Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ABAZDAJKO 5,839,399.00 43 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 140,000 2019-10-08 2019-10-09 92421240012019 Sherbime te tjera 2124001 sherbim dekori fat nr 26/8610327 dt 12.06.2019 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 77,143 2019-10-02 2019-10-03 90921240012019 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori dif .fat nr 25/8610326 dt 10.05.2019 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 29,824 2019-09-11 2019-09-12 83321240012019 Sherbime te tjera 2124001 sherbim dekori fat nr 25/8610326 dt 09.04.2019 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 20,176 2019-09-11 2019-09-12 83221240012019 Sherbime te tjera 2124001 sherbim dekori fat nr 24/8610325 dt 09.04.2019 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 114,211 2019-07-04 2019-07-05 64021240012019 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 23/8610324 dt 07.03.219 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 85,789 2019-07-04 2019-07-05 64121240012019 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 24/8610325 dt 09.04.219 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 60,479 2019-04-17 2019-04-19 37921240012019 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori nentor -dhjetor 2018 fat nr 22/8610323 dt 04.01.2019 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 410,970 2019-02-13 2019-02-15 17621240012019 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori dif fat nr 21/8610322 dt 05.11.2018 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 71,959 2019-02-13 2019-02-15 17021240012019 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori dif fat nr 20/8610321 dt 06.09.2018 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 100,000 2019-02-06 2019-02-07 11921240012019 Sherbime te tjera 2124001 sherbim dekori dif. fat nr 20/8610321 dt 06.09.2018 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 20,000 2019-02-05 2019-02-06 11121240012019 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori dif fat nr 19/8610320 dt 09.08.2018 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 40,000 2019-02-05 2019-02-06 11221240012019 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori dif fat nr 20/8610321 dt 06.09.2018 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 50,000 2018-12-27 2018-12-28 99221240012018 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori korrik 2018 fat nr 19/8610320 dt 09.08.2018 kontr nr2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 33,552 2018-09-11 2018-09-12 72721240012018 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori fat nr 19/8610320 dt 09.08.2018 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 129,988 2018-06-18 2018-06-20 52921240012018 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori fat nr 18/8610319 dt 12.04.218 kontr nr 1706 dt 25.05.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 124,576 2018-05-21 2018-05-25 45221240012018 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 17/8610318 dt 12.01.2018 kontr shtese nr 1706 dt 25.05.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 66,254 2018-04-23 2018-05-10 34921240012018 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori fat nr 16/8610317 dt 10.11.2017 kontr shtese nr 1706 dt 25.05.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 160,000 2018-03-29 2018-03-30 26621240012018 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori fat nr 16/8610317 dt 10.11.2017 kontr shtese nr 1706 dt 25.05.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 418,390 2018-02-13 2018-02-14 9521240012018 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 15/8610316 dt 08.09.2017 kontr shtese nr 1706 dt 25.05.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 27,327 2018-02-05 2018-02-07 7021240012018 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 13/8610314 dt 09.06.2017 kontr shtese nr 1706 dt 25.05.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 144,350 2018-02-05 2018-02-07 7121240012018 Sherbime te tjera 2124001 sherbimi dekori fat nr 14/8610315 dt 10.07.2017 kontr shtese nr 1706 dt 25.05.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 100,000 2017-12-14 2017-12-15 102521240012017 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori fat nr 13/8610314 dt 09.06.2017 shtese kontrate nr 1706 dt 25.05.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 119,224 2017-10-09 2017-10-11 88921240012017 Sherbime te tjera 2124001shpenzime dekori kont.dt.10.04.2012 fat.12/8610313 dt.31.03.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 176,351 2017-08-17 2017-08-18 74821240012017 Sherbime te tjera 2124001 shpenz.dekori fat.11/8610312 dt.05.03.2017 kontrata 10.04.2012
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 85,298 2017-05-22 2017-05-23 43021240012017 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 10/8610311 dt 30.12.2016 kontr dt 10.04.2012
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 232,003 2017-05-17 2017-05-18 40521240012017 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 8610310 dt 31.10.2016 kontr dt 10.04.2012
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 300,000 2017-04-24 2017-04-26 32521240012017 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 08/8610309 dt 30.09.2016 korrik, gusht , shtator 2016
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 168,844 2017-04-12 2017-04-13 30021240012017 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori fat nr 08/8610309 dt 30.09.2016 kontr dt 10.04.2012
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 157,640 2017-02-21 2017-02-23 11921240012017 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 8610307 dt 31.05.2016 kontr dt 10.04.2012
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 161,530 2017-02-21 2017-02-23 12021240012017 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 8610308 dt 30.06.2016 kontr dt 10.04.2012
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 32,865 2017-02-20 2017-02-21 11821240012017 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 8610305 dt 29.04.2016 kontr dt 10.04.2012
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 50,000 2016-09-05 2016-09-08 59221240012016 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori dif.fat nr 8610305 dt 29.04.2016
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 39,000 2016-08-17 2016-08-19 54821240012016 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori lik pjesor fat nr 8610305 bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 40,000 2016-06-29 2016-06-30 44821240012016 Sherbime te tjera 2124001 dekori likujdim pjesor fat.8610305 dt.29.04.2016 bashkia
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 306,820 2016-05-04 2016-05-05 31021240012016 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 8610304 dt 31.03.2016 janar, shkurt , mars 2016
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 73,832 2016-03-11 2016-03-16 14921240012016 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 8610302 bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 169,440 2015-12-18 2015-12-22 87921240012015 Sherbime te tjera situacion dekori fat nr 8610301 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 106,626 2015-12-18 2015-12-22 86821240012015 Sherbime te tjera situacion dekori fat nr 8610301 dhjetor 2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 364,076 2015-11-05 2015-11-06 68221240012015 Sherbime te tjera pagese dekori k-g-sht fat nr 36 dt 01.10.2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuēove 224,624 2015-08-12 2015-08-13 35321240012015 Sherbime te tjera shpenzime per situacion dekori bashkia kucove kod.2124001 fat.5079947
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave