Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,221 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
AVDULI 17,699,567.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Kucove (0217) AVDULI Kuçove 554,727 2018-12-27 2018-12-28 99421240012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa rezidenciale 2124001 rik. godine per banesa sociale fat nr 66/5330539 dt 21.12.2018 kontr nr 1807 dt 23.05.2018
Bashkia Kucove (0217) AVDULI Kuçove 8,525,427 2018-11-19 2018-11-20 89521240012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa rezidenciale 2124001rikonstruksion banesa sociale fat nr 68/53300531 dt 14.11.2018 kontr nr 1807 dt 23.05.2018
Bashkia Kucove (0217) AVDULI Kuçove 4,968,381 2018-10-19 2018-10-22 83821240012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) 2124001 rik. godine per banesa sociale fat nr 49/53300522 dt 17.10.2018 kontr nr 1807 dt 23.05.2018
Bashkia Kucove (0217) AVDULI Kuçove 3,651,032 2018-09-24 2018-09-26 76521240012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa rezidenciale 2124001 rik. godine e rip. mjeteve te renda kucove per banesa sociale fat nr 43/5330516 dt19.09.2018 kontr nr 1807 dt 23.05.2018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave