Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 52,970,488.00 348 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 26,640 2019-11-13 2019-11-15 102921240012019 Paga baze 2124001 listepagese pagat tetor 2019 bordi i kullimit dhe ujitjes
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 174,143 2019-11-06 2019-11-07 101221240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 120,155 2019-10-29 2019-11-05 99821240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2019 sektori nd. ekonomike
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 36,321 2019-10-29 2019-11-05 99621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2019 urbanistika
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 79,719 2019-10-29 2019-11-01 99021240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2019 bujqesia dhe ushqimi
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 356,803 2019-10-29 2019-10-30 98421240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2019 aparati
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 41,209 2019-10-29 2019-10-30 99221240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2019 sherbimi pyjor
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 256,846 2019-10-29 2019-10-30 98721240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2019 aparati
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,800 2019-10-25 2019-10-28 97321240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek.rastet e bashkise shtator 2019 vkb nr 27 dt 22.10.2019 konfr. pref. nr 1358/1 dt 24.10.2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 33,000 2019-10-25 2019-10-28 97021240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune bashkia tetor 2019 vkb nr 25 dt 22.10.2019 konfr. pref. nr 1358/1 dt 24.10.2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 44,621 2019-10-10 2019-10-11 94021240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat shtator 2019 bordi i kullimit dhe ujitjes
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 9,460 2019-10-09 2019-10-10 92721240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kryepleqte shtator 2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,800 2019-10-02 2019-10-03 89821240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd.ek. rastet bashkia gusht 2019 vkb nr 19 dt 25.09.2019 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 19,800 2019-10-02 2019-10-03 89521240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune shtator 2019 vkb nr 17 dt 25.09.2019 konfr. prefek nr 1230/1 dt 01.10.2019 bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 134,991 2019-10-01 2019-10-02 88321240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 sektori bujqesise
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 174,143 2019-10-01 2019-10-02 88621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 mjedisi
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 36,321 2019-10-01 2019-10-02 88921240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 urbanistika
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 472,010 2019-10-01 2019-10-02 87521240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 aparati bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 256,424 2019-10-01 2019-10-02 87921240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 aparati drejtoria e finances
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 120,155 2019-10-01 2019-10-02 89221240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 sektori nd. ekonomike
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 41,209 2019-10-01 2019-10-02 88421240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 sherbimi pyjor
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 14,190 2019-09-26 2019-09-27 86921240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kryepleqte gusht 2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 47,190 2019-09-12 2019-09-13 84321240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat gusht 2019 bordi i kullimit
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 16,500 2019-08-26 2019-08-27 79721240012019 Pagese paaftesie 2124001 listepagese invalid pune bashkia gusht 2019 vkb n r07 dt 21.08.2019 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 1,800 2019-08-26 2019-08-27 80021240012019 Ndihme ekonomike 2124001 listepagese nd. ek rastet bashkia korrik 2019 vkb nr 09 dt 21.08.2019 konfir. pref. nr 1107/1 dt 23.08.2019
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 531,417 2019-08-23 2019-08-26 76021240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat korrik 2019 aparati bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 256,424 2019-08-23 2019-08-26 76321240012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat korrik 2019 aparati ardhurat
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 137,437 2019-08-23 2019-08-26 76621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat korrik 2019 ushqimi dhe mjedisit
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 41,209 2019-08-23 2019-08-26 76821240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat korrik 2019 sherbimi pyjor
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 174,780 2019-08-23 2019-08-26 76921240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat korrik 2019 mjedisi
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 120,155 2019-08-23 2019-08-26 77521240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat korrik 2019 sektori i nd. ekonomike
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 36,321 2019-08-23 2019-08-26 77221240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat korrik 2019 urbanistika
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 256,424 2019-08-09 2019-08-13 70621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2019 aparati
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 137,437 2019-08-09 2019-08-13 71021240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2019 bujqesise
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 41,209 2019-08-09 2019-08-13 71121240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2019 policia pyjore
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 173,931 2019-08-09 2019-08-13 71421240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2019 mjedisi
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 120,155 2019-08-09 2019-08-13 71921240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2019 sektori ndihmes ekonomike
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 564,669 2019-08-09 2019-08-13 70421240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2019 aparati bashkia
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 36,321 2019-08-09 2019-08-13 71621240012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2124001 listepagese pagat qershor 2019 urbanistika
Bashkia Kucove (0217) BANKA KOMBETARE TREGTARE Kuēove 14,190 2019-08-09 2019-08-13 72621240012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2124001 listepagese shperblim kryepleqt korrik 2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave