Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALFA2Sh.p.k 13,949,199.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 1,436,647 2018-10-08 2018-10-15 64621290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje pllaka dhe bordura per trotuare,fat.nr.03217224 dt.15.11.2011,f.h.nr.02 dt.15.11.2011,ur.prok.nr.1031 dt.24.03.2011,kontr.nr.1279/1 dt.02.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 633,080 2018-09-26 2018-09-28 60521290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje pllakash dhe bordura trotuari, pjesore fat.nr.03217224 dt.15.11.2011,f.h.nr.02 dt.15.11.2011, ur.prok.nr.1031 dt.24.03.2011,kontr.nr.1279/1 dt.02.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 791,920 2018-09-26 2018-09-28 60421290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje pllakash dhe bordura trotuari,lik.perfund.i fat.nr.86205359 dt.04.05.2011,f.h.nr.72/1 dt.04.05.2011, ur.prok.nr.1031 dt.24.03.2011,kontr.nr.1279/1 dt.02.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 1,900,000 2018-08-07 2018-08-14 54421290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik obj.blerje pllka dhe bordura per trotuare,pjes.fat.nr.86205359 dt.04.05.2011, f.h.nr.72/1 dt.04.05.2011,ur.prok.nr.1031 dt.24.03.2011,kontr.nr.1279/1 dt.02.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 1,900,000 2018-07-18 2018-07-24 48521290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik obj.blerje pllka dhe bordura per trotuare,pjes.fat.nr.86205359 dt.04.05.2011, f.h.nr.72/1 dt.04.05.2011,ur.prok.nr.1031 dt.24.03.2011,kontr.nr.1279/1 dt.02.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 421,378 2018-07-12 2018-07-23 47121290012018. Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik garanci punimesh Sist.asf.gjelberim sheshi lgj.Loni Dhamo,certif.garancise dt.24.12.2012,PV marrje ne dorez.dt.24.12.12,Akt Kolaudimi dt.14.12.2011,ur.prok.nr.1045 dt.14.04.11,kontr.nr.1377/1 dt.24.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 950,000 2018-07-12 2018-07-17 47021290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Sistemim asfaltim gjelberim sheshi ne lgj.Loni Dhamo,diference e mbetur nga fat.nr.88844135 dt.13.12.2011,ur.prok.nr.1045 dt.14.04.2011,kontr.nr.1377/1 dt.24.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 1,900,000 2018-06-18 2018-06-26 39921290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Sistemim asfaltim gjelberim sheshi ne lgj.Loni Dhamo,pjes.fat.nr.88844135 dt.13.12.2011,ur.prok.nr.1045 dt.14.04.2011,kontr.nr.1377/1 dt.24.05.2011,shtese kontr.nr.3488 dt.01.11.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 881,174 2016-06-15 2016-06-16 389221290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sist.asf.gjelb. sheshi lgj.Loni Dhamo,pjes.fat.nr.88844135 dt.13.12.2011,kontr.nr.1377/1 dt.24.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 2,660,000 2016-05-24 2016-05-27 30921290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sist.asf.gjelberim sheshi lgj.Loni Dhamo,fat.nr.01059599 dt.10.11.2012,kontr.nr.1377/1 dt.24.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 475,000 2015-12-01 2015-12-07 72921290012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LU. per sa xhirojme lik.sistemim,asfaltim,gjelberim sheshi Lgj.Loni Dhamo,fat.nr.01059599 dt.10.11.2012,kontr.nr.1377/1 dt.24.05.2011
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave