Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
4S 757,080.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) 4 S Kuēove 156,000 2019-01-29 2019-01-30 8421240012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2124001 pjese kembimi fat nr 166/64904166 dt 13.12.2018
Bashkia Kucove (0217) 4 S Kuēove 58,800 2018-10-15 2018-10-19 82721240012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 shpenzime transporti fat nr 437/58656437 dt 19.09.2018
Bashkia Kucove (0217) 4 S Kuēove 96,000 2018-10-15 2018-10-19 82121240012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri - Shpenzime te tjera transporti 2124001 shpenzime transporti dhe pjese kembimi per sistemin e ujitje- kullim fat nr 437/58656437 dt 19.09.2018
Bashkia Kucove (0217) 4 S Kuēove 250,200 2018-07-06 2018-07-18 56221240012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2124001 shpenzime te tjera operative fat nr 415/58656415 dt 19.06.2015
Bashkia Kucove (0217) 4 S Kuēove 53,880 2018-05-22 2018-05-25 45321240012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2124001 pjese kembimi fat nr 273/58656273 dt 27.04.2018
Bashkia Kucove (0217) 4 S Kuēove 22,200 2018-03-23 2018-03-26 26421240012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2124001 pjese kembimi fat nr 041/50864041 dt 22.12.2017
Bashkia Kucove (0217) 4 S Kuēove 80,000 2018-02-22 2018-02-28 13121240012018 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2124001 pjese kembimi fat nr 005/50864005 dt 25.07.2017
Bashkia Kucove (0217) 4 S Kuēove 40,000 2017-12-18 2017-12-21 104321240012017 Pjese kembimi, goma dhe bateri 2124001 pjese kembimi fat nr 005/50864005 dt 25.07.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave