Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,400 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AUTORITETIKOMUNIK.ELEKTRONIK.EPOSTARE 125,000.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Lushnje 20,000 2019-03-12 2019-03-19 13921290012019 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.telefoni, numer jeshil, fat.nr.222582943 dt.25.02.2019, shkr.nr.665 dt.25.02.2019
Bashkia Lushnje (0922) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Lushnje 20,000 2018-02-08 2018-02-09 4821290012018 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime telefoni per numerin jeshil (8002325) per vititn 2018 sipas fat.nr.222580979 dt.16.01.2018,shkresa nr.304 dt.24.01.2018
Bashkia Lushnje (0922) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Lushnje 20,000 2017-03-27 2017-03-29 19721290012017 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime telefoni,numer jeshil,shkr.nr.721 dt.23.01.2017,fat.nr.162154664 dt.20.01.2017
Bashkia Lushnje (0922) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Lushnje 20,000 2016-07-13 2016-07-14 48421290012016 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shp.tel. numer jeshil per vitin 2016 fat.nr.162152466 dt.08.02.2016,shkresa nr.1263 dt.15.02.2016 dhe nr.7170 dt.16.05.2016
Bashkia Lushnje (0922) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Lushnje 5,000 2015-11-25 2015-11-26 70821290012015 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik. regjistrim Domain "bashkialushnje.gov.al" afati 05.11.2015-25.11.2020 fat.nr.162151403 dt.25.11.2015,ur.prok.nr.59 dt.25.11.2015
Bashkia Lushnje (0922) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Lushnje 20,000 2015-04-10 2015-04-14 12821290012015 Sherbime telefonike 2129001 BASHKIA LU. per sa lik. shp.tel. numer jeshil fat.nr.125224888 dt.18.03.2015,shkresa nr.676/31 dt.19.03.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave