Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ARJANPALLA 4,223,748.00 13 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) ARJAN PALLA Lushnje 185,978 2016-12-15 2016-12-16 87621290012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore shoq.Shendelli shpk,shkresa nr.20 dt.01.10.2015,nr.25 dt.12.01.2015,nr.45 dt.29.01.2015,nr.82 dt.06.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) ARJAN PALLA Lushnje 200,000 2016-10-10 2016-10-11 71021290012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore shoq.Shendelli shpk,shkresa nr.20 dt.01.10.2015,nr.25 dt.12.01.2015,nr.45 dt.29.01.2015,nr.82 dt.06.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) ARJAN PALLA Lushnje 200,000 2016-09-15 2016-09-16 64621290012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore shoq.Shendelli shpk,shkresa nr.20 dt.01.10.2015,nr.25 dt.12.01.2015,nr.45 dt.29.01.2015,nr.82 dt.06.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) ARJAN PALLA Lushnje 200,000 2016-08-18 2016-08-19 56421290012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore shoq.Shendelli shpk,shkresa nr.20 dt.01.10.2015,nr.25 dt.12.01.2015,nr.45 dt.29.01.2015,nr.82 dt.06.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) ARJAN PALLA Lushnje 200,000 2016-07-11 2016-07-12 47821290012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore shoq.Shendelli shpk,shkresa nr.20 dt.01.10.2015,nr.25 dt.12.01.2015,nr.45 dt.29.01.2015,nr.82 dt.06.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) ARJAN PALLA Lushnje 200,000 2016-06-14 2016-06-15 38021290012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore shoq.Shendelli shpk,shkresa nr.20 dt.01.10.2015,nr.25 dt.12.01.2015,nr.45 dt.29.01.2015,nr.82 dt.06.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) ARJAN PALLA Lushnje 887,770 2016-05-23 2016-05-23 28821290012016 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore shoq.Shendelli shpk objekt:KUB lagja Sk.Libohova,shkresa nr.20 dt.01.10.2015,nr.25 dt.12.01.2015,nr.45 dt.29.01.2015,nr.82 dt.06.02.2015,fat.nr.68994882 dt.09.12.2011
Bashkia Lushnje (0922) ARJAN PALLA Lushnje 500,000 2016-03-29 2016-03-30 12321290012016 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime gjyqesore shoq.Shendelli shpk objekt:KUB lagja Sk.Libohova,shkresa nr.20 dt.01.10.2015,nr.25 dt.12.01.2015,nr.45 dt.29.01.2015,nr.82 dt.06.02.2015,fat.nr.68994882 dt.09.12.2011
Bashkia Lushnje (0922) ARJAN PALLA Lushnje 500,000 2015-12-24 2015-12-28 82321290012015 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik. shp.gjyqesore shoqeria Shendelli shpk objekti:KUZ-Lagja Skender Libohova,shkresa nr.20 dt.01.10.2014,shkresa nr.25 dt.12.01.2015,shkresa nr.45 dt.29.01.2015,shkresa nr.82 dt.06.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) ARJAN PALLA Lushnje 1,000,000 2015-11-12 2015-11-13 63421290012015 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik. shp.gjyqesore shoqeria Shendelli shpk objekti:KUZ-Lagja Skender Libohova,shkresa nr.20 dt.01.10.2014,shkresa nr.25 dt.12.01.2015,shkresa nr.45 dt.29.01.2015,shkresa nr.82 dt.06.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) ARJAN PALLA Lushnje 50,000 2015-09-29 2015-09-30 49921290012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik. shpenzime gjyqesore shoqeria Shendelli shpk shkresa nr.20 dt.01.10.2014,shkresa nr.25 dt.12.01.2015,shkresa nr.45 dt.29.01.2015,shkresa nr.82 dt.06.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) ARJAN PALLA Lushnje 50,000 2015-07-21 2015-07-22 33021290012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik. shpenzime gjyqesore shoqeria Shendelli shpk shkresa nr.20 dt.01.10.2014,shkresa nr.25 dt.12.01.2015,shkresa nr.45 dt.29.01.2015,shkresa nr.82 dt.06.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) ARJAN PALLA Lushnje 50,000 2015-06-19 2015-06-19 26821290012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik. shpenzime gjyqesore shoqeria Shendelli shpk shkresa nr.20 dt.01.10.2014,shkresa nr.25 dt.12.01.2015,shkresa nr.45 dt.29.01.2015,shkresa nr.82 dt.06.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave