Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ARENAMK 549,058.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) ARENA MK Kuēove 305,218 2018-12-27 2019-01-07 99121240012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 supervizion rruga enver bregu fat nr 04/50865154 dt 01.06.2018 kontr nr 298 dt 24.01.2018
Bashkia Kucove (0217) ARENA MK Kuēove 169,440 2017-07-27 2017-07-31 69121240012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2124001 supervizion punimesh rruga "kongresi i Lushnjes" fat nr 82/37260932 dt 01.04.2017 kontr nr 3106 dt 21.09.2016
Bashkia Kucove (0217) ARENA MK Kuēove 16,200 2017-02-22 2017-02-24 12821240012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore 2124001 lik fat.37260907 dt.28.12.2016 kolaudim punimesh "Rikonstr.shkalleve pikes turistike"kont.nr.3837dt.21.11.2016
Bashkia Kucove (0217) ARENA MK Kuēove 58,200 2017-02-22 2017-02-24 12921240012017 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2124001 lik fat.37260906 dt.28.12.2016 superv."Rikonstr.objekte arsimore"kont.nr.3550dt.28.10.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave