Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 3,221 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
3H 1,829,084.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 126,705 2018-09-19 2018-09-20 75521240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendim gjyqsor fatmir vila nr 8236/3626/1406 dhe 1509 dt 01.06.2016
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2018-06-13 2018-06-14 52221240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendim gjyqsor fatmir vila nr 1509dt 01.06.2016 gjykata e apelit vlore
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2018-04-25 2018-04-27 36421240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 shpenzime per likujdim vend. gjyqsor nr 1509 dt 01.06.2016 FatmIr VILA
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 13,480 2018-02-20 2018-02-21 10621240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendim gjyqsor marela nova nr 8800/4174/1911 dhe 2275 dt 14.07.2016
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2018-02-20 2018-02-21 10521240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendim gjyqsor fatmir vila nr 8236/3626/1406 dhe 1509 dt 01.06.2016
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2017-10-09 2017-10-11 89121240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 shpenz. gjyqsore fatmir vila vendim gjyqi nr 8236/3626/1406 1509 dt 01.06.2016
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 37,219 2017-09-07 2017-09-08 82321240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 shpenzime ekzektutim vend. gjyq. nr8236/3626/1406/1509 dt 01.06.2016 fatmir vila
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2017-09-07 2017-09-08 82421240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim shpenzimi gjyqsor nr 8800/4174/1911/2275 dt 14.07.2017 marela nova
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2017-08-17 2017-08-18 74021240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjyqsor Apeli Tirane nr 2275 dt 14.07.2016 nga bashkia kv p/ Marela Nova
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2017-08-17 2017-08-18 73921240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjyqsor Apeli Tirane nr 1509 dt 01.06.2016 nga bashkia kv p/ fatmir vila
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2017-07-19 2017-07-20 65221240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendimi gjyqsor nr 1509 dt 01.06.2016 per fatmir vila
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2017-07-19 2017-07-20 65321240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendimi gjyqsor nr 2275 dt 14.07.2016 marela nova
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2017-06-06 2017-06-08 49521240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjyqsor nr 1509 dt 01.06.2016 fatmir vila
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2017-06-06 2017-06-08 49621240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjyqsor nr 2275 dt 14.07.2016 marela nova
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2017-05-05 2017-05-08 37521240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendimi gjyqsor largim nga puna nr 2275 dt 14.07.2016 per Marela Nova
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2017-05-05 2017-05-08 37621240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendimi gjyqsore per largim nga puna nr 1509 dt 01.06.2016 Z. Fatmir Vila
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2017-04-04 2017-04-06 27821240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjyqsor Apeli Tirane nr 2275 dt 14.07.2016 marela nova nga bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 100,000 2017-04-04 2017-04-06 27721240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjqsor Apeli Tirane nr 1509 dt 01.06.2016 nga bashkia kv p/ fatmir vila
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuçove 151,680 2015-11-23 2015-11-23 76321240012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 shpenzime gjyqi Fejzi Bako bashkia kucove
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave