Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBANAZOGANI 1,227,830.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 91,740 2019-03-18 2019-03-19 28621240012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 shpenz. gjyqsoreper eqerem saliaj vend. nr 3747 dt 23.10.2018 fat nr 09/65973483 dt 08.02.2019
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 564,500 2019-02-11 2019-02-13 15921240012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vend. gjyqs. nr 12511/7105/3747/dt 23.10.2018 per eqerem saliaj
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 300,790 2019-01-24 2019-01-25 6221240012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendim gjyqsor p/mevlan domi vend nr 498(86-2018-558)dt12.02.2018 fat. per tarife permb. nr 16 dt 03.04.2018
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 50,000 2018-12-27 2019-01-07 101221240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendim per mevlan domi nr 498(86-2018-2-558) dt 12.02.2018
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 50,000 2018-10-18 2018-10-19 83721240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 shpenz. per ekz. vend , gjyqi nr 498(86-2018-558) dt 12.02.2018 per mevlan domi
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 50,000 2018-09-06 2018-09-07 71721240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendimi gjyqesor per Mevlad Domi nr 498-86-2018-558 dt12.02.2018
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 50,000 2018-08-15 2018-08-16 66421240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjysoqr nr 498(86-2018-558) dt 12.02.2018 largim nga puna Mevlan Hamit Domi
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 30,000 2018-07-09 2018-07-13 57921240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjysoqr nr 498(86-2018-558) dt 12.02.2018 largim nga puna Mevlan Domi
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 10,800 2016-04-27 2016-04-28 28421240012016 Shpenzime gjyqesore 2124001 shpenzime per permb . gjyqsor/p debitor vasil shkembi fat nr24625548
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 9,600 2016-04-27 2016-04-28 28121240012016 Shpenzime gjyqesore 2124001 shpenz. permb. gjyqs. per deb. ndricim llaka fat nr 24625549
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 9,600 2016-04-27 2016-04-28 28321240012016 Shpenzime gjyqesore 2124001 shpenzime per permb . gjyqsor/p debitor vasil shkembi fat nr 24625547
Bashkia Kucove (0217) ALBANA ZOGANI Kuēove 10,800 2016-04-27 2016-04-28 28221240012016 Shpenzime gjyqesore 2124001 shpenz.permbr. gjyqs. p/ deb.mino shyti fat nr 24625546
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave