Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"SIGAL"(UNIQAGROUPAUSTRIA) 320,940.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Lushnje 18,000 2019-11-05 2019-11-06 70821290012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Siguracion mjeti, fat.nr.190397119 dt.29.10.2019, ur.prok.nr.41 dt.24.10.2019
Bashkia Lushnje (0922) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Lushnje 57,000 2019-10-30 2019-11-01 66721290012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik siguracion mjeti me targa AA003DT, AA300DT, AA515DF, fat.nr.190392327, 190392328, 190392329 dt.21.10.2019, ur.prok.nr.38 dt.15.10.2019
Bashkia Lushnje (0922) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Lushnje 43,440 2019-10-14 2019-10-18 66521290012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik siguracion mjeti Scania me targa LU7558B zjarrefikesja, fat.nr.1334854 dt.19.06.2019, ur.prok.nr.27 dt.11.06.2019, PV dt.18.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Lushnje 54,800 2019-02-12 2019-02-15 9321290012019 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik siguracion mjeti, fat.nr.180376678, 180376679, 180376677 dt.11.10.2018, ur.prok.nr.38 dt.08.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Lushnje 65,500 2018-09-26 2018-09-28 61021290012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik siguracione mjetesh per policine bashkiake, fat.nr.180310536,180310537,180310538 dt.20.08.2018, ur.prok.nr.36 dt.15.08.2018
Bashkia Lushnje (0922) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Lushnje 65,800 2018-02-22 2018-02-27 113121290012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik siguracion mjetesh,fat.nr.2592533,2592534,2592535 dt.04.08.2017,ur.prok.nr.42 dt.31.07.2017
Bashkia Lushnje (0922) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Lushnje 16,400 2016-04-07 2016-04-08 1561290012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik siguracion mjetesh fat.nr.1886893 dt.24.01.2016,procesv.dt.24.01.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave