Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Lushnje (0922) (Mbi 3,721 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 112,471,501.00 315 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Lushnje (0922) BANKA E TIRANES Lushnje 257,908 2019-07-02 2019-07-03 41421290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin qershor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 8,073,046 2019-07-02 2019-07-03 40421290012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Sherbime telefonike - Shpenzime te tjera transporti - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve aparati per muajin qershor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-07-02 2019-07-03 40521290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit qershor 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 93,636 2019-07-02 2019-07-03 40221290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve QKB per muajin qershor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 457,856 2019-07-02 2019-07-03 40621290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve policia bashkiake per muajin qershor 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-07-02 2019-07-03 40921290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit qershor 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 558,200 2019-06-03 2019-06-05 33421290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin maj 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-06-03 2019-06-05 32821290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit maj 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-06-03 2019-06-05 33221290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit maj 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 93,636 2019-05-02 2019-05-03 23921290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve QKB per muajin prill 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 457,856 2019-05-02 2019-05-03 24321290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve policia bashkiake per muajin prill 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-05-02 2019-05-03 24621290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit prill 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 558,200 2019-05-02 2019-05-03 24821290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin prill 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-05-02 2019-05-03 24221290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit prill 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-03-01 2019-03-06 11121290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit shkurt 2019,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 558,200 2019-03-01 2019-03-04 11721290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin shkurt 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 616,604 2019-03-01 2019-03-04 10621290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve gj.civile per muajin shkurt 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 70,108 2019-03-01 2019-03-04 10821290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve pyjore per muajin shkurt 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-03-01 2019-03-04 11521290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit shkurt 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 4,254 2019-03-01 2019-03-04 11021290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Gezim Shahin Saraci nga paga e muajit shkurt 2019,shkr.nr.0147/16 dt.24.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 215,887 2019-02-01 2019-02-06 4921290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin janar 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Lushnje 558,200 2019-02-01 2019-02-06 5021290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin janar 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 4,254 2019-02-01 2019-02-06 4321290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Gezim Shahin Saraci nga paga e muajit janar 2019,shkr.nr.0147/16 dt.24.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 70,108 2019-02-01 2019-02-06 4121290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve pyjore per muajin janar 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 457,856 2019-02-01 2019-02-06 4521290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve policia bashkiake per muajin janar 2019 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-02-01 2019-02-06 4821290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit janar 2019,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 642,934 2019-01-07 2019-01-08 1221290012019 Paga baze - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve P.M.N.Z.SH. (zjarrfikeset) per muajin dhjetor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE E GREQISE Lushnje 215,007 2019-01-07 2019-01-08 821290012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve te aparatit per muajin dhjetor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 4,254 2019-01-07 2019-01-08 321290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Gezim Shahin Saraci nga paga e muajit dhjetor 2018,shkr.nr.0147/16 dt.24.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2019-01-07 2019-01-08 421290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit dhjetor 2018,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2019-01-07 2019-01-08 721290012019 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit dhjetor 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018, shkr.nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2018-12-03 2018-12-04 73721290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit nentor 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018,nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-12-03 2018-12-04 74121290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 615,133 2018-12-03 2018-12-04 73021290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve Gj. Civile per muajin nentor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) Altin Vako Lushnje 5,000 2018-12-03 2018-12-04 73521290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Kudret Sulo nga paga e muajit nentor 2018,shkr.nr.1154 dt.30.10.2018
Bashkia Lushnje (0922) SHERBIMI PERMBARIMOR ZIG Lushnje 4,254 2018-12-03 2018-12-04 73421290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Gezim Shahin Saraci ne pagen e muajit nentor 2018,shkr.nr.0147/16 dt.24.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) CORRECTOR Lushnje 10,000 2018-11-01 2018-11-02 69721290012018 Paga baze 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik ndalese page e debitorit Alketa Nuredin Marku nga paga e muajit tetor 2018,shkr.nr.7306 dt.17.04.2018,nr.4370 dt.29.03.2016
Bashkia Lushnje (0922) BANKA KOMBETARE TREGTARE Lushnje 45,607 2018-11-01 2018-11-02 70121290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik paga te punonjesve per muajin tetor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 69,956 2018-11-01 2018-11-02 69321290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve pyjore per muajin tetor 2018 sipas listepageses
Bashkia Lushnje (0922) RAIFFEISEN BANK SH.A Lushnje 94,060 2018-11-01 2018-11-02 69221290012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2129001 BASHKIA LUSHNJE per sa lik pagat e punonjesve QKB per muajin tetor 2018 sipas listepageses
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave