Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETAREEGREQISE 142,992,005.00 228 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 781,620 2019-03-08 2019-03-11 13321290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (ekzistues) sipas VKB nr.13 dt.20.02.2019,shkr.pref.nr.377/1 dt.27.02.2019 dhe listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit Qarku Fier shkurt 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 32,820 2019-03-08 2019-03-11 13421290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike ( te rinj ) sipas VKB nr.13 dt.20.02.2019,shkr.pref.nr.377/1 dt.27.02.2019 dhe listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit Qarku Fier shkurt 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 215,887 2019-03-01 2019-03-04 11621290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin shkurt 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 65,000 2019-03-01 2019-03-04 12521290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (ekzistues) sipas VKB nr.14 dt.20.02.2019,shkr.pref.nr.377/1 dt.27.02.2019 dhe listepageses janar 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 249,040 2019-03-01 2019-03-04 12321290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (ekzistues) sipas VKB nr.14 dt.20.02.2019,shkr.pref.nr.377/1 dt.27.02.2019 dhe listepageses janar 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 215,887 2019-02-01 2019-02-06 4921290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin janar 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 265,700 2019-01-23 2019-01-28 3421290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz. ndihme ekonomike sipas VKB nr.3 dt.15.01.2019,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 61,460 2019-01-23 2019-01-24 3621290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz. ndihme ekonomike sipas VKB nr.3 dt.15.01.2019,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 215,007 2019-01-07 2019-01-08 821290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin dhjetor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 724,280 2018-12-28 2019-01-03 82021290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme ekonomike (ekzistues) muaji dhjetor 2018,VKB nr.118 dt.20.12.2018,shkr.pref.nr.2110/1 dt.24.12.2018 sipas listepageses bashkelidhur nxjerre nga sistemi i pikezimit
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 71,340 2018-12-26 2019-01-03 78321290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) Gr.Kushtezuar,VKB nr.120 dt.20.12.2018, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 258,000 2018-12-26 2018-12-27 79821290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) shperblimet e fundvitit,VKM nr.754 dt.19.12.2018, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 272,140 2018-12-26 2018-12-27 78121290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) F.Rezerve,VKB nr.120 dt.20.12.2018, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 63,000 2018-12-26 2018-12-27 79621290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) shperblimet e fundvitit,VKM nr.754 dt.19.12.2018, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 564,000 2018-12-26 2018-12-27 80121290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) shperblimet e fundvitit,VKM nr.754 dt.19.12.2018, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 772,240 2018-12-12 2018-12-13 77521290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per ndihme ekonomike (ekzistues) per muajin nentor 2018 ,VKB nr.108 dt.20.11.2018,shkr.nr.1956/2 dt.27.11.2018,sipas listepageses derguar nga sistemi i pikezimit Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 15,540 2018-12-12 2018-12-13 77621290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per ndihme ekonomike (te rinj) per muajin nentor 2018 ,VKB nr.108 dt.20.11.2018,shkr.nr.1956/2 dt.27.11.2018,sipas listepageses derguar nga sistemi i pikezimit Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 215,007 2018-12-03 2018-12-04 73821290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 6,120 2018-12-03 2018-12-04 75021290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Te Rinj) ,VKB nr.110 dt.20.11.2018 (6% Gr.Kushtezuar),sipas listepageses tetor 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 236,280 2018-12-03 2018-12-04 74621290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) ,VKB nr.110 dt.20.11.2018 (6% F.Rezerve),sipas listepageses tetor 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 13,220 2018-12-03 2018-12-04 74721290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Te rinj) ,VKB nr.110 dt.20.11.2018 (6% F.Rezerve),sipas listepageses tetor 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 59,220 2018-12-03 2018-12-04 74921290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) ,VKB nr.110 dt.20.11.2018 (6% Gr.Kushtezuar),sipas listepageses tetor 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 16,800 2018-11-09 2018-11-12 72221290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Te Rinj) ,VKB nr.97 dt.19.10.2018,shkr.nr.1743/1 dt.30.10.2018,sipas listepageses tetor 2018 nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 751,060 2018-11-09 2018-11-12 72121290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) ,VKB nr.97 dt.19.10.2018,sipas listepageses tetor 2018 nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 215,007 2018-11-01 2018-11-02 69821290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin tetor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 267,720 2018-11-01 2018-11-02 68921290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) ,VKB nr.99 dt.19.10.2018 (6% F.Rezerve),sipas listepageses shtator 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 64,180 2018-11-01 2018-11-02 68821290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (Ekzistues) ,VKB nr.99 dt.19.10.2018 (6% Gr.Kushtezuar),sipas listepageses shtator 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 779,400 2018-10-10 2018-10-11 65321290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per ndihme ekonomike ( ekzistues ) , VKB nr.89 dt.20.09.2018,shkr.pref.nr.1523/1 dt.27.09.2018,sipas listepageses shtator 2018 nxjerre nga sistemi i pikezimit dhe derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 13,860 2018-10-10 2018-10-11 65421290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per ndihme ekonomike ( te rinj ) , VKB nr.89 dt.20.09.2018,shkr.pref.nr.1523/1 dt.27.09.2018,sipas listepageses shtator 2018 nxjerre nga sistemi i pikezimit dhe derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 282,580 2018-10-01 2018-10-03 63321290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per ndihme ekonomike ( ekzistues ) , VKB nr.91 dt.20.09.2018,sipas listepageses gusht 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 215,007 2018-10-01 2018-10-03 62321290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin shtator 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 63,780 2018-10-01 2018-10-03 63221290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per ndihme ekonomike ( ekzistues ) , VKB nr.91 dt.20.09.2018,sipas listepageses gusht 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 639,780 2018-09-11 2018-09-12 58021290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per ndihme ekonomike (ekzistues) , VKB nr.85 dt.13.08.2018,shkr.pref.nr.1291/1 dt.14.08.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses gusht 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 20,700 2018-09-11 2018-09-12 58121290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per ndihme ekonomike ( te rinj ) , VKB nr.85 dt.13.08.2018,shkr.pref.nr.1291/1 dt.14.08.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses gusht 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 215,007 2018-09-03 2018-09-04 57521290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin gusht 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 61,800 2018-08-28 2018-08-30 56621290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per ndihme ekonomike , VKB nr.87 dt.13.08.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses korrik 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 271,868 2018-08-28 2018-08-30 56521290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per ndihme ekonomike , VKB nr.87 dt.13.08.2018,aktmarrev.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses korrik 2018
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 533,340 2018-08-06 2018-08-08 52521290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike ekzistues VKB nr.76 dt.20.07.2018 sipas listepageses korrik 2018 nxjerre nga sistemi i pikezimit
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 90,240 2018-08-06 2018-08-08 52621290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike te rinj VKB nr.76 dt.20.07.2018 sipas listepageses korrik 2018 nxjerre nga sistemi i pikezimit
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 50,800 2018-08-02 2018-08-03 51721290012018 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.ndihme ekonomike ekzistues nga 6% VKB nr.78 dt.20.07.2018 sipas listepageses qershor 2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave