Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AQIFMARRA 1,941,184.00 53 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 30,000 2019-11-04 2019-11-05 100821240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpen. marrje objekti me qera fat nr 35/69451686 dt 301.10.2019 kontr nr 843 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 30,000 2019-10-11 2019-10-15 94821240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime per marrje objekti me qera fat nr 23/69451674 dt 26.08.2019 kontr nr 843 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 30,000 2019-10-11 2019-10-15 94921240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime per marrje objekti me qera fat nr 27/69451678 dt 05.09.2019 kontr nr 843 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 26,880 2019-08-26 2019-08-28 78921240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 marrje me qera objekti likujdim energji janar- korrik 2019 dt 31.07.2019 kontr nr 843 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 30,000 2019-08-26 2019-08-27 78421240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 marrje me qera objekti fat nr 17/69451668 dt 10.07.2019 kontr nr 843 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 30,000 2019-08-26 2019-08-27 78221240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 marrje me qera objekti fat nr 15/69451666 dt 10.07.2019 kontr nr 843 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 30,000 2019-06-24 2019-06-25 59221240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 objekt me qera per zyra nd. ekonomike fat nr 11/69451661 dt 12.06.2019 kontr nr 843 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 36,000 2019-06-06 2019-06-07 55121240012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2124001 materiale per pastrim fat nr 05/69451655 dt 21.05.2019
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 30,000 2019-05-13 2019-05-14 46721240012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime per marrje me qera ambjenti fat nr 46/69451649 dt 26.04.2019 kontr nr 843 dt 01.03.2019
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 44,400 2019-01-28 2019-01-30 7121240012019 Blerje dokumentacioni 2124001 materiale per zyrat fat nr 17/69451619 dt 07.12.2018
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 19,836 2018-09-27 2018-09-28 76721240012018 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni flethyrje e mandat arketime fat nr 36/61812690 dt 20.07.2018
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 42,000 2018-09-27 2018-09-28 77121240012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale per funksionimin e pajisjeve te zyrave modem etj fat nr 43/61812697 dt 12.08.2018
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 34,080 2018-06-18 2018-06-25 52821240012018 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari e materilae te tjera zyre fat nr 22/61812673 dt 25.05.2018
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 221,148 2018-05-17 2018-05-22 43821240012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari e materiale zyre te tjera fat nr 61812661 dt 17.04.2018
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 28,500 2018-03-29 2018-03-30 27321240012018 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari e materiale zyre fatnr 07/13739708 dt 27.02.2018
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 2,500 2018-03-02 2018-03-06 17021240012018 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 14/11616269 dt 05.10.2017
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 1,680 2018-03-05 2018-03-06 18821240012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2124001 materiale pastrimi fat nr 13/11616268 dt 05.10.2017
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 3,600 2018-03-05 2018-03-06 18921240012018 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 11/11616266 dt 03.10.2017
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 29,000 2018-02-21 2018-02-22 11821240012018 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari e materiale te tjera fat nr 02/11616253 dt 17.07.2017
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 2,800 2017-06-19 2017-06-20 54421240012017 Blerje dokumentacioni 2124001 blerje dokumentacioni fat nr 20/10918434 dt 18.04.2017
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 9,000 2017-06-12 2017-06-13 50521240012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 2124001 botimi i gazetes lajmetari fat nr 35/10918388 dt 05.01.2017 kontr dt 03.06.2016
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 210,000 2017-05-24 2017-05-25 44221240012017 Blerje dokumentacioni - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 materiale e kancelari fat nr 37.37/1,37/2.37/3/10918390,10919391/10918392/10918393 dt 02.02.2017
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 79,900 2017-05-12 2017-05-15 39721240012017 Blerje dokumentacioni - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari e materiale te tjera fat nr 01 e1/1 10918355/10918353 dt 16.11.2016
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 9,000 2017-04-24 2017-04-26 33021240012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 2124001 sherbime printimi fat nr 12/10918365 dt 05.12.2016 kontr dt 03.06.2016
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 9,000 2017-03-20 2017-03-23 22621240012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 2124001 printimi i gazetes lajmetari fa nr 38/10918394 dt 05.08.2016
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 9,000 2017-03-20 2017-03-23 22721240012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 2124001 printimi i gazetes lajmetari fat nr 21/9566543 dt 05.09.2016
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 3,000 2017-03-16 2017-03-17 208212400012017 Sherbime te printimit dhe publikimit 2124001 sherbimi printimi epublikimi fat nr 18/9566540 dt 01.09.2016
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 28,000 2017-03-07 2017-03-08 17621240012017 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kamcelari e materiale te tjera zyre fat nr 02/10918302 dt 26.09.2016
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 200,000 2017-02-06 2017-02-09 6521240012017 Blerje dokumentacioni - Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim - Te tjera materiale dhe sherbime speciale 2124001 kancelari e materiale zyre fat nr 9566600,9566590,9566591,9566592,9566593,9566594,9566595 dt.05.05.2016
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 9,000 2016-10-25 2016-10-26 71521240012016 Sherbime te printimit dhe publikimit 2124001 shepnz. botimi i gazetes lajmetari fat nr 9566518 dt 13.06.2016
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 37,500 2015-12-29 2015-12-30 92021240012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme materiale zyre fat nr 9566561 dt 24.12.2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 130,000 2015-12-18 2015-12-21 88021240012015 Blerje dokumentacioni - Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim materiale zyre fat nr 8295277,278,279,280 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 32,140 2015-12-18 2015-12-18 87721240012015 Blerje dokumentacioni - Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim materiale te zyres fat nr 8295290 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 19,800 2015-12-18 2015-12-18 87821240012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim materiale pastrimi fat nr 8295281 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 32,680 2015-11-24 2015-11-26 77621240012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres materiale e kancelari fat nr 8295265 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 29,380 2015-11-11 2015-11-12 69421240012015 Blerje dokumentacioni - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres materiale e dokum. fat nr 8295245 dt 26.10.2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 56,810 2015-11-06 2015-11-06 68321240012015 Blerje dokumentacioni - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres pagese dok. materiale fat nr 8295202 dt 09.09.2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 12,800 2015-10-29 2015-10-30 67021240012015 Blerje dokumentacioni - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres materiale dhe dokument. zyre fat nr 8295227 dt 30.09.2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 12,500 2015-10-29 2015-10-30 66521240012015 Blerje dokumentacioni - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres materiale dhe dokument. zyre fat nr 7682250 dt 27.08.2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) AQIF MARRA Kuēove 15,600 2015-10-29 2015-10-30 66921240012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres materiale fat nr 8295241 dt 09.10.2015 kodi 2124001
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave