Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
CITRUS 593,101.00 18 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 2,000 2019-01-21 2019-01-23 6221240012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale per zyrat fat nr 66744743/ dt 19.11.2018 dhe fat nr /63458862 dt 10.05.2018 dif . fat
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 28,500 2018-10-15 2018-10-19 82921240012018 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale per funksionimin e pajisje te zyres fat nr 4656/66744656 dt 25.09.2018
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 16,680 2018-09-27 2018-09-28 76921240012018 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale per funks. e pajisjev te zyres tonera
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 107,797 2018-09-27 2018-09-28 76821240012018 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale per funks. e pajisjeve te zyres bojra printeri e fotokopje fat nr 8921/63458921 dt 20.07.2018
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 70,000 2018-06-12 2018-06-14 51021240012018 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari e materiale zyre fat nr 8862/63458862 dt 10.05.2018
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 22,680 2018-03-19 2018-03-20 22721240012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001materiale per funksionim e paisjeve te zyres fat nr2288/50882288 dt 21.12.2017
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 4,020 2018-03-02 2018-03-06 16421240012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale zyra fat nr 2443/50882103 dt 12.09.2017
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 17,700 2018-02-21 2018-02-22 11921240012018 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari e materiale te tjera fat nr 2091/50882091 dt 28.08.2017
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 16,200 2017-08-30 2017-08-31 79321240012017 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale dhe kancelari fat nr 2182/32222982 dt 27.04.2017
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 5,844 2017-08-17 2017-08-18 74721240012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale zyre fat.nr2293/48576693 dt.19.06.2017 bashkia kucove
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 14,040 2017-07-28 2017-07-31 69821240012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale te tjera fat nr 2290/48576690 dt 16.06.2017
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 14,520 2017-06-19 2017-06-20 54021240012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale te tjera fat nr 2166/32222966 dt 21.04.2017
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 54,840 2017-03-20 2017-03-27 22221240012017 Blerje dokumentacioni - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale e kancelari fat nr 1804/32222604 dt 27.10.2016
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 15,240 2017-03-16 2017-03-17 20921240012017 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari e materiale zyre fat nr 1728/32222528 dt 28.09.2016
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 181,200 2016-05-26 2016-05-27 36821240012016 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari dhe materiale per zyren fat nr 32225006 dt 10.03.2016
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 10,440 2015-06-02 2015-06-03 24021240012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime materiale bashkia kucove kodi 2124001 fat 17499289
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 3,720 2015-02-03 2015-02-04 4321240012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime materiale bashkia kucove kod.2124001 fat.17499169
Bashkia Kucove (0217) CITRUS Kuēove 7,680 2015-02-03 2015-02-04 4421240012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres shpenzime materiale bashkia kucove kod.2124001 fat.17499160
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave