Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
DENISAMEĒO 3,003,788.00 50 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 207,720 2019-10-09 2019-10-10 64321290012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Edmond Toli (lik.perfund.), vendim gjyk.adm.shk.I Vl nr.1849 dt.14.11.2016, gjyk.adm.apelit nr.1705 dt.30.05.2019,shkr.nr.543, 544 dt.08.07.2019
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 200,000 2019-09-11 2019-09-12 56521290012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Edmond Toli, vendim gjyk.adm.shk.I Vl nr.1849 dt.14.11.2016, gjyk.adm.apelit nr.1705 dt.30.05.2019,shkr.nr.543, 544 dt.08.07.2019
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 200,000 2019-08-28 2019-08-29 53521290012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Edmond Toli, vendim gjyk.adm.shk.I Vl nr.1849 dt.14.11.2016, gjyk.adm.apelit nr.1705 dt.30.05.2019,shkr.nr.543, 544 dt.08.07.2019
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 81,240 2019-06-17 2019-06-19 37321290012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore dhe permbarimore Endrit Myrtaj, shkr.nr.477 dt.27.05.2019, nr.478 dt.27.05.2019, vendim gjyk.adm.shk.I vlore nr.403 dt.26.03.2019
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 149,880 2019-05-13 2019-05-15 27021290012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore dhe permbarimore, vendimi gjyk.adm.shk.I vlore nr.295 dt.05.03.2019, shkr.nr.301 dt.11.04.2019,nr.302 dt.11.04.2019, nr.3110/1 dt.03.05.2019
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 226,029 2019-02-07 2019-02-12 6221290012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.gjyqesore Hiqmet Leka (lik.perfundimtar),vendim Gj.Ad.Ap.nr.2890 dt.12.07.2018,shkr.nr.1123 dt.12.09.2018,nr.1124 dt.13.09.2018
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 250,000 2018-12-26 2018-12-28 80521290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Hiqmet Leka,vendimi nr.2890 dt.12.07.2018,shkr.nr.1123 dt.12.09.2018,nr.1124 dt.13.09.2018,nr.5546/1 dt.04.10.2018,grafiku i shlyerjes
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 42,000 2018-10-08 2018-10-09 64421290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Ferdinant Plaku (lik.perfundimtar),vendimi nr.985 dt.30.06.2014,nr.1140 dt.17.03.2017,shkresa nr.517 dt.23.05.2017,nr.1151 dt.19.09.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 250,000 2018-10-08 2018-10-09 64521290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Hiqmet Leka,vendimi nr.2890 dt.12.07.2018,shkr.nr.1123 dt.12.09.2018,nr.1124 dt.13.09.2018,nr.5546/1 dt.04.10.2018,grafiku i shlyerjes
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 50,000 2018-09-18 2018-09-20 59921290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Ferdinant Plaku,vendimi nr.985 dt.30.06.2014,nr.1140 dt.17.03.2017,shkresa nr.517 dt.23.05.2017,nr.1151 dt.19.09.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 50,000 2018-08-06 2018-08-08 53121290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Ferdinant Plaku,vendimi nr.985 dt.30.06.2014,nr.1140 dt.17.03.2017,shkresa nr.517 dt.23.05.2017,nr.1151 dt.19.09.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 65,419 2018-07-11 2018-07-13 45421290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Liljana Jano (lik.perfundimtar),vendimi nr.939 dt.20.06.2014,nr.1844 dt.23.06.2016,shkresa nr.814 dt.03.10.2016,nr.815 dt.06.10.2016
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 50,000 2018-07-11 2018-07-13 45721290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Ferdinant Plaku,vendimi nr.985 dt.30.06.2014,nr.1140 dt.17.03.2017,shkresa nr.517 dt.23.05.2017,nr.1151 dt.19.09.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 50,000 2018-06-12 2018-06-18 38221290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Ferdinant Plaku,vendimi nr.985 dt.30.06.2014,nr.1140 dt.17.03.2017,shkresa nr.517 dt.23.05.2017,nr.1151 dt.19.09.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 50,000 2018-06-12 2018-06-18 37021290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Liljana Jano,vendimi nr.939 dt.20.06.2014,nr.1844 dt.23.06.2016,shkresa nr.814 dt.03.10.2016,nr.815 dt.06.10.2016
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 54,640 2018-05-10 2018-05-11 30421290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Nezir Tabaku,vendimi nr.1414 dt.14.09.2016,shkresa nr.585, 586 dt.05.06.2017,nr.532, 533 dt.25.05.2017,nr.5315/2 dt.13.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 50,000 2018-05-10 2018-05-11 30521290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Ferdinant Plaku,vendimi nr.985 dt.30.06.2014,nr.1140 dt.17.03.2017,shkresa nr.517 dt.23.05.2017,nr.1151 dt.19.09.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 50,000 2018-05-10 2018-05-11 30121290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Liljana Jano,vendimi nr.939 dt.20.06.2014,nr.1844 dt.23.06.2016,shkresa nr.814 dt.03.10.2016,nr.815 dt.06.10.2016
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 40,000 2018-04-16 2018-04-20 23921290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Nezir Tabaku,vendimi nr.1414 dt.14.09.2016,shkresa nr.585, 586 dt.05.06.2017,nr.532, 533 dt.25.05.2017,nr.5315/2 dt.13.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 40,000 2018-04-16 2018-04-20 23521290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Liljana Jano,vendimi nr.939 dt.20.06.2014,nr.1844 dt.23.06.2016,shkresa nr.814 dt.03.10.2016,nr.815 dt.06.10.2016
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 40,000 2018-04-16 2018-04-20 24021290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Ferdinant Plaku,vendimi nr.985 dt.30.06.2014,nr.1140 dt.17.03.2017,shkresa nr.517 dt.23.05.2017,nr.1151 dt.19.09.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 50,000 2018-03-26 2018-03-27 15021290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Ferdinant Plaku,vendimi nr.985 dt.30.06.2014,nr.1140 dt.17.03.2017,shkresa nr.517 dt.23.05.2017,nr.1151 dt.19.09.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 50,000 2018-03-12 2018-03-16 14421290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Liljana Jano,vendimi nr.939 dt.20.06.2014,nr.1844 dt.23.06.2016,shkresa nr.814 dt.03.10.2016,nr.815 dt.06.10.2016
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 50,000 2018-03-12 2018-03-16 14921290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Nezir Tabaku,vendimi nr.1414 dt.14.09.2016,shkresa nr.585, 586 dt.05.06.2017,nr.532, 533 dt.25.05.2017,nr.5315/2 dt.13.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 50,000 2018-02-08 2018-02-09 6521290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Ferdinant Plaku,vendimi nr.985 dt.30.06.2014,nr.1140 dt.17.03.2017,shkresa nr.517 dt.23.05.2017,nr.1151 dt.19.09.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 50,000 2018-02-08 2018-02-09 6321290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Nezir Tabaku,vendimi nr.1414 dt.14.09.2016,shkresa nr.585, 586 dt.05.06.2017,nr.532, 533 dt.25.05.2017,nr.5315/2 dt.13.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 50,000 2018-02-08 2018-02-09 5821290012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Liljana Jano,vendimi nr.939 dt.20.06.2014,nr.1844 dt.23.06.2016,shkresa nr.814 dt.03.10.2016,nr.815 dt.06.10.2016
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 20,000 2017-12-20 2017-12-26 84421290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Liljana Jano,vendim nr.939 dt.20.06.2014,nr.1844 dt.23.06.2016,shkresa nr.814 dt.03.10.2016,nr.815 dt.06.10.2016
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 20,000 2017-12-20 2017-12-26 84821290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Nezir Tabaku,vendim gjyk.shk.se pare Vlore nr.1414 dt.14.09.2016,vendim per ekz. detyrueshem nr.585 dt.05.06.2017,shkr.nr.5315/2 dt.13.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 20,000 2017-11-24 2017-11-30 79521290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Liljana Jano,vendim nr.939 dt.20.06.2014,nr.1844 dt.23.06.2016,shkresa nr.814 dt.03.10.2016,nr.815 dt.06.10.2016
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 20,000 2017-11-24 2017-11-30 79921290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Nezir Tabaku,vendim gjyk.shk.se pare Vlore nr.1414 dt.14.09.2016,vendim per ekz. detyrueshem nr.585 dt.05.06.2017,shkr.nr.5315/2 dt.13.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 20,000 2017-10-16 2017-10-18 70621290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Liljana Jano,vendim nr.939 dt.20.06.2014,nr.1844 dt.23.06.2016,shkresa nr.814 dt.03.10.2016,nr.815 dt.06.10.2016
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 20,000 2017-10-16 2017-10-18 71221290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Nezir Tabaku,vendim gjyk.shk.se pare Vlore nr.1414 dt.14.09.2016,vendim per ekz. detyrueshem nr.585 dt.05.06.2017,shkr.nr.5315/2 dt.13.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 61,860 2017-09-11 2017-09-13 64221290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Gerald Koci (lik.perf.),vendim gjyk.lushnje nr.81 dt.13.04.2017,vendim gjyk.lushnje nr.995 dt.21.11.2011,vendim per ekz. detyrueshem nr.515 dt.05.06.2017,shkr.nr.5279/2 dt.13.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 20,000 2017-09-11 2017-09-13 63821290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Liljana Jano,vendim nr.939 dt.20.06.2014,nr.1844 dt.23.06.2016,shkresa nr.814 dt.03.10.2016,nr.815 dt.06.10.2016
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 20,000 2017-09-11 2017-09-13 64321290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Nezir Tabaku,vendim gjyk.shk.se pare Vlore nr.1414 dt.14.09.2016,vendim per ekz. detyrueshem nr.585 dt.05.06.2017,shkr.nr.5315/2 dt.13.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 20,000 2017-08-25 2017-08-31 59121290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Nezir Tabaku,vendim gjyk.shk.se pare Vlore nr.1414 dt.14.09.2016,vendim per ekz. detyrueshem nr.585 dt.05.06.2017,shkr.nr.5315/2 dt.13.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 20,000 2017-08-25 2017-08-31 59021290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Gerald Koci,vendim gjyk.lushnje nr.81 dt.13.04.2017,vendim gjyk.lushnje nr.995 dt.21.11.2011,vendim per ekz. detyrueshem nr.515 dt.05.06.2017,shkr.nr.5279/2 dt.13.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 20,000 2017-08-25 2017-08-31 58621290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Liljana Jano,vendim nr.939 dt.20.06.2014,nr.1844 dt.23.06.2016,shkresa nr.814 dt.03.10.2016,nr.815 dt.06.10.2016
Bashkia Lushnje (0922) DENISA MEĒO Lushnje 20,000 2017-07-12 2017-07-14 51721290012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore Gerald Koci,vendim gjyk.lushnje nr.81 dt.13.04.2017,vendim gjyk.lushnje nr.995 dt.21.11.2011,vendim per ekz. detyrueshem nr.515 dt.05.06.2017,shkr.nr.5279/2 dt.13.06.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave