Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,400 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 728,418.00 13 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) TAULLAU-X6 Lushnje 64,820 2020-05-20 2020-05-21 27721290012020. Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2129001 Bashkia Lushnje per sa lik blerje dezinfektant dhe materiale mbrojtese ndaj COVID 19 per sherbimin zjarrfikes, fat.nr.64390378 dt.04.05.2020, fh.nr.18 dt.24.05.2020, ur.prok.nr.09 dt.30.04.2020 (aprovuar MFE me email dt.19.05.2020)
Bashkia Lushnje (0922) ANBIM Lushnje 82,034 2019-10-29 2019-11-05 69621290012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Blerje materiale pastrimi , fat.nr.81237012 dt.13.09.2019, fh.nr.39,39/1 dt.13.09.2019, ur.prok.nr.35 dt.06.09.2019
Bashkia Lushnje (0922) Zana Dervishi Lushnje 16,568 2019-10-29 2019-11-05 69521290012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Blerje qese,doreza pastrimi territori, fat.nr.36448810 dt.09.10.2019, fh.nr.43 dt.09.10.2019, ur.prok.nr.37 dt.08.10.2019
Bashkia Lushnje (0922) Izmir Tushe Lushnje 30,048 2019-05-13 2019-05-15 28121290012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik Blerje materiale pastrimi per zjarrfikesen, fat.nr.60114198 dt.16.04.2019, fh.nr.12 dt.16.04.2019, ur.prok.nr.14 dt.15.04.2019
Bashkia Lushnje (0922) DIMEX Lushnje 89,928 2018-07-12 2018-07-16 47821290012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje materiale pastrimi, fat.nr.57049697, 57049698, 57049699 dt.03.07.2018, f.h.nr.33 dt.03.07.2018,ur.prok.nr.30 dt.28.06.2018
Bashkia Lushnje (0922) Zana Dervishi Lushnje 98,400 2018-06-18 2018-06-20 39721290012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje materiale pastrimi,fat.nr.61151074 dt.24.04.2018,f.h.nr.19/1 dt.24.04.2018,ur.prok.nr.15 dt.24.04.2018,PV dt.24.04.2018
Bashkia Lushnje (0922) ERMIRA DOKOLLARI Lushnje 15,000 2018-05-10 2018-05-11 31021290012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje materiale pastrimi per zjarrfikesen,fat.nr.59336866 dt.29.03.2018,f.h.nr.12 dt.29.03.2018,ur.prok.nr.11/1 dt.29.03.2018,PV dt.29.03.2018
Bashkia Lushnje (0922) "IL - AD" Company Lushnje 89,400 2018-02-08 2018-02-14 7521290012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje materiale pastrimi, fat.nr.42055778 dt.06.10.2017,f.h.nr.53, 53/1 dt.06.10.2017,ur.prok.nr.54 dt.02.10.2017
Bashkia Lushnje (0922) SOLID GROUP Lushnje 9,900 2018-02-08 2018-02-14 7621290012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje materiale pastrimi, fat.nr.52459805 dt.18.12.2017,f.h.nr.65 dt.18.12.2017,ur.prok.nr.68/1 dt.04.12.2017
Bashkia Lushnje (0922) D&D 2 group Lushnje 105,240 2017-06-12 2017-06-13 44321290012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik.blerje shtypshkrime,fat.nr.347705012 dt.08.05.2017,f.h.nr.29 dt.08.05.2017,ur.prok.nr.23 dt.26.04.2017
Bashkia Lushnje (0922) DORJAN BITI Lushnje 48,000 2017-05-19 2017-05-22 38121290012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik.Blerje doreza jo sterile,fat.nr.32147632 dt.11.04.2017, ur.prok.nr.18 dt.11.04.2017,PV dt11.04.2017
Bashkia Lushnje (0922) Marjana Beaj Lushnje 54,000 2016-07-11 2016-07-12 45121290012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik blerje detergjente dhe materiale pastrimi fat.nr.22049767 dt.24.06.2016,ur.prok.nr44 dt.20.06.2016
Bashkia Lushnje (0922) BLEDI LOĒI Lushnje 25,080 2015-06-29 2015-06-30 27721290012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2129001 BASHKIA LU BLERJE DETERGJENTESH fat,18945437 dt.23.04.2015 ur.prok.23 dt.14.04.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave