Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"ENI" 75,550,748.00 23 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 5,402,802 2019-10-09 2019-10-15 64021290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sistemim asfaltim i rruges ne fsh. Stan Karbunare, fat.nr.29552061 dt.05.10.2019, ur.prok.nr.55 dt.28.03.2019 kontr.nr.4908 dt.06.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 5,412,986 2019-10-07 2019-10-11 63221290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sistemim asfaltim i rruges ne fsh.Shegas, fat.nr.29552058 dt.27.09.2019, ur.prok.nr.24 dt.05.02.2019 kontr.nr.3560 dt.26.04.2019
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 3,508,996 2019-07-12 2019-07-16 45221290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik obj.sistemim asfaltim i bllokut ne lgj.Loni Dhamo, fat.nr.29552054 dt.10.07.2019, kontr.nr.5573 dt.06.08.2018
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 6,650,000 2019-06-19 2019-06-25 39321290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik obj.Sistemim asfaltim i bllokut te banimit ne lgj.Loni Dhamo, fat.nr.29552149 dt.12.06.2019, ur.prok.nr.105 dt.28.05.2018, kontr.nr.5573 dt.06.08.2018
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 2,046,144 2019-05-16 2019-05-20 31321290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sistemim asfaltim i rruges ne fsh.Delisufaj, fat.nr.29552146 dt.14.05.2019, ur.prok.nr.94 dt.08.05.2017, kontr.nr.8522 dt.23.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 2,703,856 2019-05-14 2019-05-16 29721290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sistemim asfaltim i rruges ne fsh.Delisufaj, fat.nr.29552039 dt.11.09.2017, ur.prok.nr.94 dt.08.05.2017, kontr.nr.8522 dt.23.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 68,400 2019-04-18 2019-04-19 23421290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.perfund. Sistemim asfaltim i rruges Seman Pirraj, fat.nr.29552144 dt.16.04.2019,ur.prok.nr.164 dt.24.08.2017,kontr.nr.8285 dt.16.10.2017
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 6,463,969 2019-03-19 2019-03-25 16221290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.perfund. obj.sistemim asfaltim rruga e Rinise,Plug, fat.nr.29552142 dt.13.03.2019,ur.prok.nr.83 dt.19.04.2018,kontr.nr.3972 dt.06.06.2018,akt kolaudim dt.01.08.2018
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 4,732,824 2019-02-21 2019-02-26 9621290012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion nr.1 obj.Sistemim asfaltim i bllokut te banimit ne lagjen Loni Dhamo, fat.nr.29552140 dt.10.02.2019,ur.prok.nr.105 dt.28.05.2018,kontr.nr.5573 dt.06.08.2018
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 1,425,000 2018-08-22 2018-09-04 55821290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Rikonstr. i trotuareve ne shetitoren e palmave, fat.nr.29552013 dt.29.02.2016,ur.prok.nr.172 dt.28.05.2012,kontr.nr.3122 dt.13.07.2012
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 1,793,389 2018-08-22 2018-09-04 55721290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Rikonstr. i trotuareve ne shetitoren e palmave, fat.nr.10889946 dt.12.10.2015,ur.prok.nr.172 dt.28.05.2012,kontr.nr.3122 dt.13.07.2012
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 409,111 2018-08-22 2018-08-28 55621290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Rikonstr. i trotuareve ne shetitoren e palmave,pjese e mbetur nga fat.nr.29552001 dt.30.11.2015,ur.prok.nr.172 dt.28.05.2012,kontr.nr.3122 dt.13.07.2012
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 3,893,117 2018-07-18 2018-07-25 49521290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.perf. obj.Sist.asf.i rruges Aleks Dani,fat.nr.72140444 dt.07.06.2011,ur.prok.nr.1017 dt.09.03.2011,kontr.nr.1195 dt.20.04.2011,Akt Kolaudim dt.12.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 1,900,000 2018-07-18 2018-07-25 48821290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sit.nr.1 obj.Sist.asf.i rruges Delisufaj,fat.nr.29552039 dt.11.09.2017,ur.prok.nr.94 dt.08.05.2017,kontr.nr.8522 dt.23.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 212,459 2018-07-18 2018-07-25 49621290012018 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik garanci punimesh obj.Sist.asf.i rruges Aleks Dani,certif.garancise se difekteve dt.08.06.2012,PV marrje perf. dorezim dt.08.06.2012,Akt Kolaudim dt.12.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 272,689 2018-07-18 2018-07-25 48421290012018 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik garanci punimesh obj.Sist.asf.i rruges Vsil Prifti,certif.garancise se difekteve dt.11.06.2012,PV marrje perf. dorezim dt.11.06.2012,Akt Kolaudim dt.28.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 7,794,237 2018-04-23 2018-04-30 25821290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion nr.2 obj. Sistemim asfaltim i rruges Seman Pirraj,fat.nr.29552111 dt.28.03.2018,ur.prok.nr.164 dt.24.08.2017,kontr.nr.8285 dt.16.10.2017
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 3,319,737 2018-02-22 2018-03-01 107121290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion nr.1 i objktit Sistemim asfaltim i rruges Seman Pirraj,fat.nr.29552043 dt.30.10.2017,ur.prok.nr.164 dt.24.08.2017,kontr.nr.8285 dt.16.10.2017
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 3,283,200 2018-02-08 2018-02-19 8021290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sistemim asfaltim i rruges Vasil Prifti,fat.nr.72140362 dt.30.12.2011,ur.prok.nr.1029 dt.24.03.2011,kontr.nr.1305 dt.05.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 1,897,895 2018-02-08 2018-02-19 7921290012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sistemim asfaltim i rruges Vasil Prifti,fat.nr.72140359 dt.30.11.2011,ur.prok.nr.1029 dt.24.03.2011,kontr.nr.1305 dt.05.05.2011
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 2,850,000 2017-10-17 2017-10-26 72921290012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion nr.1 obj.sistemim asfaltim i rruges Delisufaj, pjes.fat.nr.29552039 dt.11.09.2017,ur.prok.nr.94 dt.08.05.2017,kontr.nr.8522 dt.23.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 4,870,878 2017-07-07 2017-07-17 49321290012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik situacion perfundimtar Rikonstruksion i rruges Hasan Gina,fat.nr.29552036 dt.03.06.2017,ur.prok.nr.219 dt.11.11.2016,kontr.nr.595 dt.19.01.2017
Bashkia Lushnje (0922) "E N I" Lushnje 4,639,059 2017-03-08 2017-03-16 12721290012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik rikonstr. i rruges Hasan Gina,fat.nr.29552032 dt.02.03.2017,ur.prok.nr.219 dt.11.11.2016, kontr.nr.595 dt.19.01.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave