Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,007 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
FERDINANTKONDA 3,912,267.00 25 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 200,260 2016-08-18 2016-08-23 58021290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit nj.adm.Allkaj,fat.nr.15854889 dt.29.02.2016,shtese kontr. nr.545 dt.19.01.2016
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 89,959 2016-08-18 2016-08-23 57921290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit nj.adm.Allkaj,fat.nr.15854885 dt.31.01.2016,shtese kontr. nr.545 dt.19.01.2016
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 163,831 2016-08-18 2016-08-23 57421290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit nj.adm.Bubullime,fat.nr.15854890 dt.29.02.2016,shtese kontr. nr.546 dt.19.01.2016
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 50,813 2016-08-18 2016-08-23 57521290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit nj.adm.Bubullime,fat.nr.15854894 dt.15.03.2016,shtese kontr. nr.546 dt.19.01.2016
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 72,824 2016-08-18 2016-08-23 57621290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit nj.adm.Krutje,fat.nr.15854884 dt.31.01.2016,shtese kontr. nr.544 dt.19.01.2016
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 13,910 2016-08-18 2016-08-23 58121290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit nj.adm.Allkaj,fat.nr.15854893 dt.15.03.2016,shtese kontr. nr.545 dt.19.01.2016
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 78,333 2016-08-18 2016-08-23 57821290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit nj.adm.Krutje,fat.nr.15854891 dt.15.03.2016,shtese kontr. nr.544 dt.19.01.2016
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 73,496 2016-08-18 2016-08-23 57321290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit nj.adm.Bubullime,fat.nr.15854886 dt.31.01.2016,shtese kontr. nr.546 dt.19.01.2016
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 162,396 2016-08-18 2016-08-23 57721290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi pastrimit nj.adm.Krutje,fat.nr.15854888 dt.29.02.2016,shtese kontr. nr.544 dt.19.01.2016
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 105,347 2016-05-23 2016-06-06 29721290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga sherbimi pastrimit muaji shtator 2015,fat.nr.15854867 dt.30.09.2015,kontr.nr.90 dt.15.04.2015 transf.nj.adm.Bubullime
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 151,986 2016-05-23 2016-06-06 29221290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga sherbimi pastrimit muaji shtator 2015,fat.nr.15854865 dt.30.09.2015,kontr.dt.25.03.2015 transf.nj.adm.Krutje
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 163,113 2016-05-23 2016-06-06 29321290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga sherbimi pastrimit muaji tetor 2015,fat.nr.15854869 dt.31.10.2015,kontr.dt.25.03.2015 transf.nj.adm.Krutje
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 348,480 2016-05-23 2016-06-06 29121290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga sherbimi pastrimit muaji korrik-gusht 2015,fat.nr.15854853&15854854 dt.31.08.2015,kontr.dt.25.03.2015 transf.nj.adm.Krutje
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 138,359 2016-05-23 2016-06-06 30021290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga sherbimi pastrimit muaji dhjetor 2015,fat.nr.15854881 dt.31.12.2015,kontr.nr.90 dt.15.04.2015 transf.nj.adm.Bubullime
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 138,359 2016-05-23 2016-06-06 29921290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga sherbimi pastrimit muaji nentor 2015,fat.nr.15854877 dt.30.11.2015,kontr.nr.90 dt.15.04.2015 transf.nj.adm.Bubullime
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 163,113 2016-05-23 2016-06-06 29521290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga sherbimi pastrimit muaji dhjetor 2015,fat.nr.15854879 dt.31.12.2015,kontr.dt.25.03.2015 transf.nj.adm.Krutje
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 163,113 2016-05-23 2016-06-06 29421290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga sherbimi pastrimit muaji nentor 2015,fat.nr.15854876 dt.30.11.2015,kontr.dt.25.03.2015 transf.nj.adm.Krutje
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 138,359 2016-05-23 2016-06-06 29821290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga sherbimi pastrimit muaji tetor 2015,fat.nr.15854871 dt.31.10.2015,kontr.nr.90 dt.15.04.2015 transf.nj.adm.Bubullime
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 342,740 2016-05-23 2016-06-06 29621290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga sherbimi pastrimit muaji korrik-gusht 2015,fat.nr.15854857&15854858 dt.31.08.2015,kontr.nr.90 dt.15.04.2015 transf.nj.adm.Bubullime
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 167,606 2016-04-11 2016-04-18 18121290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit fat.nr.15854866 dt.30.09.2015,ur.prok.nr.7 dt.16.04.2015,kontr.nr.134/10 dt.18.05.2015,transf.nj.adm.Allkaj
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 209,846 2016-04-11 2016-04-18 18021290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit fat.nr.15854856 dt.31.08.2015,ur.prok.nr.7 dt.16.04.2015,kontr.nr.134/10 dt.18.05.2015,transf.nj.adm.Allkaj
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 209,846 2016-04-11 2016-04-18 17921290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit fat.nr.15854855 dt.31.07.2015,ur.prok.nr.7 dt.16.04.2015,kontr.nr.134/10 dt.18.05.2015,transf.nj.adm.Allkaj
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 188,726 2016-04-11 2016-04-18 18321290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit fat.nr.15854875 dt.30.11.2015,ur.prok.nr.7 dt.16.04.2015,kontr.nr.134/10 dt.18.05.2015,transf.nj.adm.Allkaj
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 188,726 2016-04-11 2016-04-18 18421290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit fat.nr.15854880 dt.31.12.2015,ur.prok.nr.7 dt.16.04.2015,kontr.nr.134/10 dt.18.05.2015,transf.nj.adm.Allkaj
Bashkia Lushnje (0922) FERDINANT KONDA Lushnje 188,726 2016-04-11 2016-04-18 18221290012016 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbimi gjelberimit fat.nr.15854870 dt.31.10.2015,ur.prok.nr.7 dt.16.04.2015,kontr.nr.134/10 dt.18.05.2015,transf.nj.adm.Allkaj
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave