Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
CITRUS 1,145,028.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) CITRUS Lushnje 270,000 2018-06-27 2018-06-29 41921290012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje bojra printeri dhe fotokopje,fat.nr.50882377 dt.22.02.2018,f.h.nr.5 dt.22.02.2018,ur.prok.nr.03 dt.14.02.2018
Bashkia Lushnje (0922) CITRUS Lushnje 17,748 2018-06-14 2018-06-19 38921290012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje boje printeri, fat.nr.63458877 dt.18.05.2018, f.h.nr.22 dt.18.05.2018, ur.prok.nr.19 dt.15.05.2018
Bashkia Lushnje (0922) CITRUS Lushnje 262,440 2017-09-14 2017-09-18 66121290012017 Kancelari 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje bojra printeri e fotokopje,fat.nr.50882001 dt.27.06.2017,f.h.nr.35,35/1 dt.27.06.2017,PV marrje ne dorezim dt.27.06.2017, ur.prok.nr.33 dt.15.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) CITRUS Lushnje 392,400 2017-05-16 2017-05-18 35421290012017 Kancelari 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje bojra printeri dhe fotokopje,fat.nr.32222872 dt.03.03.2017,f.h.nr.11 dt.03.03.2017,ur.prok.nr.10 dt.22.02.2017
Bashkia Lushnje (0922) CITRUS Lushnje 36,840 2016-12-27 2016-12-28 91921290012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje bojra printeri fat.nr.32222726 dt.13.12.2016,f.h. nr.59 dt.13.12.2016,ur.prok.nr.78 dt.09.12.2016
Bashkia Lushnje (0922) CITRUS Lushnje 36,470 2016-12-02 2016-12-07 83521290012016 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik diference blerje materiale te ndryshme kancelarie per QKR ,fat.nr.32225320 dt.07.07.2016,f.h. nr.26 dt.07.07.2016,PV marrje ne dorezim dt.07.07.2016,ur.prok.nr.47 dt.29.06.2016
Bashkia Lushnje (0922) CITRUS Lushnje 58,330 2016-07-22 2016-07-26 51421290012016 Kancelari 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje materiale te ndryshme kancelarie per QKR ,fat.nr.32225320 dt.07.07.2016,ur,prok.nr.47 dt.29.06.2016
Bashkia Lushnje (0922) CITRUS Lushnje 70,800 2015-12-24 2015-12-24 81821290012015 Kancelari 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.blerje shtypshkrime,fat.nr.814 dt.15.10.2015 seria 25508614,ur.prok.nr.54 dt.12.10.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave