Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,221 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
4KTRADINGAlbania 351,412.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Kucove (0217) 4 K TRADING Albania Kuçove 98,120 2018-03-29 2018-03-30 27221240012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari, dokumentacion e materiale zyre fat nr 223992422 dt 19.02.2018
Bashkia Kucove (0217) 4 K TRADING Albania Kuçove 18,480 2018-03-13 2018-03-15 22321240012018 Kancelari 2124001 kancelari fat nr 223991623 dt 15.11.2017
Bashkia Kucove (0217) 4 K TRADING Albania Kuçove 41,760 2018-03-02 2018-03-06 16521240012018 Kancelari 2124001 kancelari fat nr 223990997 dt 18.09.2017
Bashkia Kucove (0217) 4 K TRADING Albania Kuçove 35,062 2018-03-02 2018-03-06 16321240012018 Kancelari 2124001 kancelari e materiale zyre fat nr 223990809 dt 04.09.20.2017
Bashkia Kucove (0217) 4 K TRADING Albania Kuçove 89,592 2017-06-06 2017-06-08 49721240012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriçim 2124001 materiale dhe kancelari fat nr 361/46832761 dt 03.03.2017
Bashkia Kucove (0217) 4 K TRADING Albania Kuçove 68,398 2016-10-14 2016-10-18 69921240012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 bojra printeri fat nr 38886857 dt 27.07.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave