Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 3,305 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AURORAKONSTRUKSION 65,914,870.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Lushnje (0922) AURORA KONSTRUKSION Lushnje 3,800,000 2018-10-16 2018-10-26 66321290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sistemim asfaltim i rruges Halilaj,Bubullime,pjes.fat.nr.29842588 dt.30.06.2017,ur.prok.nr.71 dt.11.04.2017,kontr.nr.5463 dt.12.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) AURORA KONSTRUKSION Lushnje 14,250,000 2018-06-18 2018-06-26 40621290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Sistemim asfaltim rruga Halilaj Bubullime,fat.nr.29842588 dt.30.06.2017,ur.prok.nr.71 dt.11.04.2017,kontr.nr.5463 dt.12.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) AURORA KONSTRUKSION Lushnje 13,833,020 2018-04-12 2018-04-23 22621290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situac.perf.per obj.Sist.Asf.rruga Halilaj Bubullime,fat.nr.29842588 dt.30.06.2017,akt kolaudimi dt.30.07.2017,certif.marrje perkoh.dt.30.07.2017,ur.prok.nr.71 dt.11.04.2017,kontr.nr.5463 dt.12.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) AURORA KONSTRUKSION Lushnje 15,031,850 2017-09-11 2017-09-19 65421290012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Rikonstr. i shkolles 9 vj. Kongresi i Lushnjes,fat.nr.29842567 dt.20.01.2017,ur.prok.nr.75 dt.19.05.2017,kontr.nr.9997 dt.02.08.2017
Bashkia Lushnje (0922) AURORA KONSTRUKSION Lushnje 9,500,000 2017-06-08 2017-06-16 41121290012017 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik.Rikonstruksion i shk 9 vjecare Kongresi i Lushnjes,pjes.fat.nr.29842567 dt.20.01.2017,ur.prok.nr.75 dt.19.05.2016,kontr.nr.9997 dt.02.08.2016
Bashkia Lushnje (0922) AURORA KONSTRUKSION Lushnje 9,500,000 2016-11-15 2016-11-22 80621290012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion nr.1 Rikonstr i shk 9 vj Kongresi i Lushnjes,fat.nr.91 dt.31.10.2016 seri 29842540,ur.prok.nr.75 dt.19.05.2016,kontr.nr.9997 dt.02.08.2016,akt marr nr.2865 dhe prokure nr.2866 dt.14.06.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave