Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 4,400 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 52,953,976.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 631,742 2019-11-04 2019-11-05 71521290012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve P.M.N.Z.SH. (zjarrfikeset) per muajin tetor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 290,655 2019-09-04 2019-09-06 54921290012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin gusht 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 8,561,144 2018-12-03 2018-12-04 73321290012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 713,011 2018-10-01 2018-10-03 62721290012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve P.M.N.Z.SH. (zjarrfikeset) per muajin shtator 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 553,440 2018-05-02 2018-05-03 27721290012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin prill 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 8,567,559 2018-03-05 2018-03-06 12921290012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve per muajin shkurt 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 8,790,907 2018-01-08 2018-01-09 221290012018 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve per muajin dhjetor 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 8,687,001 2017-09-04 2017-09-06 61121290012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime te tjera - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji gusht 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 8,643,481 2017-04-04 2017-04-05 20821290012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji mars 2017 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 2,359,488 2016-06-03 2016-06-06 32921290012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji maj 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA CREDINS Lushnje 1,834,095 2016-03-08 2016-03-08 7221290012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve muaji shkurt 2016 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 3,321,453 2015-10-02 2015-10-02 50521290012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime te tjera - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LU. per sa lik.pagat e punonjesve muaji shtator 2015 sipas listepageses
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave