Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,400 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AltinVako 90,000.00 18 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2020-05-04 2020-05-05 24221290012020 Paga baze 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo, shkr.nr.1154 dt.30.10.2018, ndalur nga paga per muajin prill 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2020-04-02 2020-04-09 18821290012020 Paga baze 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo, shkr.nr.1154 dt.30.10.2018, ndalur nga paga per muajin mars 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2020-03-04 2020-03-05 12721290012020 Paga baze 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo, shkr.nr.1154 dt.30.10.2018, ndalur nga paga per muajin shkurt 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2020-02-05 2020-02-06 4721290012020 Paga baze 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo, shkr.nr.1154 dt.30.10.2018, ndalur nga paga per muajin janar 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2020-01-13 2020-01-14 521290012020 Paga baze 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo, shkr.nr.1154 dt.30.10.2018, ndalur nga paga per muajin dhjetor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-12-05 2019-12-10 82521290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit nentor 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-11-04 2019-11-06 71321290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit tetor 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-10-02 2019-10-03 61321290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit shtator 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-09-02 2019-09-03 54021290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit gusht 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-08-01 2019-08-05 47521290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit korrik 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-07-02 2019-07-03 40521290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit qershor 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-06-03 2019-06-05 32821290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit maj 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-05-02 2019-05-03 24221290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit prill 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-04-01 2019-04-02 18621290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit mars 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-03-01 2019-03-06 11121290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit shkurt 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-02-01 2019-02-08 4421290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit janar 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-01-07 2019-01-08 421290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit dhjetor 2018,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2018-12-03 2018-12-04 73521290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit nentor 2018,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave