat.nr.76017150 dt.04.09.2019, ur.prok.nr.71/2 dt.25.04.2019, kontr.nr.6464 dt.29.07.2019
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 4,750,000 2019-10-09 2019-10-18 63421290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik rikonstr.shk.9 vj. 4 Deshmoret, fat.nr.76017150 dt.04.09.2019, ur.prok.nr.71/2 dt.25.04.2019, kontr.nr.6464 dt.29.07.2019
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 293,637 2019-08-20 2019-08-22 51221290012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik garanci punimesh obj.Rikonstr.ambienteve te brendhsme te stadiumit, certif.clirimit garancise dt.01.08.2019, PV marrje perf.dorezim dt.01.08.2019, Akt Kolaudimi dt.29.05.2017
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 6,832,970 2019-07-09 2019-07-19 43021290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik obj.Nderhyrje ne infrastrukturen e rruges Andrea Papaj, fat.nr.66910446 dt.28.02.2019,ur.prok.nr.123 dt.02.07.2018,kontr.nr.6439 dt.06.12.2018
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 2,681,621 2019-06-17 2019-06-21 39121290012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik garanci punimesh obj.Sistemim asfaltim i rruges ne fsh.Gramsh Dushk,Certif.garanc.dt.31.05.2019,PV marrje perf.dorez.dt.31.05.2019, Akt Kolaudim dt.12.08.2017
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 5,149,213 2019-06-17 2019-06-21 39221290012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik garanci punimesh obj.Rotondo Plukut, Rruga hyrese Lushnje Tirane Faza II,Certif.garanc.dt.31.05.2019,PV marrje perf.dorez.dt.31.05.2019, Akt Kolaudim dt.30.12.2016
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 3,146,537 2019-06-17 2019-06-21 39021290012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik garanci punimesh obj.Rikonstr.i shk.9 vj.Krutje,Certif.garanc.dt.31.05.2019,PV marrje perf.dorez.dt.31.05.2019, Akt Kolaudim dt.28.02.2018
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 2,254,105 2019-05-20 2019-05-21 31721290012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik garanci punimesh obj.Rikonstr.i rruges pedonale Abaz Bej Lushnja, PV marrje perfund.dorez.dt.01.02.2019, Akt Kolaudimi dt.12.11.2016, certif.clirim.garanc.01.02.2019
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 4,403,220 2019-05-14 2019-05-21 29321290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Rikonstr.i rruges Depo Fier i Ri Gjaze, fat.nr.88329362 dt.25.04.2012, ur.prok.nr.5 dt.06.04.2011, kontr.dt.10.06.2011, shkr.nr.5392 dt.27.07.2018
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 2,801,228 2019-05-14 2019-05-21 30521290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Ndertim i zyrave te Kom.Kolonje (transferuar nga njasia adm.Kolonje),diference fat.nr.10246673 dt.06.06.2015, ur.prok.nr.452/1 dt.31.10.2007, kontr.nr.5 dt.08.01.2008, shkr.nr.598 dt.19.12.2018
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 1,615,000 2019-04-10 2019-04-19 22621290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Rikonstr. i rruges Depo-Fier i Ri-Gjaze (trnasf.njesia adm.Krutje),pjesor fat.nr.88329362 dt.25.04.2012,shkr.nr.5392 dt.27.07.2018, ur.prok.nr.5 dt.06.04.2011, konr.dt.10.06.2011
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 763,931 2018-10-17 2018-10-26 67321290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Situacion nr.3 Perfundimtar Obj.Rikonstr.shk. 9 vj. Krutje, fat.nr.56910415 dt.27.07.2018,PV marrje perkoh.dorezim dt.28.02.18,AktKolaud.28.02.18,ur.prok.nr.133 dt.13.06.2017,kontr.nr.7393 dt.11.09.2017
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 19,950,000 2018-10-17 2018-10-26 67121290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Situacion nr.3 Perfundimtar Obj.Rikonstr.shk. 9 vj. Krutje, fat.nr.51212518 dt.30.04.2018,PV marrje perkoh.dorezim dt.28.02.18,AktKolaud.28.02.18,dt.ur.prok.nr.133 dt.13.06.2017,kontr.nr.7393 dt.11.09.2017
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 4,560,000 2018-10-17 2018-10-26 67221290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Situacion nr.3 Perfundimtar Obj.Rikonstr.shk. 9 vj. Krutje, fat.nr.51212536 dt.28.06.2018,PV marrje perkoh.dorezim dt.28.02.18,AktKolaud.28.02.18,ur.prok.nr.133 dt.13.06.2017,kontr.nr.7393 dt.11.09.2017
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 6,630,000 2018-08-22 2018-09-04 55921290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje asfaltobeton, fat.nr.86399151 dt.11.04.2011, f.h.nr.52 dt.11.04.2011,ur.prok.nr.927 dt.21.10.2010, nr.1022/2 dt.17.03.2011, kontr.nr.603/1 dt.23.02.2011, shtese kontr.nr.952/1 dt.28.03.2011
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 2,849,852 2018-07-18 2018-07-25 49721290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik obj.Sist.asf.aksi rrugor Ura Qender-Ura St.Trenit,dif..fat.nr.68029571 dt.03.05.2010, ur.prok.nr.2987/1 dt.30.09.2008,kontr.nr.2987/2 dt.02.12.2008
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 2,096,241 2018-07-12 2018-07-16 46921290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.perf. Rikonstr.i ambienteve te brendshme te stadiumit, fat.nr.49124300 dt.03.04.2018,certif.perkohshme marrje dorezim dt.15.12.17,kolaud dt.15.12.17,ur.prok.nr.166 dt.24.08.17,kontr.nr.8367 dt.17.10.17
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 6,741,601 2018-06-14 2018-06-26 39421290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sistemim asfaltim i rruges ne fsh.Gramsh Dushk, fat.nr.49124286 dt.22.12.2017,ur.prok.nr.51 dt.27.02.2017,kontr.nr.4238 dt.05.05.2017
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 3,482,850 2018-06-14 2018-06-19 39321290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Rikonstr. i ambienteve te brendshme te stadiumit, fat.nr.491242263 dt.01.11.2017,ur.prok.nr.166 dt.24.08.2017,kontr.nr.8367 dt.17.10.2017
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 2,576,017 2018-04-23 2018-04-30 26121290012018 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik garanci punimesh obj.Rikonstr.shkolles mesme te pergj.18 tetori,certif.e garancise se difekteve dt.28.03.2018,PV marrje perfund. ne dorezim dt.28.03.2018,akt kolaudimi dt.10.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 7,470,580 2018-04-23 2018-04-30 26221290012018 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik garanci punimesh obj.Rijetesimi i shetitores kongresi,certif.e garancise se difekteve dt.28.03.2018,PV marrje perfund. ne dorezim dt.28.03.2018,akt kolaudimi dt.09.02.2016
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 4,394,970 2018-04-23 2018-04-30 26021290012018 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik garanci punimesh obj.Urbanizimi i zones informale ne lgj.18 tetori,certif.e garancise se difekteve dt.28.03.2018,PV marrje perfund. ne dorezim dt.28.03.2018,akt kolaudimi dt.29.12.2015
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 19,773,815 2018-04-24 2018-04-30 26521290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Situacion nr.2 Obj.Rikonstr.shk. 9 vj. Krutje, fat.nr.49124298 dt.15.02.2018,pjes.mbetur nga fat.49124281 dt.20.12.2017,ur.prok.nr.133 dt.13.06.2017,kontr.nr.7393 dt.11.09.2017
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 33,451,581 2018-04-04 2018-04-20 208121290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik obj. Sistemim asfaltim i rruges ne fsh.Gramsh Dushk,fat.nr.51212505 dt.02.11.2017,pjes.mbetur nga fat.nr.49124367 dt.08.08.2017,ur.prok.nr.51 dt.27.02.2017,kontr.nr.4238 dt.05.05.2017
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 6,490,249 2018-02-15 2018-02-27 89/121290012018 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik objekti rikualifikim i sheshit,unifikim fasadash,PV marrje ne dorezim dt.06.10.2017,certifikate e clirimit te garancise dt.06.10.2017,akt kolaudimi dt.14.07.2015
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 5,378,679 2018-02-15 2018-02-27 90/121290012018 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik objekti Rotondo Plukut-Postbllok,rruga e hyrjes Lushnje Tirane,PV marrje ne dorezim dt.06.10.2017,certifikate e clirimit te garancise dt.06.10.2017,akt kolaudimi dt.09.06.2015
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 1,218,838 2017-11-02 2017-11-14 75521290012017 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik garanci punimesh obj.Ujesjellesi i fsh.Kadiaj kom.Krutje,Certif.garancise dt.12.06.2017,PV marrje perf.dorezim dt.12.06.2017,akt kolaudimi dt.06.05.2015
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 10,757,619 2017-09-13 2017-09-14 65821290012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion nr.1 Sistemim asfaltim i rruges ne fshatin Gramsh,nj.adm.Dushk,fat.nr.49124367 dt.08.08.2017,ur.prok.nr.51 dt.27.02.2017,kontr.nr.4238 dt.05.05.2017
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 8,886,138 2017-08-03 2017-08-04 56221290012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacioni nr.1 Nderhyrje emergjente ne banesat e kom Rom dhe Egjyptian,fat.nr.49124364 dt.01.08.2017,ur.prok.nr.88 dt.26.04.2017,kontr.nr.6022 dt.05.07.2017
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 47,378,262 2017-03-09 2017-03-16 14321290012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion perfundimtar Rotondo e plikut,rruga hyrese Lushnje Tirane faza II,fat.nr.31600351 dt.25.01.2017,dif.fat.nr.10247000 dt.08.09.2016,ur.prok.nr.66 dt.11.05.2016,kontr.nr.9414 dt.18.07.2016
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 12,214,970 2016-12-29 2016-12-29 92621290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion perf. Rikonstruksion i rruges pedonale Abaz Bej Lushnja,fat.nr.316000331 dt.30.11.2016,certf.marrje ne dorezim dt.12.11.16,PV kolaudimi dt.12.11.16,ur.prok.90 dt.11.05.15,kontr.4347 dt.16.07.15
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 13,163,648 2016-10-26 2016-10-27 75421290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion nr.3 perfundimtar Rijetesimi i shetitores Kongresi,fat.nr.31600282 dt.24.10.2016,kontr.nr.3930 dt.15.06.2015
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 29,027,364 2016-10-26 2016-10-27 75321290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion nr.3 pjesor Rijetesimi i shetitores Kongresi,fat.nr.10246925 dt.29.02.2016,dhe dif.mbetur fat.nr.10246738 dt.30.11.2015,kontr.nr.3930 dt.15.06.2015
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 50,456,771 2016-09-14 2016-09-14 62021290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion pjesor nr 1 rotondo plukut rruga hyrese lushnje tirane faza II fat.nr.10247000 dt.08.09.2016,kontr.nr.9414 dt.18.07.2016
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 23,702,723 2016-09-01 2016-09-02 59421290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion perfundimtar Rikonstr.i shkolles se mesme 18 tetori,fat.nr.10246954 dt.25.03.2016,kontr.nr.6333 dt.06.10.2015
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 802,328 2016-04-11 2016-04-12 17421290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sist.asf.rruga Ura Qend-Ura Stac.Trenit, lik pjesor fat.nr.66956005 dt.12.10.2009,kontr.nr.2987/2 dt.02.12.2008 dt.10.02.2011
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 1,297,890 2016-04-08 2016-04-11 16921290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje asfaltobetoni pjesor fat.nr.72429536 dt.04.11.2011,kontr.nr.4106 dt.29.09.2010
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 11,399,400 2016-04-07 2016-04-08 15521290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion perfundimtar.rikonstr.shk.mesme 18 tetori fat.nr.10246745 dt.14.12.2015,kontr.nr.6333 dt.06.10.2015
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 9,526,746 2016-04-07 2016-04-08 15821290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion perfundimtar.urbanizimi i zones informale ne lagjen 18 tetori fat.nr.10246920 dt.08.02.2016,kontr.nr.6691 dt.16.10.2015
Bashkia Lushnje (0922) G. P. G. COMPANY Lushnje 5,930,090 2016-04-07 2016-04-08 15421290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje asfaltobetoni fat.nr.86399151 dt.11.04.2011,kontr.nr.603/1 dt.23.02.2011
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave