Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,045 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,749,462.00 13 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Lushnje 253,800 2019-09-24 2019-09-25 59221290012019 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje dokumentacioni, fat.nr.78873153 dt.27.08.2019, FH.nr.36 dt.27.08.2019,shkr.nr.5551 dt.27.06.2019,kontr.nr.5861 dt.08.07.2019
Bashkia Lushnje (0922) DENIS SHAKAJ Lushnje 103,200 2019-02-07 2019-02-22 7821290012019 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje shtypshkrime, fat.nr.72407401 dt.04.12.2018, f.h.nr.56 dt.04.12.2018, ur.prok.nr.41 dt.15.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Lushnje 54,800 2019-02-12 2019-02-15 9321290012019 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik siguracion mjeti, fat.nr.180376678, 180376679, 180376677 dt.11.10.2018, ur.prok.nr.38 dt.08.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Lushnje 105,600 2018-09-26 2018-09-28 61321290012018 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje dokumentacioni per nevojat e bashkise, fat.nr.62526438 dt.03.08.2018,f.h.nr.39 dt.03.08.2018,kontr.nr.4297 dt.19.06.2018
Bashkia Lushnje (0922) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Lushnje 16,200 2017-03-28 2017-03-29 20421290012017 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje shtypshkrime fat.nr.37436438 dt.22.02.2017,f.h.nr.7 dt.22.02.2017,PV marrje ne dorezim dt.22.02.2017
Bashkia Lushnje (0922) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Lushnje 257,700 2016-07-11 2016-07-12 45521290012016 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje shtypashkrime fat.nr.36652386 dt.03.06.2016,kontr.nr.7219 dt.17.05.2016
Bashkia Lushnje (0922) VIKTOR DAVIDHI Lushnje 526,320 2016-06-09 2016-06-17 34621290012016 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje kancelari e shtypshkrime,fat.nr.6014754,6014756,6014757,6014758,6014759 dt.02.04.2012,ur.prok.nr.42 dt.01.04.2012
Bashkia Lushnje (0922) VIKTOR DAVIDHI Lushnje 304,131 2016-05-19 2016-05-24 257221290012016 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje kancelari e shtypshkrime,fat.nr.6014754,6014756,6014757,6014758,6014759 dt.02.04.2012,ur.prok.nr.42 dt.01.04.2012
Bashkia Lushnje (0922) VIKTOR DAVIDHI Lushnje 304,131 2015-12-24 2015-12-31 81921290012015 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.blerje kancelari e shtypshkrime,fat.5362261 dt.19.12.2015,5362262,5362263 dt.19.12.2015,PO nr.81,83,84 dt.19.12.2015,fat.6014734 dt.07.08.2012,PO nr.65 dt.06.08.2012,fat.6014770dt.19.10.2012,PO.71 dt.18.10.12
Bashkia Lushnje (0922) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Lushnje 460,800 2015-11-23 2015-11-24 70221290012015 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.blerje shtypshkrime fat.nr.20635018 dt.27.02.2015,shkresa nr.8601 dt.18.11.2015,kontr.nr.382 dt.03.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) EUROPRINTY GROUP Lushnje 215,760 2015-11-17 2015-11-23 65821290012015 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.blerje kancelari e shtypshkrime,fat.nr.43 dt.26.02.2015 seria 17999650,ur.prok.nr.12 dt.23.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) DENIS SHAKAJ Lushnje 70,700 2015-11-17 2015-11-18 65621290012015 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.blerje kancelari dhe shtypshkrime,fat.nr.42 dt.26.03.2013 seria 06396294,ur.prok.nr.20 dt.19.03.2013
Bashkia Lushnje (0922) ILIR MANKA Lushnje 76,320 2015-05-06 2015-05-07 19221290012015 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LU lik.blerje shtypshkrime fat.nr.14 dt.17.02.2015 seria 20940256,ur.prok.nr.06 dt.12.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave