Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Kucove (0217) (Mbi 4,037 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
3H 1,829,084.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 126,705 2018-09-19 2018-09-20 75521240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendim gjyqsor fatmir vila nr 8236/3626/1406 dhe 1509 dt 01.06.2016
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2018-06-13 2018-06-14 52221240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendim gjyqsor fatmir vila nr 1509dt 01.06.2016 gjykata e apelit vlore
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2018-04-25 2018-04-27 36421240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 shpenzime per likujdim vend. gjyqsor nr 1509 dt 01.06.2016 FatmIr VILA
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 13,480 2018-02-20 2018-02-21 10621240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendim gjyqsor marela nova nr 8800/4174/1911 dhe 2275 dt 14.07.2016
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2018-02-20 2018-02-21 10521240012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendim gjyqsor fatmir vila nr 8236/3626/1406 dhe 1509 dt 01.06.2016
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2017-10-09 2017-10-11 89121240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 shpenz. gjyqsore fatmir vila vendim gjyqi nr 8236/3626/1406 1509 dt 01.06.2016
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 37,219 2017-09-07 2017-09-08 82321240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 shpenzime ekzektutim vend. gjyq. nr8236/3626/1406/1509 dt 01.06.2016 fatmir vila
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2017-09-07 2017-09-08 82421240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim shpenzimi gjyqsor nr 8800/4174/1911/2275 dt 14.07.2017 marela nova
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2017-08-17 2017-08-18 74021240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjyqsor Apeli Tirane nr 2275 dt 14.07.2016 nga bashkia kv p/ Marela Nova
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2017-08-17 2017-08-18 73921240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjyqsor Apeli Tirane nr 1509 dt 01.06.2016 nga bashkia kv p/ fatmir vila
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2017-07-19 2017-07-20 65221240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendimi gjyqsor nr 1509 dt 01.06.2016 per fatmir vila
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2017-07-19 2017-07-20 65321240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendimi gjyqsor nr 2275 dt 14.07.2016 marela nova
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2017-06-06 2017-06-08 49521240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjyqsor nr 1509 dt 01.06.2016 fatmir vila
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2017-06-06 2017-06-08 49621240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjyqsor nr 2275 dt 14.07.2016 marela nova
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2017-05-05 2017-05-08 37521240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendimi gjyqsor largim nga puna nr 2275 dt 14.07.2016 per Marela Nova
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2017-05-05 2017-05-08 37621240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 pagese vendimi gjyqsore per largim nga puna nr 1509 dt 01.06.2016 Z. Fatmir Vila
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2017-04-04 2017-04-06 27821240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjyqsor Apeli Tirane nr 2275 dt 14.07.2016 marela nova nga bashkia kv
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 100,000 2017-04-04 2017-04-06 27721240012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 likujdim vendimi gjqsor Apeli Tirane nr 1509 dt 01.06.2016 nga bashkia kv p/ fatmir vila
Bashkia Kucove (0217) 3H Kuēove 151,680 2015-11-23 2015-11-23 76321240012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2124001 shpenzime gjyqi Fejzi Bako bashkia kucove
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave