Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,400 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,166,959,863.00 133 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 27,291,936 2020-05-04 2020-05-05 26021290012020 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.PAK dhe invalidet e punes, VKB nr.31 dt.24.04.2020,aktmarreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018, sipas listepageses prill 2020
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 20,102,042 2020-05-04 2020-05-05 25921290012020 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.PAK dhe invalidet e punes, VKB nr.31 dt.24.04.2020,aktmarreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018, sipas listepageses prill 2020
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 25,911,745 2020-04-01 2020-04-07 17721290012020 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.27 dt.18.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin mars 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,117,406 2020-04-01 2020-04-02 17621290012020 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.27 dt.18.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin mars 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 26,003,300 2020-03-09 2020-03-10 15021290012020 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.invalidet e punes dhe PAK njesite adm. , VKB nr.14 dt.05.02.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin shkurt 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,440,894 2020-03-09 2020-03-10 1921290012020 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.invalidet e punes dhe PAK qyteti , VKB nr.14 dt.05.02.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin shkurt 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 19,713,651 2020-02-04 2020-02-05 3821290012020 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.3 dt.24.01.2020,akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses janar 2020
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 25,785,240 2020-02-04 2020-02-05 3921290012020 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.invalidet e punes dhe PAK per njesite administrative, VKB nr.3 dt.24.01.2020,akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses janar 2020
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,916,964 2020-01-13 2020-01-14 221290012020 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.invalide pune dhe PAK ,VKB nr.131 dt.24.12.2019,akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses dhjetor 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 2,281,747 2020-01-13 2020-01-14 191290012020 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.invalide dhe PAK nj.ad.Krutje diference e mbetur per muajin nentor 2019,VKB nr.115 dt.25.11.2019,akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 26,671,152 2020-01-13 2020-01-14 231290012020 Pagese paaftesie 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.invalide pune dhe PAK njesite ,VKB nr.131 dt.24.12.2019,akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses dhjetor 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 19,200,206 2019-12-05 2019-12-06 84221290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.115 dt.25.11.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses nentor 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 23,139,728 2019-12-05 2019-12-06 84321290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.115 dt.25.11.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses nentor 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,325,476 2019-11-05 2019-11-06 73121290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.97 dt.24.10.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses tetor 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 25,132,306 2019-11-05 2019-11-06 73221290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.97 dt.24.10.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses tetor 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 24,178,727 2019-10-01 2019-10-03 60321290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK per 10 njesite adm., VKB nr.87 dt.20.09.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses shtator 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,345,579 2019-10-01 2019-10-03 60221290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.87 dt.20.09.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses shtator 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 24,397,182 2019-09-03 2019-09-04 55121290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK per 10 njesite administrative, VKB nr.81 dt.20.08.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses gusht 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,531,299 2019-09-03 2019-09-04 55021290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.81 dt.20.08.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses gusht 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,379,548 2019-08-01 2019-08-02 48521290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.74 dt.12.07.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses korrik 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 24,909,642 2019-08-01 2019-08-02 48621290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.74 dt.12.07.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses korrik 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,859,420 2019-07-02 2019-07-03 41521290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.66 dt.19.06.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses qershor 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 25,190,533 2019-07-02 2019-07-03 41621290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.66 dt.19.06.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses qershor 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,153,129 2019-06-03 2019-06-05 33821290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.55 dt.17.05.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses prill 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 24,807,214 2019-06-03 2019-06-05 33921290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK per 10 njesite adm., VKB nr.55 dt.17.05.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses prill 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,937,018 2019-05-03 2019-05-06 25121290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.35 dt.24.04.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses prill 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 24,013,055 2019-05-03 2019-05-06 25221290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK per 10 njesite adm., VKB nr.35 dt.24.04.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses prill 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 25,106,951 2019-04-01 2019-04-02 17521290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK per 10 njesite adm., VKB nr.27 dt.21.03.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses mars 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,404,983 2019-04-01 2019-04-02 17421290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.27 dt.21.03.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses mars 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,887,914 2019-03-01 2019-03-04 12021290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK, VKB nr.15 dt.20.02.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses shkurt 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 23,532,570 2019-03-01 2019-03-04 12121290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime per invalidet e punes dhe PAK per 10 njesite adm, VKB nr.15 dt.20.02.2019,akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses shkurt 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,503,909 2019-01-23 2019-01-24 3121290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per invalidet e punes dhe PAK sipas VKB nr.2 dt.15.01.2019,aktmarreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 23,585,611 2019-01-23 2019-01-24 3221290012019 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per invalidet e punes dhe PAK per 10 njesite adm.sipas VKB nr.2 dt.15.01.2019,aktmarreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 2,388,000 2018-12-26 2019-01-03 79921290012018 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kompensim financiar ,VKM nr.754 dt.19.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 3,567,000 2018-12-26 2018-12-27 80021290012018 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik kompensim financiar ,VKM nr.754 dt.19.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 18,148,297 2018-12-26 2018-12-27 77821290012018 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shp.per invalidet e punes dhe PAK ,VKB nr.119 dt.20.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 24,332,796 2018-12-26 2018-12-27 77921290012018 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.invalide dhe PAK ,VKB nr.119 dt.20.12.2018,akt marrv.me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 24,694,796 2018-12-03 2018-12-04 74321290012018 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per invalidet e punes dhe PAK per muajin nentor 2018 ,VKB nr.109 dt.20.11.2018,shkr.pref.nr.1956/2 dt.27.11.2018,akt marreveshja nr.3748/1 dt.09.05.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 17,799,189 2018-12-03 2018-12-04 74421290012018. Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik per shpenz.per invalidet e punes dhe PAK per muajin nentor 2018 ,VKB nr.109 dt.20.11.2018,shkr.pref.nr.1956/2 dt.27.11.2018,akt marreveshja nr.3748/1 dt.09.05.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 23,744,164 2018-11-01 2018-11-02 68521290012018 Pagese paaftesie 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenz.per invalidet e punes dhe PAK per muajin tetor 2018 per 10 njesite adm.,VKB nr.98 dt.19.10.2018,akt marreveshja nr.3748/1 dt.09.05.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave