Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 12,312,505.00 108 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 13,624 2019-11-21 2019-11-22 80321290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin tetor 2019 sipas kontr.nr.BE 108196, fat.nr.301422851 dt.24.10.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 139,497 2019-11-13 2019-11-20 75821290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike per muajin tetor 2019 sipas kontr.nr.BE 110909, BE 111393, BE 104816, BE 112005
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 132,038 2019-10-16 2019-10-18 67621290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike per muajin shtator 2019 sipas kontr.nr.BE 110909, BE 111393, BE 104816, BE 112005
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 11,272 2019-10-16 2019-10-18 67321290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin shtator 2019 sipas kontr.nr.BE 108196, fat.nr.300354844 dt.24.09.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 10,298 2019-09-16 2019-09-17 58521290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin gusht 2019 sipas kontr.nr.BE 108196, fat.nr.298615491 dt.24.08.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 242,694 2019-09-16 2019-09-17 58821290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike per muajin gusht 2019 sipas kontr.nr.BE 110909, BE 111393, BE 104816, BE 112005
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 9,525 2019-08-23 2019-08-27 51321290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin korrik 2019 sipas kontr.nr.BE 108196, fat.nr.297574528 dt.24.07.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 152,361 2019-08-23 2019-08-27 52421290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike per muajin korrik 2019 sipas kontr.nr.BE 110909, BE 111393, BE 104816, BE 112005
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 178,182 2019-07-30 2019-07-31 47121290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike per muajin qershor 2019 sipas kontr.nr.BE 110909, BE 111393, BE 104816, BE 112005
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 14,464 2019-07-15 2019-07-16 46421290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin qershor 2019 sipas kontr.nr.BE 108196, fat.nr.296479813 dt.30.06.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 22,948 2019-06-17 2019-06-19 38621290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin maj 2019 sipas kontr.nr.BE 108196, fat.nr.295206570 dt.25.05.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 178,821 2019-06-17 2019-06-19 38921290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike per muajin maj 2019 sipas kontr.nr.BE 110909, BE 111393, BE 104816, BE 112005, fat.nr.295202654,295200977,295204242,295204233 dt.31.05.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 54,422 2019-05-16 2019-05-20 31221290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike per muajin prill 2019 sipas kontr.nr.BE 110909, BE 111393, BE 104816, BE 112005, fat.nr.294002248,293999605,294005677,294004564 dt.30.04.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 25,737 2019-05-15 2019-05-16 30721290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin prill 2019 sipas kontr.nr.BE 108196, fat.nr.294004917 dt.25.04.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 132,825 2019-05-13 2019-05-14 27821290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik per lidhje kontratash te reja energjie sipas fat.nr.61380399 dt.08.05.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 209,111 2019-04-16 2019-04-17 22921290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike per muajin mars 2019 sipas kontr.nr.BE 110909, BE 111393, BE 104816, BE 112005, fat.nr.292674017,292673361,292665396,292672132 dt.31.03.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 32,574 2019-04-16 2019-04-17 23021290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin mars 2019 sipas kontr.nr.BE 108196, fat.nr.292670914 dt.26.03.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 352,550 2019-03-20 2019-03-25 17021290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike per muajin shkurt 2019 sipas kontr.nr.BE 110909, BE 111393, BE 104816, BE 112005, fat.nr.291302163,291295870,291300514,291299264 dt.28.02.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 36,942 2019-03-19 2019-03-20 15921290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin shkurt 2019 sipas kontr.nr.BE 108196, fat.nr.291295611 dt.23.02.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 48,242 2019-02-21 2019-02-22 9921290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin janar 2019 sipas kontr.nr.BE 108196, fat.nr.305196501 dt.26.01.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 347,320 2019-02-21 2019-02-22 10021290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike per muajin janar 2019 sipas kontr.nr.BE 110909, BE 111393, BE 104816, BE 112005, fat.nr.305196978,305836765,305842540,305196695 dt.31.01.2019
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 319,000 2019-01-23 2019-01-25 2921290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike per muajin dhjetor 2018 sipas kontr.nr.BE 110909, BE 111393, BE 104816, BE 112005, fat.nr.304499257,304510290,304494047,304500123 dt.31.12.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 38,572 2019-01-16 2019-01-17 2121290012019 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin dhjetor 2018 sipas kontr.nr.BE 108196, fat.nr.304506556 dt.26.12.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 169,295 2018-12-27 2019-01-03 81621290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike per muajin nentor 2018,kontr.nr.BE-110909,BE-111393,BE-104816,BE-112005,fat.nr.290866365,290784523,290786027,290757728 dt.30.11.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 113,008 2018-12-26 2019-01-03 78421290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike per muajin tetor 2018,kontr.nr.BE-110909,BE-111393,BE-104816,BE-112005,fat.nr.290377833,290294395,290127421,290335983 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 26,963 2018-12-26 2018-12-27 78921290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin nentor 2018,kontr.nr.BE-108196,fat.nr.290866674 dt.25.11.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 340 2018-12-05 2018-12-07 76421290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin tetor 2018,kontr.nr.BE-108196,fat.nr.290126640 dt.24.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 188,498 2018-10-16 2018-10-18 66421290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik energji elektrike, kontr.nr.BE-110909,BE-111393,BE-104816,BE-112005,fat.nr.289282228,289441819,289442290,289282589 dt.30.09.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 21,750 2018-10-17 2018-10-18 67421290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin shtator 2018,kontr.nr.BE-108196,fat.nr.289426096 dt.24.09.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 197,099 2018-09-26 2018-09-28 61521290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik energji elektrike, kontr.nr.BE-110909,BE-111393,BE-104816,BE-112005,fat.nr.288494176,288575567,288614424,288534257 dt.31.08.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 7,072 2018-09-26 2018-09-28 60621290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin gusht 2018,kontr.nr.BE-108196,fat.nr.288534539 dt.31.08.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 13,053 2018-08-22 2018-08-24 55321290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin korrik 2018,kontr.nr.BE-108196,fat.nr.287576596 dt.31.07.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 216,184 2018-08-22 2018-08-24 56021290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik energji elektrike, kontr.nr.BE-110909,BE-111393,BE-104816,BE-112005,fat.nr.287660793,287619870,287577019,287365636 dt.30.07.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 144,297 2018-07-20 2018-07-24 50021290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik energji elektrike, kontr.nr.BE-110909,BE-111393,BE-104816,BE-112005,fat.nr.254053653,254037691,254180809,254364646
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 10,298 2018-07-18 2018-07-20 49221290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin qershor 2018,kontr.nr.BE-108196,fat.nr.254044439 dt.23.06.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 156,292 2018-06-19 2018-06-22 41121290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik energji elektrike, kontr.nr.BE-110909,BE-111393,BE-104816,BE-112005,fat.nr.252999704,252990989,253194244,253290518
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 14,330 2018-06-18 2018-06-19 40321290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin maj 2018,kontr.nr.BE-108196,fat.nr.253022320 dt.25.05.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 135,981 2018-05-28 2018-05-29 32421290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik energji elektrike, kontr.nr.BE-110909,BE-111393,BE-104816,BE-112005,fat.nr.251971963,251974916,251973611,251981705
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 15,254 2018-05-28 2018-05-29 31921290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagese energji elektrike zjarrfikesja per muajin prill 2018,kontr.nr.BE-108196,fat.nr.251975786 dt.30.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Lushnje 218,519 2018-04-23 2018-04-25 25421290012018 Elektricitet 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik energji elektrike, kontr.nr.BE-110909,BE-111393,BE-104816,BE-112005,fat.nr.250802698,250806145,250813574,250804677
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave