Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 3,305 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALFA2Sh.p.k 13,949,199.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 1,436,647 2018-10-08 2018-10-15 64621290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje pllaka dhe bordura per trotuare,fat.nr.03217224 dt.15.11.2011,f.h.nr.02 dt.15.11.2011,ur.prok.nr.1031 dt.24.03.2011,kontr.nr.1279/1 dt.02.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 633,080 2018-09-26 2018-09-28 60521290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje pllakash dhe bordura trotuari, pjesore fat.nr.03217224 dt.15.11.2011,f.h.nr.02 dt.15.11.2011, ur.prok.nr.1031 dt.24.03.2011,kontr.nr.1279/1 dt.02.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 791,920 2018-09-26 2018-09-28 60421290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje pllakash dhe bordura trotuari,lik.perfund.i fat.nr.86205359 dt.04.05.2011,f.h.nr.72/1 dt.04.05.2011, ur.prok.nr.1031 dt.24.03.2011,kontr.nr.1279/1 dt.02.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 1,900,000 2018-08-07 2018-08-14 54421290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik obj.blerje pllka dhe bordura per trotuare,pjes.fat.nr.86205359 dt.04.05.2011, f.h.nr.72/1 dt.04.05.2011,ur.prok.nr.1031 dt.24.03.2011,kontr.nr.1279/1 dt.02.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 1,900,000 2018-07-18 2018-07-24 48521290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik obj.blerje pllka dhe bordura per trotuare,pjes.fat.nr.86205359 dt.04.05.2011, f.h.nr.72/1 dt.04.05.2011,ur.prok.nr.1031 dt.24.03.2011,kontr.nr.1279/1 dt.02.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 421,378 2018-07-12 2018-07-23 47121290012018. Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik garanci punimesh Sist.asf.gjelberim sheshi lgj.Loni Dhamo,certif.garancise dt.24.12.2012,PV marrje ne dorez.dt.24.12.12,Akt Kolaudimi dt.14.12.2011,ur.prok.nr.1045 dt.14.04.11,kontr.nr.1377/1 dt.24.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 950,000 2018-07-12 2018-07-17 47021290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Sistemim asfaltim gjelberim sheshi ne lgj.Loni Dhamo,diference e mbetur nga fat.nr.88844135 dt.13.12.2011,ur.prok.nr.1045 dt.14.04.2011,kontr.nr.1377/1 dt.24.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 1,900,000 2018-06-18 2018-06-26 39921290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Sistemim asfaltim gjelberim sheshi ne lgj.Loni Dhamo,pjes.fat.nr.88844135 dt.13.12.2011,ur.prok.nr.1045 dt.14.04.2011,kontr.nr.1377/1 dt.24.05.2011,shtese kontr.nr.3488 dt.01.11.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 881,174 2016-06-15 2016-06-16 389221290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sist.asf.gjelb. sheshi lgj.Loni Dhamo,pjes.fat.nr.88844135 dt.13.12.2011,kontr.nr.1377/1 dt.24.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 2,660,000 2016-05-24 2016-05-27 30921290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sist.asf.gjelberim sheshi lgj.Loni Dhamo,fat.nr.01059599 dt.10.11.2012,kontr.nr.1377/1 dt.24.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) ALFA 2 Sh.p.k Lushnje 475,000 2015-12-01 2015-12-07 72921290012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LU. per sa xhirojme lik.sistemim,asfaltim,gjelberim sheshi Lgj.Loni Dhamo,fat.nr.01059599 dt.10.11.2012,kontr.nr.1377/1 dt.24.05.2011
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave