Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,133,611.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) JUPITER GROUP Lushnje 204,000 2019-08-23 2019-08-27 53121290012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje materiale TIK, fat.nr.66432992 dt.02.05.2019, fh.nr.15 dt.02.05.2019,ur.prok.nr.13 dt.15.04.2019
Bashkia Lushnje (0922) DENIS SHAKAJ Lushnje 21,000 2018-06-14 2018-06-19 39121290012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje harta e fletepalosje, fat.nr.57421326 dt.29.03.2018, f.h.nr.12/1 dt.29.03.2018, PV emergjence dt.29.03.2018
Bashkia Lushnje (0922) OMEGA STUDIO Lushnje 62,640 2018-02-22 2018-02-27 112121290012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje kartolina,fat.nr.28940354 dt.18.12.2017,f.h.nr.66 dt.18.12.2017,ur.prok.nr.73 dt.07.12.2017
Bashkia Lushnje (0922) PC STORE Lushnje 238,800 2016-10-12 2016-10-13 730221290012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje kompjutei printeri dhe boje printeri,fat.nr.39884171 dt.06.09.2016,ur.prok.nr.58 dt.31.08.2016
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 4,277,171 2016-04-06 2016-04-07 14021290012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Paga baze - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji mars 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) COLOMBO Lushnje 330,000 2015-11-17 2015-11-20 65721290012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.blerje bojra printeri dhe fotokopje,fat.nr.17 dt.05.03.2015 seria 19853068,ur.prok.nr.13 dt.24.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave