Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ENIANGJEKA 105,500.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) ENIAN GJEKA Lushnje 43,000 2016-04-08 2016-04-11 16621290012016 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbim interneti fat.nr.8048903 dt.31.08.2015,nr.8048916 dt.03.11.2015,nr.92 dt.8048921,ur.prok.nr.1 dt.09.02.2015,transf.nga nj.adm.Krutje
Bashkia Lushnje (0922) ENIAN GJEKA Lushnje 19,500 2016-04-07 2016-04-08 16421290012016 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbim interneti fat.nr.8048920 dt.17.12.2015,kontr.nr.53 dt.23.03.2015 transf.nga nj.adm.Bubullime
Bashkia Lushnje (0922) ENIAN GJEKA Lushnje 13,000 2015-12-28 2015-12-29 82721290012015. Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.sherbim interneti,fat.nr.75 dt.31.08.2015 seria 8048904,kontr.nr.53 dt.23.03.2015 Transferuar nga Nj.Adm.Bubullime
Bashkia Lushnje (0922) ENIAN GJEKA Lushnje 15,000 2015-06-29 2015-06-30 28021290012015 Sherbime te tjera 2129001 BASHKIA LU shpenzime KZAZ nr>55 fat.7153545 dt.25.06.2015 shk.nr.5597 dt.04.06.20158
Bashkia Lushnje (0922) ENIAN GJEKA Lushnje 15,000 2015-06-29 2015-06-30 27921290012015 Sherbime te tjera 2129001 BASHKIA LU shpenzime KZAZ nr>55 fat.7153546 dt.25.06.2015 shk.nr.5597 dt.04.06.20158
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave