Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BlerimAjdinaj 1,235,940.00 10 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 52,500 2019-08-26 2019-08-28 78321240012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 pjese kembimi e shpenz. tranp. fat nr 216 /67749866 dt 20.06.2019
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 147,600 2019-03-25 2019-03-28 30221240012019 Karburant dhe vaj - Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 krburant pjese kembimi fat nr 174/67749824 dt 06.02.2019
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 249,000 2019-03-25 2019-03-28 30621240012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 pjese kembimi shpenzime transporti fat nr 182/67749832 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 40,200 2019-03-25 2019-03-28 30521240012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2124001 pjese kembimi fat nr 177/67749827 dt 13.02.2019
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 28,200 2019-01-28 2019-01-30 6921240012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2124001 pjese kembim,i fat nr 170/67749820 dt 07.12.2018
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 54,840 2018-12-27 2018-12-28 98821240012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2124001 pjese kembimi gome fat nr 162/67749812 dt 25.10.2018
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 97,800 2018-09-27 2018-09-28 77021240012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 shpenzime per transport pajisje fat nr 149/52395899 dt 03.08.2018
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 321,000 2018-06-06 2018-06-12 48621240012018 Karburant dhe vaj - Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 vaj , pjese kembimi shpenz,transp. fat nr125/52395875 dt 22.05.2018
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 221,400 2018-04-24 2018-04-27 35421240012018 Karburant dhe vaj - Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 vaj pjese kembimi goma fat nr 113/52395863 dt 03.04.2018
Bashkia Kucove (0217) Blerim Ajdinaj Kuēove 23,400 2018-03-19 2018-03-20 22921240012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2124001 pjese kembimi goma e bateri fat nr 84/52395834 dt 18.12.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave