Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,228 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BankaOTPAlbania 4,524,636.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 35,797 2020-01-14 2020-01-15 4621240012020 Paga baze - Shtese page per funksionin 2124001 listepagese pagat dhjetor 2019 bujqesia dhe ushqimi
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 34,311 2020-01-14 2020-01-15 4321240012020 Paga baze - Shtese page per funksionin 2124001 listepagese pagat dhjetor 2019 aparati
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 64,161 2020-01-14 2020-01-15 4121240012020 Paga baze 2124001 listepagese pagat dhjetor 2019 aparati
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 358,902 2020-01-08 2020-01-09 0321240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat dhjetor 2019 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 34,311 2019-12-26 2019-12-27 115821240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin 2124001 listepagese pagat nentor 2019 aparati bashkia
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 35,797 2019-12-26 2019-12-27 116221240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin 2124001 listepagese pagat nentor 2019 bujqesia dhe ushqimi
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 50,465 2019-12-26 2019-12-27 115521240012019 Shtese page per funksionin 2124001 listepagese pagat nentor 2019 aparati
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 30,164 2019-12-06 2019-12-10 108121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin 2124001 listepagese pagat tetor 2019 aparati bashkise
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 15,287 2019-12-06 2019-12-10 108521240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin 2124001 listepagese pagat tetor 2019 bujqesia dhe ushqimi
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 404,009 2019-12-04 2019-12-05 107021240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat nentor 2019 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 249,675 2019-11-22 2019-11-25 106421240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim keshilltaret tetor 2019
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 355,261 2019-11-04 2019-11-05 100221240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat tetor 2019 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 259,662 2019-10-09 2019-10-10 92921240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim keshilltaret shtator 2019
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 354,557 2019-10-02 2019-10-03 91421240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat PMNZH shtator 2019
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 279,636 2019-09-10 2019-09-11 83021240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim keshilltaret gusht 2019bbbashkia
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 433,979 2019-09-04 2019-09-06 81121240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 pmnzh
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 464,183 2019-08-08 2019-08-09 72121240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat reparti pmnzh korrik 2019
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 354,286 2019-07-01 2019-07-02 63721240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2019 PMNZH
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 356,302 2019-06-03 2019-06-05 54121240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat maj 2019 PMNZH bashkia kucove
Bashkia Kucove (0217) Banka OTP Albania Kuēove 353,891 2019-05-06 2019-05-07 43321240012019 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat prill 2019 MNZ bashkia kv
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave