Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 3,305 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
"DRICONS" 107,640.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Lushnje (0922) "DRICONS" Lushnje 23,040 2018-03-15 2018-03-21 16621290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik mbikeqyrje punimesh:Sistemim asfaltim i rruges ne fshatin Halilaj,fat.nr.57001209 dt.30.11.2017,ur.prok.nr.30 dt.30.05.2017,kontr.nr.5461 dt.12.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) "DRICONS" Lushnje 37,200 2018-03-15 2018-03-21 17321290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik mbikeqyrje punimesh:Sistemim asfaltim i rruges Hysgjokaj Kurtine,fat.nr.57001210 dt.30.11.2017,ur.prok.nr.80 dt.14.12.2016,kontr.nr.15297 dt.22.12.2016
Bashkia Lushnje (0922) "DRICONS" Lushnje 20,640 2018-03-15 2018-03-21 17121290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kolaudim punimesh:Nderhyrje emergjente ne banesat e kom.Rom dhe Egjyptian,fat.nr.57001220 dt.30.11.2017,ur.prok.nr.59 dt.06.10.2017,kontr.nr.8162 dt.11.10.2017
Bashkia Lushnje (0922) "DRICONS" Lushnje 14,520 2018-03-15 2018-03-21 16921290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik mbikeqyrje punimesh:Rehabilitim i obj.hangar dhe kthimi ne banesa sociale,fat.nr.57001207 dt.30.11.2017,ur.prok.nr.31 dt.30.05.2017,kontr.nr.5228 dt.05.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) "DRICONS" Lushnje 12,240 2018-03-13 2018-03-16 15921290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik mbikeqyrje:Sistemim asfaltim Kodra e Hilajve,fat.nr.57001208 dt.30.11.2017,ur.prok.nr.25 dt.08.05.2017,kontr.nr.4746 dt.19.05.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave