Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,221 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ALPHABANK--ALBANIA 115,500.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuçove 5,000 2015-04-17 2015-04-17 17521240012015 Grant per femije te lindur pagese shperblime tjera bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuçove 15,000 2015-03-27 2015-03-27 13721240012015 Grant per femije te lindur pagese shperblim lindje bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuçove 8,500 2015-03-17 2015-03-17 11021240012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur pagese shperblime tjera bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuçove 15,000 2015-03-16 2015-03-16 11421240012015 Grant per femije te lindur pagese per shperblim lindje bashkia kucovekod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuçove 8,500 2015-03-11 2015-03-11 9621240012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur shperblime tjera bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuçove 8,500 2015-03-06 2015-03-09 9521240012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur shpenzime per shperblim bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuçove 20,000 2015-03-05 2015-03-05 9321240012015 Grant per femije te lindur pagese shperblim lindje bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuçove 35,000 2015-02-16 2015-02-17 5721240012015 Grant per femije te lindur pagese shperblim lindje bashkia kucove kod.2124001
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave