Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
CORRECTOR 190,000.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-12-05 2019-12-06 82921290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit nentor 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-11-04 2019-11-05 71721290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit tetor 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-10-02 2019-10-03 61721290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit shtator 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-09-02 2019-09-03 54421290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit gusht 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-08-01 2019-08-02 47921290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit korrik 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-07-02 2019-07-03 40921290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit qershor 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-06-03 2019-06-05 33221290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit maj 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-05-02 2019-05-03 24621290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit prill 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-03-01 2019-03-04 11521290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit shkurt 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-02-01 2019-02-06 4821290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit janar 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-01-07 2019-01-08 721290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit dhjetor 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2018-12-03 2018-12-04 73721290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit nentor 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018,nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2018-11-01 2018-11-02 69721290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit tetor 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018,nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2018-10-01 2018-10-03 62221290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit shtator 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018,nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2018-09-03 2018-09-04 57421290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit gusht 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018,nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2018-08-02 2018-08-03 51021290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit korrik 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018,nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2018-07-02 2018-07-03 42921290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit qershor 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018,nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2018-06-01 2018-06-04 34521290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit maj 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018,nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2018-05-02 2018-05-03 27521290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit prill 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018,nr.4370 dt.29.03.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave