Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
EUROPRINTYGROUP 738,120.00 3 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) EUROPRINTY GROUP Lushnje 403,200 2019-08-02 2019-08-21 49321290012019 Kancelari 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Blerje kancelarie, fat.nr.235633095 dt.18.06.2019, fh.nr.27 dt.18.06.2019, ur.prok.nr.26/1 dt.10.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) EUROPRINTY GROUP Lushnje 119,160 2016-12-29 2016-12-30 92921290012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje kancelari e shtypshkrime,fat.nr.44095034 dt.14.12.2016,f.h. nr.60 dt.14.12.2016,ur.prok.nr.79 dt.09.12.2016
Bashkia Lushnje (0922) EUROPRINTY GROUP Lushnje 215,760 2015-11-17 2015-11-23 65821290012015 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.blerje kancelari e shtypshkrime,fat.nr.43 dt.26.02.2015 seria 17999650,ur.prok.nr.12 dt.23.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave