Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
4KTRADINGAlbania 351,412.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) 4 K TRADING Albania Kuēove 98,120 2018-03-29 2018-03-30 27221240012018 Blerje dokumentacioni - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari, dokumentacion e materiale zyre fat nr 223992422 dt 19.02.2018
Bashkia Kucove (0217) 4 K TRADING Albania Kuēove 18,480 2018-03-13 2018-03-15 22321240012018 Kancelari 2124001 kancelari fat nr 223991623 dt 15.11.2017
Bashkia Kucove (0217) 4 K TRADING Albania Kuēove 41,760 2018-03-02 2018-03-06 16521240012018 Kancelari 2124001 kancelari fat nr 223990997 dt 18.09.2017
Bashkia Kucove (0217) 4 K TRADING Albania Kuēove 35,062 2018-03-02 2018-03-06 16321240012018 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 kancelari e materiale zyre fat nr 223990809 dt 04.09.20.2017
Bashkia Kucove (0217) 4 K TRADING Albania Kuēove 89,592 2017-06-06 2017-06-08 49721240012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2124001 materiale dhe kancelari fat nr 361/46832761 dt 03.03.2017
Bashkia Kucove (0217) 4 K TRADING Albania Kuēove 68,398 2016-10-14 2016-10-18 69921240012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2124001 bojra printeri fat nr 38886857 dt 27.07.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave