Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALPHABANK--ALBANIA 115,500.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuēove 5,000 2015-04-17 2015-04-17 17521240012015 Grant per femije te lindur pagese shperblime tjera bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuēove 15,000 2015-03-27 2015-03-27 13721240012015 Grant per femije te lindur pagese shperblim lindje bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuēove 8,500 2015-03-17 2015-03-17 11021240012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur pagese shperblime tjera bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuēove 15,000 2015-03-16 2015-03-16 11421240012015 Grant per femije te lindur pagese per shperblim lindje bashkia kucovekod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuēove 8,500 2015-03-11 2015-03-11 9621240012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur shperblime tjera bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuēove 8,500 2015-03-06 2015-03-09 9521240012015 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur shpenzime per shperblim bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuēove 20,000 2015-03-05 2015-03-05 9321240012015 Grant per femije te lindur pagese shperblim lindje bashkia kucove kod.2124001
Bashkia Kucove (0217) ALPHA BANK -- ALBANIA Kuēove 35,000 2015-02-16 2015-02-17 5721240012015 Grant per femije te lindur pagese shperblim lindje bashkia kucove kod.2124001
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave