Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BESTA 392,995,917.00 41 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 5,001,515 2019-07-22 2019-07-30 68021240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 rikonstruksion shkolle 5 tetori 30% i bashkisefat nr 109/46396163 dt 31.12.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 9,885,164 2019-07-22 2019-07-30 68121240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 rikonstruksion shkolle 5 tetori 30% i bashkisefat nr 109/46396163 dt 31.12.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 190 2019-07-22 2019-07-25 67921240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 rikonstruksion shkolle fat nr 109/46396163 dt 31.12.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 3,971,000 2019-06-25 2019-06-27 60021240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 rikonstruksion gjimnazi 5 tetori kucove fat nr 109/49396163 dt 31.12.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 5,008,928 2019-06-14 2019-06-19 58821240012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 likujdim garanci objekti te rikualifikm urban lagja 11 janari certif.marrjedorezim dt 27.05.2019 aktkolaudimi dt 23.02.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 2,210,050 2019-06-14 2019-06-19 58921240012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 likujdim garanci objekti te rikualifikm urban lagja 11 janari certif.marrjedorezim dt 27.05.2019 aktkolaudimi dt 23.02.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 1,439,765 2019-06-14 2019-06-19 56721240012019 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 likujdim garanci objekti te rikualifikm urban lagja 11 janari certif.marrjedorezim dt 27.05.2019 aktkolaudimi dt 23.02.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 3,971,190 2019-05-09 2019-05-13 44321240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 rikontruksion shkolla 5 tetori kucove dif. fat nr 109/46396163 dt 31.12.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 3,980,690 2019-04-26 2019-04-30 43121240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 rikonstruksion gjimnazi 5 tetori kucove dif . fat nr 109/46396163 dt 31.12.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 3,199,153 2019-03-19 2019-03-21 29521240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 likujdim situacioni rik. gjimnazi 5 tetori fat nr 109/46396163 dt 31.12.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2019
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 4,743,378 2019-03-19 2019-03-21 29421240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 likujdim pjesor rik. gjimnazi 5 tetori fat nr 104/46396154 dt 31.10.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2019
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 8,222,026 2019-02-21 2019-02-25 19921240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rikualifikim urban lagja 11 janari shtese kontrate nr 3662 dt 13.11.2017 fat nr 86/25184486 dt 02.02.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 5,448,765 2019-02-18 2019-02-21 18521240012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rikualifikim urban lagja 11 janari dif. fat nr 77/25184477 dt 21.11.2017 kontr nr 3662 dt 13.11.2017
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 167,016 2018-12-05 2018-12-06 91621240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 rikonstruksion gjimnazi dif fat nr 104/46396154 dt 31.10.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 13,727,228 2018-11-12 2018-11-13 89421240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 rikonstruksion shkolla 5 tetori gjimnazi kucove fat nr 104/46396154 dt 31.10.2018 kontr nr 3271 dt 28.09.2018
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 9,516,962 2018-08-16 2018-08-22 67821240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rikualifikimi urban lagja 11 janari kucove fat nr 85/25184485 dt 02.02.2018 kontr nr 2103 dt 23.06.2017
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 12,702,255 2018-04-17 2018-04-23 34321240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rikualifikimi urban lagja 11 janari kucove fat nr 7125184471 dt 13.09.2017 kontr nr 2103 dt 23.06.2017
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 52,945,551 2018-04-17 2018-04-23 34421240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rikualifikimi urban lagja 11 janari kucove fat nr 81/25184481dt 20.12.2017 kontr nr 2103 dt 23.06.2017
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 20,004,855 2018-04-17 2018-04-23 34221240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rikualifikimi urban lagja 11 janari kucove fat nr 85/25184485 dt 02.02.2018 kontr nr 2103 dt 23.06.2017
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 13,684,750 2018-02-06 2018-02-07 8121240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 shtese kontrate 3621 dt 13.11.2017 rikualifikimi urban lagja 11 janari blloku nr 01 fat nr 77/25184477 dt 21.11.2017
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 18,856,935 2017-09-27 2017-09-29 88321240012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rikualifikim urban lagja 11 janari fat nr 71/25184471 dt 13.09.2017 kontr nr 2103 dt 23.06.2017
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 14,827,866 2017-08-24 2017-08-29 76221240012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rik.urban l.11 janari fat68/.25184468 dt.11.08.2017 kontr.dt.23.06.2017 situacion nr.2
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 8,306,154 2017-08-17 2017-08-21 74721240012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rik.urban l.11 janari fat.25184465 dt.24.07.2017 kontr.dt.23.06.2017
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 2,070,304 2017-06-23 2017-06-29 60921240012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001rik. rruge dytsore kozare me rere bituminoze fat nr 20315117 dt 02.07.2017 kontr dt 25.11.2014
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 7,002,071 2017-05-05 2017-05-09 37721240012017 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rik rruge Kristaq Lacka e Qemal stafa akt kolaudimi dt 11.04.2016
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 2,920,851 2016-09-08 2016-09-15 60221240012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001rik. rrugeve dytsore kozare fat nr 20315112 dt 12.06.2015
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 622,250 2016-09-08 2016-09-15 60321240012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rik. rrugeve dytsore kozare fat nr 20315117 dt 02.07.2015
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 487,461 2016-08-29 2016-08-31 56021240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie objekti rik. kuz l. 11 janari akt marrje ne dorezim dt 28.07.2016
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 2,497,103 2016-06-10 2016-06-21 41021240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rik. rruge lumas-shuaipllare-katundas certif. merrje ne dorezim dt 03.05.2016
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 5,976,988 2016-05-20 2016-05-26 36721240012016 Garanci bankare te vitit te meparshem,Te Dala 2124001 kthim garancie rruga naftetari dt 19.04.2016
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 3,213,306 2016-04-20 2016-04-22 25421240012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rik . rruge k.lacka e q . stafa bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 9,706,418 2016-04-20 2016-04-22 25521240012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 rik. rruge k.lacka q.stafa bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 53,525,842 2015-12-15 2015-12-21 86321240012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve rikonstruksion rruga k. lacka e q.stafa fat nr 20315141 dt 04.12.2015 kodi 2124001 lik. pjesor 4
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 2,328,982 2015-12-15 2015-12-21 86221240012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve rikonstruksion rruge k. lacka e q. stafa fat nr 20315126 dt 28.09.2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 33,837,568 2015-10-13 2015-10-16 57921240012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve pagese rikonstruksion rruge K.Lacka fat.20315126kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 3,024,391 2015-10-06 2015-10-09 56921240012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve rik. kuz lagja 11 janari fat nr 20315103 dt 05.05.2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 18,190,537 2015-08-10 2015-08-14 34521240012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve rikonstruksion rruga qemal stafa e kristaq lacka bashkia kucove kod.2124001 fat.20315115
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 12,236,532 2015-06-16 2015-06-17 27521240012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve rikonstruksion rruga qemal stafa e kristaq lacka bashkia kucove kod.2124001 fat.20315110
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 56,962 2015-05-14 2015-05-14 21721240012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve rikonstruksion KUZ 11 janari bashkia kucove kod.2124001 fat.12910763
Bashkia Kucove (0217) BESTA Kuēove 2,722,400 2015-05-14 2015-05-14 21821240012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve rikonstruksion KUZ 11 janari bashkia kucove kod.2124001 fat.20315103
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave