Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,400 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,817,107.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) NEW OFFICE ALBANIA Lushnje 102,033 2020-01-13 2020-01-14 88121290012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje kancelari per QKB, fat.nr.270063456 dt.02.12.2019, fh.nr.53 dt.02.12.2019, ur.prok.nr.45 dt.19.11.2019
Bashkia Lushnje (0922) ADASTRA Lushnje 190,800 2019-10-30 2019-11-06 70021290012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje bojra printeri dhe fotokopje, fat.nr.73450542 dt.22.10.2019, fh.nr.45 dt.22.10.2019, ur.prok.nr.39 dt.15.10.2019
Bashkia Lushnje (0922) Blueprint Technologies Lushnje 138,540 2019-08-23 2019-08-27 53021290012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje bojra printeri dhe fotokopje, fat.nr.77413344 dt.10.07.2019, fh.nr.31 dt.10.07.2019,ur.prok.nr.30 dt.04.07.2019
Bashkia Lushnje (0922) Blueprint Technologies Lushnje 280,986 2019-06-11 2019-06-14 35521290012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Blerje boje (tonera), fat.nr.72905277 dt.01.03.2019, fh.nr.2 dt.01.03.2019, ur.prok.nr.03 dt.22.02.2019
Bashkia Lushnje (0922) InfoSoft Office Lushnje 273,600 2018-09-26 2018-09-28 61121290012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje bojra per nevojat e bashkise, fat.nr.228952391 dt.22.08.2018,f.h.nr.40 dt.22.08.2018,ur.prok.nr.35 dt.15.08.2018
Bashkia Lushnje (0922) CITRUS Lushnje 270,000 2018-06-27 2018-06-29 41921290012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje bojra printeri dhe fotokopje,fat.nr.50882377 dt.22.02.2018,f.h.nr.5 dt.22.02.2018,ur.prok.nr.03 dt.14.02.2018
Bashkia Lushnje (0922) CITRUS Lushnje 17,748 2018-06-14 2018-06-19 38921290012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje boje printeri, fat.nr.63458877 dt.18.05.2018, f.h.nr.22 dt.18.05.2018, ur.prok.nr.19 dt.15.05.2018
Bashkia Lushnje (0922) PC STORE Lushnje 71,280 2017-07-04 2017-07-06 49021290012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje materiale per TIK, fat.nr.47007377 dt.14.04.2017,f.h.nr.20 dt.14.04.2017,ur.prok.nr.17 dt.23.03.2017
Bashkia Lushnje (0922) PC STORE Lushnje 71,280 2017-06-13 2017-06-16 44721290012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje materiale per TIK, fat.nr.47007377 dt.14.04.2017,f.h.nr.20 dt.14.04.2017,ur.prok.nr.17 dt.23.03.2017
Bashkia Lushnje (0922) CITRUS Lushnje 36,840 2016-12-27 2016-12-28 91921290012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje bojra printeri fat.nr.32222726 dt.13.12.2016,f.h. nr.59 dt.13.12.2016,ur.prok.nr.78 dt.09.12.2016
Bashkia Lushnje (0922) ILIRIAN BULKU Lushnje 364,000 2016-05-23 2016-05-24 30321290012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje bojra printeri e fotokopje,fat.nr.9445924 dt.23.03.2016,ur.prok.nr.13 dt.11.03.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave