Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKACREDINS 83,892,668.00 264 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 432,589 2019-12-05 2019-12-06 82821290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin nentor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 25,500 2019-11-12 2019-11-14 75521290012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shperblim per nxenes ekselente, VKB nr.112 dt.24.10.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 25,500 2019-11-08 2019-11-12 74921290012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shperblim per nxenes ekselente, VKB nr.112 dt.24.10.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2019-11-07 2019-11-11 74621290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete per muajin tetor 2019 ,kontr.nr.1350 dt.18.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2019-11-07 2019-11-11 74521290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete per muajin tetor 2019 ,kontr.nr.1574 dt.25.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,500,000 2019-11-08 2019-11-11 74521290012019. Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesime per Xhevdet Korreshi, Hasan Korreshi, Petrit Korreshi, VKM nr.608 dt.11.09.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 458,361 2019-11-04 2019-11-05 71621290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin tetor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 2,100,000 2019-10-17 2019-10-23 67721290012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesime per Xhevdet Korreshi, Hasan Korreshi, Petrit Korreshi, VKM nr.608 dt.11.09.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2019-10-09 2019-10-10 65121290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete per muajin shtator 2019 ,kontr.nr.1574 dt.25.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2019-10-09 2019-10-10 65221290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete per muajin shtator 2019 ,kontr.nr.1350 dt.18.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 422,842 2019-10-02 2019-10-03 61621290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin shtator 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2019-09-12 2019-09-13 57121290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete per muajin gusht 2019 ,kontr.nr.1350 dt.18.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2019-09-12 2019-09-13 57021290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete per muajin gusht 2019 ,kontr.nr.1574 dt.25.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 420,568 2019-09-02 2019-09-03 54321290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin gusht 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2019-08-23 2019-08-27 52221290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete per muajin korrik 2019 ,kontr.nr.1574 dt.25.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2019-08-23 2019-08-27 52321290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete per muajin korrik 2019 ,kontr.nr.1350 dt.18.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 433,996 2019-08-01 2019-08-02 47821290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin korrik 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2019-07-09 2019-07-11 43621290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete per muajin qershor 2019 ,kontr.nr.1350 dt.18.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2019-07-09 2019-07-11 43521290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete per muajin qershor 2019 ,kontr.nr.1574 dt.25.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 379,738 2019-07-02 2019-07-03 40821290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin qershor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2019-06-17 2019-06-19 37721290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete per muajin maj 2019 ,kontr.nr.1574 dt.25.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2019-06-17 2019-06-19 37821290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete per muajin maj 2019 ,kontr.nr.1350 dt.18.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 50,000 2019-06-10 2019-06-11 35121290012019 Te tjera shperblime per personelin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndihme per semundje, urdheri nr.85/1 dt.30.05.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 417,183 2019-06-03 2019-06-05 33121290012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin maj 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2019-05-13 2019-05-14 27421290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete per muajin prill 2019 ,kontr.nr.1350 dt.18.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 17,000 2019-05-13 2019-05-14 27321290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete per muajin prill 2019 ,kontr.nr.1574 dt.25.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 420,568 2019-05-02 2019-05-03 24521290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin prill 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 23,678 2019-04-09 2019-04-11 21721290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete, kontr.nr.1350dt.18.02.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 132,000 2019-04-09 2019-04-11 21921290012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese emergjence civile per Kostandin Stavri Gjoerdeni, sipas VKB nr.20 dt.20.02.2019, shkr.pref.nr.377/1 dt.27.02.2019, sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 19,428 2019-04-09 2019-04-11 21621290012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik qera ambjenti per moshen e trete, kontr.nr.1574 dt.25.02.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 381,704 2019-03-01 2019-03-04 11421290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin shkurt 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 25,500 2019-02-25 2019-02-26 10221290012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shperblim nxenes ekselente sipas VKB nr.123 dt.20.12.2018,shkr.pref.nr.20126/1 dt.28.12.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 25,500 2019-02-21 2019-02-22 10121290012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shperblim nxenes ekselente sipas VKB nr.123 dt.20.12.2018,shkr.pref.nr.20126/1 dt.28.12.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 781,744 2019-02-07 2019-02-11 8221290012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesim sipas VKM nr.488 dt.19.07.2018,shkr.nr.8063 dt.18.10.2018,sipas listepageses se komisionit
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 781,744 2019-02-07 2019-02-11 8121290012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesim sipas VKM nr.488 dt.19.07.2018,shkr.nr.8063 dt.18.10.2018,sipas listepageses se komisionit
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 781,744 2019-02-07 2019-02-11 8021290012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpronesim sipas VKM nr.488 dt.19.07.2018,shkr.nr.8063 dt.18.10.2018,sipas listepageses se komisionit
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 51,000 2019-02-07 2019-02-11 7921290012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shperblim nxenes ekselente sipas VKB nr.123 dt.20.12.2018,shkr.pref.nr.20126/1 dt.28.12.2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 346,321 2019-02-01 2019-02-06 4721290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin janar 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 404,434 2019-01-07 2019-01-08 621290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin dhjetor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 404,434 2018-12-03 2018-12-04 73621290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave