Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAETIRANES 9,064,128.00 38 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 650,353 2019-12-05 2019-12-06 83421290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin nentor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 500,000 2019-11-08 2019-11-11 74821290012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesime per Hekuran Korreshi, VKM nr.608 dt.11.09.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 507,833 2019-11-04 2019-11-05 72221290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin tetor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 476,000 2019-11-04 2019-11-05 72921290012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese keshilli bashkiak per muajin tetor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 700,000 2019-10-17 2019-10-23 68021290012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesime per Hekuran Korreshi, VKM nr.608 dt.11.09.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 476,000 2019-10-09 2019-10-10 64421290012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese keshilli bashkiak per muajin shtator 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 310,777 2019-10-02 2019-10-03 62221290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin shtator 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 476,000 2019-09-25 2019-09-27 59521290012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese keshilli bashkiak per muajin gusht 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 290,655 2019-09-04 2019-09-06 54921290012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin gusht 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 301,258 2019-08-01 2019-08-02 48421290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin korrik 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 257,908 2019-07-02 2019-07-03 41421290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin qershor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 71,855 2019-06-03 2019-06-05 33721290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin maj 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 319,100 2019-04-10 2019-04-11 22321290012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese emergjence civile per Selim Alush Leka, sipas VKB nr.19 dt.20.02.2019, shkr.pref.nr.377/1 dt.27.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 30,000 2017-03-10 2017-03-13 15721290012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per Anilda Panajot Bali VKB nr.9 dt.25.01.2017,shkr.Pref.nr.119/1 dt.10.02.2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 50,000 2016-12-22 2016-12-23 90621290012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihma e menjehershme Ladimir Lala sipas vkb nr.96 dt.25.11.2016,shkrese pref.Fier nr.1178/2 date 15.12.2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 286,748 2016-08-01 2016-08-02 52221290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji korrik 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 286,748 2016-07-06 2016-07-06 43421290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji qershor 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 35,000 2016-06-14 2016-06-15 38521290012016 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme emergjenca civile Marjeta Kola sipas VKB nr.40 dt.25.05.2016,shkr.Pref.Fier nr.502/1 dt.10.06.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 282,579 2016-06-03 2016-06-06 33421290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji maj 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 100,000 2016-05-25 2016-05-26 32521290012016. Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme e menjehershme Lefter Shani sipas VKB nr.37 dt.25.04.2016,shkr.Pref.Fier nr.397/1 dt.06.05.2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 277,589 2016-05-16 2016-05-17 23521290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji prill 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 190,901 2016-04-06 2016-04-07 14421290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji mars 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 190,901 2016-03-08 2016-03-08 7721290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji shkurt 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 190,901 2016-02-04 2016-02-08 451290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji janar 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 190,052 2016-01-13 2016-01-14 621290012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji dhjetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 50,000 2015-12-30 2015-12-31 86221290012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.ndihme e menjehershme Azeta Kaja,VKB nr.54 dt.28.12.2015,shkr.N/Prefektures nr.747/1 dt.30.12.2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 42,179 2015-12-21 2015-12-21 76321290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Golem per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji nentor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 190,052 2015-12-21 2015-12-21 76221290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Golem per sa lik.pagat e punonjesve muaji nentor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 42,500 2015-11-20 2015-11-23 68221290012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.shperblim nxenes ekselente Klea Kujtim Mino, VKM nr.20 dt.18.09.2015,shkresa N/pref.nr.617/2 dt.28.09.2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 42,179 2015-11-12 2015-11-12 60421290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Golem per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 215,320 2015-11-12 2015-11-12 60321290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Golem per sa lik.pagat e punonjesve muaji tetor 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 42,179 2015-10-15 2015-10-15 54521290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Golem per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 273,261 2015-10-15 2015-10-15 54421290012015 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.Adm.Golem per sa lik.pagat e punonjesve muaji shtator 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 42,513 2015-09-18 2015-09-21 43521290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Fiershegan per sa lik.pagat e punonjesve muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 260,163 2015-09-18 2015-09-18 42721290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Golem per sa lik.pagat e punonjesve muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 42,179 2015-09-18 2015-09-18 42821290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Golem per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji gusht 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 330,266 2015-09-01 2015-09-02 38421290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Golem per sa lik.pagat e punonjesve muaji korrik 2015 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 42,179 2015-09-01 2015-09-02 38521290012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. Nj.adm.Golem per sa lik.pagat e punonjesit gj.civile muaji korrik 2015 sipas listepageses
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave