Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,591 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
DOMINUS 528,214.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) DOMINUS Kuēove 1,080 2017-10-10 2017-10-11 88621240012017 Shpenzime gjyqesore 2124001 shpenzime gjyqsore te amc nga ish k. perondi vendim gjyqi nr 7827/8054
Bashkia Kucove (0217) DOMINUS Kuēove 90,000 2017-09-07 2017-09-08 82521240012017 Shpenzime gjyqesore 2124001 shpenzime gjyqsore nda AMC nga ish komuna perondi vendim gjyq. nr 8054 te tiranes
Bashkia Kucove (0217) DOMINUS Kuēove 137,134 2017-08-21 2017-08-22 75821240012017 Shpenzime gjyqesore 2124001 shpenz.gjyqi vend.nr.8054 akti 7827 te ish komunes Perondi ndaj AMC
Bashkia Kucove (0217) DOMINUS Kuēove 150,000 2017-07-19 2017-07-25 65421240012017 Shpenzime gjyqesore 2124001 likujdi pjesor shpenzime gjyqsore per AMC nga ish komuna perondi vend nr 8054 ,7827
Bashkia Kucove (0217) DOMINUS Kuēove 150,000 2017-06-19 2017-06-20 53721240012017 Shpenzime gjyqesore 2124001 pagese vendimi gjyqsor nr 7827e 8054 rrethit gjyqsor tirane per telekom albania
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave