Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,400 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,519,896.00 38 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 64,780 2020-02-14 2020-02-17 9821290012020 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenzime postare sipas fat.nr.50290204,50290205,50290230 dt.31.01.2020
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 76,055 2020-02-12 2020-02-13 8521290012020 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik shpenzime postare dhjetor 2019 sipas fat.nr.50290319,50290320,50290345 dt.31.12.2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 67,000 2019-12-16 2019-12-18 87621290012019 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.50290465,50290466,50290491 dt.30.11.2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 105,170 2019-11-12 2019-11-14 75321290012019 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.50290410,50290411,50290436 dt.31.10.2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 80,070 2019-10-14 2019-10-18 66321290012019 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.50292902,50292903,50292928 dt.30.09.2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 112,985 2019-09-16 2019-09-17 59021290012019 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.50292953,50292954,50292979 dt.31.08.2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 155,965 2019-08-23 2019-08-27 52521290012019 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.50292803,502928804,50292829 dt.31.07.2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 43,235 2019-07-12 2019-07-16 45621290012019 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.50292854,50292855,50292880 dt.30.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 72,865 2019-06-17 2019-06-19 38521290012019 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.50292780,50292753,50292754 dt.31.05.2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 177,540 2019-05-15 2019-05-16 30621290012019 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.50292704,50292705,50292731 dt.30.04.2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 180,985 2019-04-09 2019-04-12 21821290012019 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.61422132, 61422105, 61422106 dt.31.03.2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 64,875 2019-03-19 2019-03-20 16121290012019 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.61422455, 61422456, 61422482 dt.28.02.2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 64,220 2019-02-21 2019-02-22 9521290012019 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.61422431, 61422406, 61422404 dt.31.01.2019
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 69,305 2019-02-07 2019-02-08 7521290012019 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.61422318, 61422319, 61422345 dt.31.12.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 142,560 2018-12-26 2018-12-28 80821290012018. Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbim postar fat.nr.61422295,61422267,61422269 dt.31.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 58,810 2018-12-26 2018-12-28 80921290012018. Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbim postar fat.nr.61422170,61422171,61422196 dt.30.11.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 55,541 2018-10-15 2018-10-18 65521290012018 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare fat.nr.61422242,61422215,61422216 dt.30.09.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 55,111 2018-09-26 2018-09-27 60921290012018 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare fat.nr.61422065,61422066,61422092 dt.31.08.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 59,092 2018-08-22 2018-08-24 55021290012018 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare fat.nr.61422015,61422016,61422043 dt.31.07.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 305,785 2018-07-12 2018-07-16 47221290012018 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare fat.nr.50292661, 50292688, 50292659 dt.30.06.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 74,685 2018-06-14 2018-06-19 395121290012018 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbim postar fat.nr.50292604, 50292633, 50292606 dt.31.05.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 247,302 2018-06-12 2018-06-18 37821290012018 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare fat.nr.50292581,50292552,50292554 dt.30.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 73,662 2018-04-23 2018-04-25 25721290012018 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik shpenzime postare sipas fat.nr.34527279,34527252,50292550 dt.31.03.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 50,754 2018-03-13 2018-03-16 15421290012018 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.50292530,50292503,50292502 dt.28.02.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 58,266 2018-02-15 2018-02-19 9121290012018 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.34527204,34527231,34527206 dt.31.01.2018
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 65,364 2018-01-18 2018-01-22 1521290012018. Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.34527078,34527080,34527112 dt.30.11.2017
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 57,852 2018-01-18 2018-01-22 1621290012018. Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare sipas fat.nr.34527149,34527130,34527128 dt.30.12.2017
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 68,160 2017-11-24 2017-11-30 80521290012017 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbim postar muaji tetor 2017 bashkia,gj.civile dhe njesite adm. fat.nr.34527064,34527030,34527032 dt.31.10.2017
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 108,702 2017-10-17 2017-10-18 72521290012017 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbim postar muaji shtator 2017 bashkia,gj.civile dhe njesite adm. fat.nr.34527012,34527330,34527328 dt.30.09.2017
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 27,984 2017-09-12 2017-09-13 65121290012017 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbim postar muaji gusht 2017 bashkia,gj.civile dhe njesite adm. fat.nr.34527318,34527486,34527484 dt.31.08.2017
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 30,805 2017-08-25 2017-08-31 59421290012017 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbim postar muaji korrik 2017 bashkia,gj.civile dhe njesite adm. fat.nr.34527437,34527439,34527465 dt.31.07.2017
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 3,144 2017-07-18 2017-07-24 53521290012017 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbim postar i gjendjes civile, fat.nr.34527390 dt.30.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 31,422 2017-07-18 2017-07-19 53621290012017 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbim postar fat.nr.34527388,nr.34527431 dt.30.06.2017
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 35,502 2017-06-12 2017-06-13 43721290012017 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbim postar fat.nr.34527384,nr.02146293,nr.02146291 dt.31.05.2017
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 320,978 2017-06-12 2017-06-13 44421290012017 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbim postar fat.nr.16484551,nr.16484553 dt.30.11.2014, fat.nr.16484709,nr.16484711 dt.31.12.2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 73,116 2017-05-16 2017-05-18 35721290012017. Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare fat.nr.02146345,02146273,02146347 dt.30.04.2017
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 96,069 2017-05-16 2017-05-18 35821290012017. Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare dhe kom sherbimi PAK sipas listepagesave paguar ne tetor 2014, fat.nr.11522997 dt.31.10.2014
Bashkia Lushnje (0922) POSTA SHQIPTARE SH.A Lushnje 84,180 2016-04-07 2016-04-08 16521290012016 Posta dhe sherbimi korrier 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik sherbime postare dhjetor 2015,janar-shkurt 2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave