Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,400 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 487,381,656.00 358 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 672,000 2020-05-26 2020-05-27 29521290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike per shkak te COVID , Vendim Komitet.Emergj.Civ. nr.13 dt.22.04.20,akt marrev.posta nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 2,080,000 2020-05-26 2020-05-27 29421290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike per shkak te COVID , Vendim Komitet.Emergj.Civ. nr.13 dt.22.04.20,akt marrev.posta nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 221,540 2020-05-04 2020-05-05 26721290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, urdher nr.58 dt.29.04.2020, nr.92/4 dt.27.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses mars 2020
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 28,620 2020-05-04 2020-05-05 26421290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike ( 6% Buxheti Bashkise), VKB nr.30 dt.24.04.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses mars 2020
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 1,284,973 2020-05-04 2020-05-05 25821290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, VKM nr.254 dt.27.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses prill 2020 nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 26,828 2020-05-04 2020-05-05 26221290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike ( 6% Gr.Kushtezuar), VKB nr.30 dt.24.04.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses mars 2020
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 224,140 2020-05-04 2020-05-05 26321290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike ( 6% Buxheti Bashkise), VKB nr.30 dt.24.04.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses mars 2020
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 768,300 2020-05-04 2020-05-05 26921290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, VKM nr.254 dt.27.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses prill 2020 nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 70,876 2020-05-04 2020-05-05 26121290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike ( 6% Gr.Kushtezuar), VKB nr.30 dt.24.04.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses mars 2020
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 25,540 2020-05-04 2020-05-05 26621290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, Urdher nr.58 dt.29.04.2020, nr.92/4 dt.27.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin mars 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 28,620 2020-05-04 2020-05-05 2821290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, urdher nr.58 dt.29.04.2020, nr.92/4 dt.27.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses mars 2020
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 1,083,257 2020-05-04 2020-05-05 27021290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, VKM nr.254 dt.27.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses prill 2020 nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 964,048 2020-05-04 2020-05-05 25721290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, VKM nr.254 dt.27.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses prill 2020 nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 50,460 2020-05-04 2020-05-05 26521290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, Urdher nr.55 dt.29.04.2020, nr.92/4 dt.27.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin mars 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 63,660 2020-04-08 2020-04-09 21121290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, Urdher nr.54 dt.08.04.2020, nr.92/4 dt.27.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin shkurt 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 34,000 2020-04-08 2020-04-09 21221290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, Urdher nr.54 dt.08.04.2020, nr.92/4 dt.27.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin shkurt 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 217,080 2020-04-08 2020-04-09 21321290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, Urdher nr.54 dt.08.04.2020, nr.92/4 dt.27.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin shkurt 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 28,620 2020-04-08 2020-04-09 21421290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, Urdher nr.54 dt.08.04.2020, nr.92/4 dt.27.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin shkurt 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 768,300 2020-04-07 2020-04-08 20821290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, VKM nr.254 dt.27.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses mars 2020 nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 1,083,257 2020-04-07 2020-04-08 20921290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, VKM nr.254 dt.27.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses mars 2020 nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 818,692 2020-04-02 2020-04-03 20321290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses mars 2020 nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 1,107,677 2020-04-02 2020-04-03 20421290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses mars 2020 nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 28,620 2020-04-01 2020-04-02 18121290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, VKB nr.26 dt.18.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin shkurt 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 73,956 2020-04-01 2020-04-02 17821290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, VKB nr.26 dt.18.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin shkurt 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 215,280 2020-04-01 2020-04-02 18021290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, VKB nr.26 dt.18.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin shkurt 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 35,288 2020-04-01 2020-04-02 17921290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike, VKB nr.26 dt.18.03.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin shkurt 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 32,520 2020-03-09 2020-03-10 15421290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike , VKB nr.13 dt.25.02.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin janar 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 69,412 2020-03-09 2020-03-10 15121290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (ekzistues) , VKB nr.13 dt.25.02.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin janar 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 26,828 2020-03-09 2020-03-10 15221290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike , VKB nr.13 dt.25.02.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin janar 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 202,600 2020-03-09 2020-03-10 15321290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike , VKB nr.13 dt.25.02.2020, akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin janar 2020 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 807,224 2020-03-06 2020-03-09 14621290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike qyteti , akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin shkurt 2020 sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 1,080,965 2020-03-06 2020-03-09 14721290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike njesite adm. , akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin shkurt 2020 sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 828,744 2020-02-14 2020-02-17 10221290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike ekstra qyteti , akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin janar 2020 sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 1,040,077 2020-02-14 2020-02-17 10321290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike njesite adm. , akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin janar 2020 sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 1,081,785 2020-01-13 2020-01-14 201290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike per njesite , akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin dhjetor 2019 sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 744,556 2020-01-13 2020-01-14 211290012020 Ndihme ekonomike 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenz.ndihme ekonomike (qytet) , akt marreveshje me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,per muajin dhjetor 2019 sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 40,708 2019-12-30 2019-12-31 90721290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike ekstra njesite adm., akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier per muajin dhjetor 2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 69,924 2019-12-30 2019-12-31 90621290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike ekstra qyteti, akt marreveshja me posten nr.3748/1 dt.09.05.2018,sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier per muajin dhjetor 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 88,888 2019-12-30 2019-12-31 90521290012019. Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike ( te rinj ),sipas listepageses nxjerre nga sistemi i pikezimit derguar nga Qarku Fier per muajin dhjetor 2019
Bashkia Lushnje (0922) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Lushnje 15,480 2019-12-23 2019-12-24 89621290012019 Ndihme ekonomike 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime ndihme ekonomike (te rinj 6% F.Rezerve) , VKB nr.130 dt.06.12.2019, sipas listepageses dhjetor 2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave