Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,400 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,948,170.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) AUTOPAS Lushnje 61,380 2019-10-14 2019-10-18 66421290012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik riparime mjeti Scania me targa LU7558B zjarrefikesja, fat.nr.63708433 dt.24.09.2019, PV ndodhjes dt.24.09.2019, PV emergjence dt.24.09.2019
Bashkia Lushnje (0922) SOKOL RROKAJ Lushnje 631,200 2019-09-12 2019-09-13 57521290012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Furnizim vendosje,vaj,filtra per riparimin e mjeteve te bashkise, fat.nr.78297400 dt.25.07.2019, ur.prok.nr.29 dt.18.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) BREGU COMPANY Lushnje 442,800 2019-07-11 2019-07-15 44921290012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik riparim mjete zjarrfikesja, fat.nr.63351420 dt.03.06.2019,ur.prok.nr.17 dt.30.04.2019
Bashkia Lushnje (0922) Auto Manoku Servis Lushnje 300,000 2017-08-25 2017-08-31 60821290012017 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik furnizim vendosje pjese kembimi per mjetet e zjarrfikeses,fat.nr.47087975 dt.16.08.2017,ur.prok.nr.27 dt.08.05.2017
Bashkia Lushnje (0922) NOART Lushnje 40,200 2017-05-18 2017-05-22 37621290012017 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Shpenz. per filtra e vaj mjeti, fat.nr.45017660 dt.01.03.2017, f.h.nr.9 dt.01.03.2017, ur.prok.nr.11 dt.24.02.2017
Bashkia Lushnje (0922) XHIHANI Lushnje 34,200 2016-12-20 2016-12-21 89521290012016 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje materiale (pompe uji per mjetin Volvo me targe FL614) per zjarrfikeset,fat.nr.39675035 dt.07.12.2016,PV emergjence dt.09.12.2016 dhe dt.07.12.2016
Bashkia Lushnje (0922) CITRUS Lushnje 36,470 2016-12-02 2016-12-07 83521290012016 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik diference blerje materiale te ndryshme kancelarie per QKR ,fat.nr.32225320 dt.07.07.2016,f.h. nr.26 dt.07.07.2016,PV marrje ne dorezim dt.07.07.2016,ur.prok.nr.47 dt.29.06.2016
Bashkia Lushnje (0922) ADRIATIK TEME Lushnje 18,000 2016-10-11 2016-10-12 726221290012016 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje materiale (bateri) per makinen e zjarrfikeses,fat.nr.9049754 dt.30.09.2016,PV emergjence dt.30.09.2016
Bashkia Lushnje (0922) LEONARD MATA Lushnje 89,980 2016-08-19 2016-08-22 59021290012016 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje tabela identifikuese per njesite adm. fat.nr.11060814 dt.27.07.2016,ur.prok.nr.46 dt.24.06.2016
Bashkia Lushnje (0922) ADI COMPANY Lushnje 203,400 2016-07-18 2016-07-18 49321290012016 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje materiale te ndryshme per zjarrfikesen fat.nr.16137728 dt.10.06.2016,ur,prok.nr.35 dt.02.06.2016
Bashkia Lushnje (0922) FORT Lushnje 39,840 2015-12-24 2015-12-28 81721290012015 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.blerje goma,fat.nr.485 dt.14.10.2015 seria 25409686,ur.prok.nr.52 dt.28.09.2015
Bashkia Lushnje (0922) Besnik Hida Lushnje 50,700 2015-11-18 2015-11-19 65921290012015 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.blerje pjese kembimi e sherbime,fat.nr.01 dt.28.04.2015 seria 7345603,ur.prok.nr.26 dt.24.04.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave