Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 3,305 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 2,337,662.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Lushnje (0922) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Lushnje 105,600 2018-09-26 2018-09-28 61321290012018 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje dokumentacioni per nevojat e bashkise, fat.nr.62526438 dt.03.08.2018,f.h.nr.39 dt.03.08.2018,kontr.nr.4297 dt.19.06.2018
Bashkia Lushnje (0922) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Lushnje 16,200 2017-03-28 2017-03-29 20421290012017 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje shtypshkrime fat.nr.37436438 dt.22.02.2017,f.h.nr.7 dt.22.02.2017,PV marrje ne dorezim dt.22.02.2017
Bashkia Lushnje (0922) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Lushnje 257,700 2016-07-11 2016-07-12 45521290012016 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje shtypashkrime fat.nr.36652386 dt.03.06.2016,kontr.nr.7219 dt.17.05.2016
Bashkia Lushnje (0922) VIKTOR DAVIDHI Lushnje 526,320 2016-06-09 2016-06-17 34621290012016 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje kancelari e shtypshkrime,fat.nr.6014754,6014756,6014757,6014758,6014759 dt.02.04.2012,ur.prok.nr.42 dt.01.04.2012
Bashkia Lushnje (0922) VIKTOR DAVIDHI Lushnje 304,131 2016-05-19 2016-05-24 257221290012016 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje kancelari e shtypshkrime,fat.nr.6014754,6014756,6014757,6014758,6014759 dt.02.04.2012,ur.prok.nr.42 dt.01.04.2012
Bashkia Lushnje (0922) VIKTOR DAVIDHI Lushnje 304,131 2015-12-24 2015-12-31 81921290012015 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.blerje kancelari e shtypshkrime,fat.5362261 dt.19.12.2015,5362262,5362263 dt.19.12.2015,PO nr.81,83,84 dt.19.12.2015,fat.6014734 dt.07.08.2012,PO nr.65 dt.06.08.2012,fat.6014770dt.19.10.2012,PO.71 dt.18.10.12
Bashkia Lushnje (0922) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Lushnje 460,800 2015-11-23 2015-11-24 70221290012015 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.blerje shtypshkrime fat.nr.20635018 dt.27.02.2015,shkresa nr.8601 dt.18.11.2015,kontr.nr.382 dt.03.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) EUROPRINTY GROUP Lushnje 215,760 2015-11-17 2015-11-23 65821290012015 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.blerje kancelari e shtypshkrime,fat.nr.43 dt.26.02.2015 seria 17999650,ur.prok.nr.12 dt.23.02.2015
Bashkia Lushnje (0922) DENIS SHAKAJ Lushnje 70,700 2015-11-17 2015-11-18 65621290012015 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.blerje kancelari dhe shtypshkrime,fat.nr.42 dt.26.03.2013 seria 06396294,ur.prok.nr.20 dt.19.03.2013
Bashkia Lushnje (0922) ILIR MANKA Lushnje 76,320 2015-05-06 2015-05-07 19221290012015 Blerje dokumentacioni 2129001 BASHKIA LU lik.blerje shtypshkrime fat.nr.14 dt.17.02.2015 seria 20940256,ur.prok.nr.06 dt.12.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave