Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,221 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ABAZDAJKO 4,668,848.00 31 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 50,000 2018-12-27 2018-12-28 99221240012018 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori korrik 2018 fat nr 19/8610320 dt 09.08.2018 kontr nr2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 33,552 2018-09-11 2018-09-12 72721240012018 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori fat nr 19/8610320 dt 09.08.2018 kontr nr 2488 dt 16.07.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 129,988 2018-06-18 2018-06-20 52921240012018 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori fat nr 18/8610319 dt 12.04.218 kontr nr 1706 dt 25.05.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 124,576 2018-05-21 2018-05-25 45221240012018 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 17/8610318 dt 12.01.2018 kontr shtese nr 1706 dt 25.05.2018
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 66,254 2018-04-23 2018-05-10 34921240012018 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori fat nr 16/8610317 dt 10.11.2017 kontr shtese nr 1706 dt 25.05.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 160,000 2018-03-29 2018-03-30 26621240012018 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori fat nr 16/8610317 dt 10.11.2017 kontr shtese nr 1706 dt 25.05.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 418,390 2018-02-13 2018-02-14 9521240012018 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 15/8610316 dt 08.09.2017 kontr shtese nr 1706 dt 25.05.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 27,327 2018-02-05 2018-02-07 7021240012018 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 13/8610314 dt 09.06.2017 kontr shtese nr 1706 dt 25.05.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 144,350 2018-02-05 2018-02-07 7121240012018 Sherbime te tjera 2124001 sherbimi dekori fat nr 14/8610315 dt 10.07.2017 kontr shtese nr 1706 dt 25.05.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 100,000 2017-12-14 2017-12-15 102521240012017 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori fat nr 13/8610314 dt 09.06.2017 shtese kontrate nr 1706 dt 25.05.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 119,224 2017-10-09 2017-10-11 88921240012017 Sherbime te tjera 2124001shpenzime dekori kont.dt.10.04.2012 fat.12/8610313 dt.31.03.2017
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 176,351 2017-08-17 2017-08-18 74821240012017 Sherbime te tjera 2124001 shpenz.dekori fat.11/8610312 dt.05.03.2017 kontrata 10.04.2012
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 85,298 2017-05-22 2017-05-23 43021240012017 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 10/8610311 dt 30.12.2016 kontr dt 10.04.2012
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 232,003 2017-05-17 2017-05-18 40521240012017 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 8610310 dt 31.10.2016 kontr dt 10.04.2012
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 300,000 2017-04-24 2017-04-26 32521240012017 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 08/8610309 dt 30.09.2016 korrik, gusht , shtator 2016
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 168,844 2017-04-12 2017-04-13 30021240012017 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori fat nr 08/8610309 dt 30.09.2016 kontr dt 10.04.2012
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 157,640 2017-02-21 2017-02-23 11921240012017 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 8610307 dt 31.05.2016 kontr dt 10.04.2012
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 161,530 2017-02-21 2017-02-23 12021240012017 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 8610308 dt 30.06.2016 kontr dt 10.04.2012
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 32,865 2017-02-20 2017-02-21 11821240012017 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 8610305 dt 29.04.2016 kontr dt 10.04.2012
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 50,000 2016-09-05 2016-09-08 59221240012016 Sherbime te tjera 2124001 situacion dekori dif.fat nr 8610305 dt 29.04.2016
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 39,000 2016-08-17 2016-08-19 54821240012016 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori lik pjesor fat nr 8610305 bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 40,000 2016-06-29 2016-06-30 44821240012016 Sherbime te tjera 2124001 dekori likujdim pjesor fat.8610305 dt.29.04.2016 bashkia
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 306,820 2016-05-04 2016-05-05 31021240012016 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 8610304 dt 31.03.2016 janar, shkurt , mars 2016
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 73,832 2016-03-11 2016-03-16 14921240012016 Sherbime te tjera 2124001 sherbime dekori fat nr 8610302 bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 169,440 2015-12-18 2015-12-22 87921240012015 Sherbime te tjera situacion dekori fat nr 8610301 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 106,626 2015-12-18 2015-12-22 86821240012015 Sherbime te tjera situacion dekori fat nr 8610301 dhjetor 2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 364,076 2015-11-05 2015-11-06 68221240012015 Sherbime te tjera pagese dekori k-g-sht fat nr 36 dt 01.10.2015 kodi 2124001
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 224,624 2015-08-12 2015-08-13 35321240012015 Sherbime te tjera shpenzime per situacion dekori bashkia kucove kod.2124001 fat.5079947
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 333,350 2015-06-16 2015-06-17 26221240012015 Sherbime te tjera shpenzime dekori bashkia kucove kod.2124001 fat.5079946
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 140,048 2015-06-16 2015-06-17 26121240012015 Sherbime te tjera shpenzime dekori bashkia kucove kod.2124001 fat.5079944
Bashkia Kucove (0217) ABAZ DAJKO Kuçove 132,840 2015-03-20 2015-03-20 12721240012015 Sherbime te tjera shpenzime per dekori janar - shkurt 2015 bashkia kod.2124001 fat.5079943
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave