Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,221 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
CITRUS 591,101.00 17 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 28,500 2018-10-15 2018-10-19 82921240012018 Kancelari 2124001 materiale per funksionimin e pajisje te zyres fat nr 4656/66744656 dt 25.09.2018
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 16,680 2018-09-27 2018-09-28 76921240012018 Kancelari 2124001 materiale per funks. e pajisjev te zyres tonera
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 107,797 2018-09-27 2018-09-28 76821240012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale per funks. e pajisjeve te zyres bojra printeri e fotokopje fat nr 8921/63458921 dt 20.07.2018
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 70,000 2018-06-12 2018-06-14 51021240012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari e materiale zyre fat nr 8862/63458862 dt 10.05.2018
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 22,680 2018-03-19 2018-03-20 22721240012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001materiale per funksionim e paisjeve te zyres fat nr2288/50882288 dt 21.12.2017
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 4,020 2018-03-02 2018-03-06 16421240012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale zyra fat nr 2443/50882103 dt 12.09.2017
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 17,700 2018-02-21 2018-02-22 11921240012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari e materiale te tjera fat nr 2091/50882091 dt 28.08.2017
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 16,200 2017-08-30 2017-08-31 79321240012017 Kancelari 2124001 materiale dhe kancelari fat nr 2182/32222982 dt 27.04.2017
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 5,844 2017-08-17 2017-08-18 74721240012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale zyre fat.nr2293/48576693 dt.19.06.2017 bashkia kucove
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 14,040 2017-07-28 2017-07-31 69821240012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale te tjera fat nr 2290/48576690 dt 16.06.2017
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 14,520 2017-06-19 2017-06-20 54021240012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale te tjera fat nr 2166/32222966 dt 21.04.2017
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 54,840 2017-03-20 2017-03-27 22221240012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale e kancelari fat nr 1804/32222604 dt 27.10.2016
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 15,240 2017-03-16 2017-03-17 20921240012017 Kancelari 2124001 kancelari e materiale zyre fat nr 1728/32222528 dt 28.09.2016
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 181,200 2016-05-26 2016-05-27 36821240012016 Kancelari 2124001 kancelari dhe materiale per zyren fat nr 32225006 dt 10.03.2016
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 10,440 2015-06-02 2015-06-03 24021240012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime materiale bashkia kucove kodi 2124001 fat 17499289
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 3,720 2015-02-03 2015-02-04 4321240012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime materiale bashkia kucove kod.2124001 fat.17499169
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuçove 7,680 2015-02-03 2015-02-04 4421240012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime materiale bashkia kucove kod.2124001 fat.17499160
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave