Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,375 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BEQIRI 17,171,525.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BEQIRI Lushnje 4,750,000 2020-03-12 2020-03-19 16021290012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik sistemim asfaltim i rruges ne fsh.Konjat, fat.nr.76279273 dt.18.12.2019,ur.prok.nr.28 dt.08.02.2019, kontr.nr.3604 dt.30.04.2019
Bashkia Lushnje (0922) BEQIRI Lushnje 5,771,525 2019-07-09 2019-07-12 44421290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik obj. Sistemim asfaltim i rruges ne fsh.Konjat, fat.nr.76279261 dt.03.07.2019,ur.prok.nr.28 dt.08.02.2019,kontr.nr.3604 dt.30.04.2019
Bashkia Lushnje (0922) BEQIRI Lushnje 1,433,634 2019-05-14 2019-05-20 29621290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sistemim asfaltim i rruges ne fsh.Xibrake, fat.nr.54288492 dt.07.12.2018, ur.prok.nr.121 dt.24.05.2017, kontr.nr.6597 dt.01.08.2017
Bashkia Lushnje (0922) BEQIRI Lushnje 3,316,366 2019-05-14 2019-05-20 29521290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sistemim asfaltim i rruges ne fsh.Xibrake, fat.nr.54288451 dt.11.10.2017, ur.prok.nr.121 dt.24.05.2017, kontr.nr.6597 dt.01.08.2017
Bashkia Lushnje (0922) BEQIRI Lushnje 1,900,000 2018-07-18 2018-07-23 48721290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.nr.1 obj.Sist.asf. i rruges ne fsh.Xibrake,pjes.fat.nr.54288451 dt.11.10.2017,ur.prok.nr.121 dt.24.05.2017,kontr.nr.6597 dt.01.08.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave