Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"SHKELQIMI07" 114,852,178.00 17 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 4,553,550 2019-06-26 2019-06-28 39621290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion nr.1 obj.Sistemim asfaltim rruge ne fsh.Gjaze, fat.nr.74335545 dt.14.06.2019, ur.prok.nr.39 dt.06.03.2019, kontr.nr.4109 dt.14.05.2019
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 8,349,911 2019-06-26 2019-06-28 39721290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion nr.1 obj.Sistemim asfaltim rruga Hysgjokaj (Canakaj) Ballagat, fat.nr.74335544 dt.14.06.2019, ur.prok.nr.45 dt.19.03.2019, kontr.nr.4303 dt.20.05.2019
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 11,974,081 2019-05-10 2019-05-20 26521290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.perfund. Rik.shkolles Dituria Krutje, fat.nr.65517949 dt.31.01.2019,ur.prok.nr.132 dt.12.07.2017,kontr.nr.6396 dt.17.09.2018
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 4,750,000 2019-05-14 2019-05-20 30021290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sistemim asfaltim i rruges Rrupaj, fat.nr.47216284 dt.16.10.2017, ur.prok.nr.116 dt.19.05.2017, kontr.nr.6549 dt.28.07.2017
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 4,750,000 2019-05-14 2019-05-16 29921290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sistemim asfaltim i rruges Kodra e Hilajve, fat.nr.47216468 dt.14.06.2017, ur.prok.nr.61 dt.15.03.2017, kontr.nr.4747 dt.19.05.2017
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 8,907,071 2019-04-17 2019-04-24 23321290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.erfumnd. Rehabilitim i banesave te kom.te pafavorizuara, fat.nr.65517947 dt.31.01.2019,ur.prok.nr.142 dt.25.07.2018,kontr.nr.8025 dt.17.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 1,915,426 2019-03-13 2019-03-19 15521290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.nr.1 Rehabilitim i banesave te kom.te pafavorizuara, fat.nr.65517922 dt.27.11.2018,ur.prok.nr.142 dt.25.07.2018,kontr.nr.8025 dt.17.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 2,566,616 2019-03-13 2019-03-19 15121290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.nr.1 Rik.shkolles Dituria Krutje, fat.nr.65517879 dt.03.12.2018,ur.prok.nr.132 dt.12.07.2017,kontr.nr.6396 dt.17.09.2018
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 3,027,974 2019-03-13 2019-03-19 15221290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.nr.1 Rik.shkolles Dituria Krutje, fat.nr.65517879 dt.03.12.2018,ur.prok.nr.132 dt.12.07.2017,kontr.nr.6396 dt.17.09.2018
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 14,005,499 2018-12-12 2018-12-18 77321290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion nr.1 obj.Rikonstr.i shkolles Dituria Krutje,fat.nr.65517879 dt.03.12.2018,kontr.nr.6396 dt.17.09.2018
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 7,600,000 2018-12-12 2018-12-18 77221290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion nr.1 obj.Rehabilitim i banesave te komuniteteve te pafavorizuara,fat.nr.65517922 dt.27.11.2018,kontr.nr.8025 dt.17.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 1,900,000 2018-07-18 2018-07-25 49121290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.nr.1 obj.Sist.asf.i rruges Rrupaj,fat.nr.47216284 dt.16.10.2017,ur.prok.nr.116 dt.19.05.2017,kontr.nr.6549 dt.28.07.2017
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 1,900,000 2018-07-18 2018-07-25 49021290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.nr.1 obj.Sist.asf.i rruges Kodra e Hilajve,fat.nr.47216468 dt.14.06.2017,ur.prok.nr.61 dt.15.03.2017,kontr.nr.4747 dt.19.05.2017
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 1,294,128 2018-04-12 2018-04-23 22521290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situac.perf.per obj.Sist.Asf.rruga Krutje Fier i Ri Furri,fat.nr.36847964 dt.28.02.2018,akt kolaudimi dt.08.02.2018,certif.marrje perkoh.dt.08.02.18,ur.prok.nr.126 dt.06.07.16,kontr.nr.11132 dt.05.09.2016
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 19,007,570 2017-04-25 2017-04-27 28721290012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik. sistemim asfaltim i rruges ne fsh Hysgjokaj Kurtine,fat.nr.36847965 dt.07.03.2017,certf.mmarje dorezim dt.22.12.2016,PV kolaudimi dt.07.03.2017,ur.prok.nr.194 dt.20.10.2016,kontr.nr.15298 dt.22.12.2016
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 10,750,352 2017-03-03 2017-03-13 12621290012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sist.asf rruga Krutjes Fier i Ri te Furri,dif.fat.nr.36847895 dt.21.11.2016,ur.prok.nr.126 dt.06.07.2016,kontr.nr.11132 dt.05.09.2016
Bashkia Lushnje (0922) "SHKELQIMI 07" Lushnje 7,600,000 2016-12-09 2016-12-12 84421290012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pjes.situacion nr.1 per obj.Sistemim asfaltim rruga Krutjes Fier i Ri Furri,fat.nr.95 dt.21.11.2016 seri 36847895,ur.prok.nr.126 dt.06.07.2016,kontr.nr.11132 dt.05.09.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave