Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"DRICONS" 199,586.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) "DRICONS" Lushnje 91,946 2019-04-10 2019-04-12 22721290012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Mbikeqyrje punimesh ne obj.Sistemim asfaltim rruga e Rinise Plug Lushnje, fat.nr.67241238 dt.01.11.2018, ur.prok.nr.22 dt.29.05.2018
Bashkia Lushnje (0922) "DRICONS" Lushnje 23,040 2018-03-15 2018-03-21 16621290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik mbikeqyrje punimesh:Sistemim asfaltim i rruges ne fshatin Halilaj,fat.nr.57001209 dt.30.11.2017,ur.prok.nr.30 dt.30.05.2017,kontr.nr.5461 dt.12.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) "DRICONS" Lushnje 37,200 2018-03-15 2018-03-21 17321290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik mbikeqyrje punimesh:Sistemim asfaltim i rruges Hysgjokaj Kurtine,fat.nr.57001210 dt.30.11.2017,ur.prok.nr.80 dt.14.12.2016,kontr.nr.15297 dt.22.12.2016
Bashkia Lushnje (0922) "DRICONS" Lushnje 20,640 2018-03-15 2018-03-21 17121290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kolaudim punimesh:Nderhyrje emergjente ne banesat e kom.Rom dhe Egjyptian,fat.nr.57001220 dt.30.11.2017,ur.prok.nr.59 dt.06.10.2017,kontr.nr.8162 dt.11.10.2017
Bashkia Lushnje (0922) "DRICONS" Lushnje 14,520 2018-03-15 2018-03-21 16921290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik mbikeqyrje punimesh:Rehabilitim i obj.hangar dhe kthimi ne banesa sociale,fat.nr.57001207 dt.30.11.2017,ur.prok.nr.31 dt.30.05.2017,kontr.nr.5228 dt.05.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) "DRICONS" Lushnje 12,240 2018-03-13 2018-03-16 15921290012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik mbikeqyrje:Sistemim asfaltim Kodra e Hilajve,fat.nr.57001208 dt.30.11.2017,ur.prok.nr.25 dt.08.05.2017,kontr.nr.4746 dt.19.05.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave