Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,302 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BankaOTPAlbania 5,729,457.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 384,523 2020-03-04 2020-03-05 1321290012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik pagat e punonjesve aparati per muajin shkurt 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 300,000 2020-02-12 2020-02-13 9421290012020 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpronesime Hasan Habili, VKM nr.608 dt.11.09.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 500,000 2020-02-10 2020-02-12 87421290012020 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpronesime Hasan Habili, VKM nr.608 dt.11.09.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 384,311 2020-02-05 2020-02-06 5221290012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik pagat e punonjesve aparati per muajin janar 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 360,358 2020-01-13 2020-01-14 1121290012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik pagat e punonjesve aparati per muajin dhjetor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 350,199 2019-12-05 2019-12-06 83221290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin nentor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 500,000 2019-11-08 2019-11-11 74721290012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesime per Hasan Habili, VKM nr.608 dt.11.09.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 321,438 2019-11-04 2019-11-05 72021290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin tetor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 700,000 2019-10-17 2019-10-23 67921290012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesime per Hasa Habili, VKM nr.608 dt.11.09.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 321,438 2019-10-02 2019-10-03 62021290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin shtator 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 321,438 2019-09-02 2019-09-03 54721290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin gusht 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 321,438 2019-08-01 2019-08-02 48221290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin korrik 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 321,438 2019-07-02 2019-07-03 41221290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin qershor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 321,438 2019-06-03 2019-06-05 33521290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin maj 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Banka OTP Albania Lushnje 321,438 2019-05-02 2019-05-03 24921290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin prill 2019 sipas listepageses
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave